1
Televizorius

„Full HD“ LED TV

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/40pft4509_12/40pft4509_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  „Full HD“ LED TV

  „Full HD“ LED TV

  Lengvai pasiekite interneto pasaulio turinį ir mylimus žmones per „Skype™“ naudodami „Philips“ 4500 serijos „Smart Full HD LED“ televizorių. „Pixel Plus HD“ modulis leis mėgautis itin aiškiu vaizdu iš bet kokio šaltinio. Peržiūrėti visus privalumus

  Deja, šis produktas jau nebėra

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Full HD“ LED TV

Lengvai pasiekite interneto pasaulio turinį ir mylimus žmones per „Skype™“ naudodami „Philips“ 4500 serijos „Smart Full HD LED“ televizorių. „Pixel Plus HD“ modulis leis mėgautis itin aiškiu vaizdu iš bet kokio šaltinio. Peržiūrėti visus privalumus

Deja, šis produktas jau nebėra

4000 series „Full HD“ LED TV

102 cm (40 in), „Full HD“ LED TV, „Dual Core“, DVB-T/T2/C 40PFT4509/12 Surasti panašius produktus

„Full HD“ LED TV

Su „Smart TV“

 • Itin siaurame rėmelyje vaizdas atrodo platesnis

  Itin siaurame rėmelyje vaizdas atrodo platesnis

  Įprastų televizorių rėmelis vaizdą apgaubia lyg paveikslo rėmas. Mūsų itin siauras rėmelis yra modernus ir plonas, todėl galite mėgautis platesniu vaizdu.

 • 200 Hz PMR – kad judantys vaizdai būtų sklandūs

  200 Hz PMR – kad judantys vaizdai būtų sklandūs

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 200 Hz „Perfect Motion Rate“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi itin sklandžiai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  Įgykite išmanesnės patirties, nei žiūrėdami įprastą televizorių. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus televizijos kanalus internete ir mėgaukitės augančia internetinių programų, pvz., „YouTube“, pasiūla. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“, „Facebook“ ir „Twitter“.

 • Programa „MyRemote“ – išmanesnis televizoriaus valdymas

  Programa „MyRemote“ – išmanesnis televizoriaus valdymas

  Valdykite „Philips“ televizorių naudodamiesi savo išmaniuoju įrenginiu. Naudojantis programa „MyRemote“ labai lengva pasiekti naujausią informaciją TV programų vedlyje.

 • „Skype™“ suartina žmones (kamera pasirenkama)

  „Skype™“ suartina žmones (kamera pasirenkama)

  Atraskite naują skambinimo būdą ir dalykitės įspūdžiais su jums svarbiais žmonėmis, kad ir kur jie būtų. Naudodami televizoriaus „Skype™“ balso ir vaizdo skambučių funkciją, skambinkite iš savo svetainės. Tiesiog prie televizoriaus prijunkite pasirenkamą „Philips“ televizoriaus kamerą (PTA317) ir patogiai įsitaisę ant sofos mėgaukitės puikia vaizdo ir garso kokybe.

 • Su „Cloud TV“ mėgaukitės papildomais televizijos kanalais

  Su „Cloud TV“ mėgaukitės papildomais televizijos kanalais

  Gaukite daugiau iš savo televizoriaus šiandien. Naudodami programą „Cloud TV“ savo televizoriuje galite rinktis iš šimtų viso pasaulio televizijos kanalų. Mėgaukitės augančia kanalų pasiūla, išrinkite mėgstamiausius ir pridėkite juos asmeniniame Cloud TV“ skydelyje.

 • „Wi-Fi Ready“ – junkitės prie interneto per papildomai įsigyjamą adapterį

  „Wi-Fi Ready“ – junkitės prie interneto per papildomai įsigyjamą adapterį

  Naudodami atskirai įsigyjamą „Wi-Fi“ USB adapterį lengvai ir greitai belaidžiu ryšiu prisijungsite prie namų tinklo ir galėsite pasiekti visą reikiamą turinį arba dalytis juo savo namuose.

 • Modernus dizainas tinka šiuolaikiniame interjere

  Atrodo šiuolaikiškai, kad tiktų prie jūsų interjero. Televizorius turi gražiai atrodyti ir išjungtas.

 • „Pixel Plus HD“ – gražūs vaizdai, kurie jums tikrai patiks

  Kai sėdatės žiūrėti mėgstamo filmo ar dokumentikos, apima puikus jausmas. Ir žiūrėdami interneto transliacijas, ir DVD dėl „Philips“ naudojamos „Pixel Plus HD“ technologijos, atkuriančios tamsiausią juodą ir šviesiausią baltą spalvą, mėgausitės labai tikrovišku vaizdu.

 • „Full HD“ LED televizorius – puikus LED vaizdas su neįtikėtinu kontrastiškumu

  Vaizdo kokybė – svarbus faktorius. Įprastiniai HDTV užtikrina gerą kokybę, bet jūs norite daugiau. Įsivaizduokite itin detalų, ryškų, neįtikėtino kontrasto vaizdą ir tikroviškas spalvas.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti