„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Rafinuotas stilius, tobulas funkcionalumas

  Kad filmų žiūrėjimas taptų ypač jaudinantis, ploname 8000 serijos LED televizoriuje apjungti apdovanojimų pelnęs „Perfect Pixel HD“ variklis, „Ambilight“ technologija ir „3D Max“. Dalinkitės ir praturtinkite šią patirtį išnaudodami „Smart TV“, kuri jūsų svetainę paverčia internetinio pasaulio centru, privalumus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

8000 series „Smart LED TV“

117 cm (46 in), „Full HD 3D Max“, DVB T/C/S2 46PFL8606K/02 Surasti panašius produktus

Rafinuotas stilius, tobulas funkcionalumas

su „Ambilight“ ir „Smart TV“

 • Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 2“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš 2 ekrano galo pusių sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  „3D Max“ išties įtraukianti „Full HD“ 3D patirtis

  Būsite sužavėti žiūrėdami 3D filmus savo svetainėje per „3D Max“ akinius. Greitai veikiančio ekrano ir aktyviosios užsklandos akinių derinys užtikrina „Full HD“ raiškos gylį. Dabar galite mėgautis 2D turiniu 3D formatu ir netgi reguliuoti 3D gylį taip, kaip norite. Jei įsigysite „3D Max“ akinius, galėsite žiūrėti 3D filmus per savo televizorių.

 • Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED TV apjungia akį traukiantį minimalistinį dizainą su neįtikėtina vaizdo kokybe bei nedideliu energijos suvartojimu. Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED apšvietimu galite mėgautis mažesniu energijos suvartojimu, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvybingomis spalvomis.

 • 800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) neįtikėtinam judesio ryškumui

  800 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net ir esant greito veiksmo filmams. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „Perfect Natural Motion“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas.

 • 28W „SoundStage“ dinamiškam ir galingui garsui ypač ploname televizoriuje

  28W „SoundStage“ dinamiškam ir galingui garsui ypač ploname televizoriuje

  „Philips SoundStage“ su 28W RMS išvesties galia turi daugiau dinamiškumo ir galios nei bet kas, ką girdime per LCD televizorių šiandien. Dabar ypač plonas dizainas dera su galingu televizoriaus garsu. Televizoriaus stove rasite patobulintą ypač ploną garsiakalbių sistemą, kurioje dera gilūs ir šilti žemieji dažniai su neįtikėtinu skaidrumu. Puikiais garso potyriais galite mėgautis ir prikabinę įrenginį ant sienos.

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • Su DLNA galėsite mėgautis nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Su DLNA galėsite mėgautis nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per DLNA dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio, ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • „Full HD“ televizoriuje su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  Mėgaukitės neprilygstamu ryškumu ir aiškumu naudodami „Perfect Pixel“ HD procesorių. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių. Tai užtikrina unikalų ryškumo, natūralių detalių, gyvų spalvų, puikaus kontrasto ir sklandaus natūralaus judesio derinį. Švarų ir itin ryškų vaizdą užtikrina artefaktų ir triukšmų aptikimas bei sumažinimas visuose šaltiniuose. 1920 x 1080 pikselių „Full HD“ ekranas perteikia puikų nemirgantį nuostabaus ryškumo vaizdą.

 • Integruota „Wi-Fi“ sistema, kad galima būtų naudoti „Net TV“ ir „Simplyshare“ programas bevieliu būdu

  Mėgaukitės filmais, vaizdais, informacija ir kt. interneto turiniu tiesiai savo televizoriuje bevieliu būdu. Paprasčiausiai prijunkite televizorių prie bevielio namų tinklo vedlio pagalba. Naršykite programas nuotolinio televizoriaus pulto pagalba ir pasirinkite iš didžiulės jų gausos.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • 3D televizoriui reikia PTA516 (aktyvios užsklandos akinių), 3D suderinamo šaltinio priedo ir 3D šaltinio.
 • „3D Max“ dviejų žaidėjų žaidimą palaiko tik „3D Max“ TV, kurių rinkinių tipai: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (Eu), _pfl7007 (Eu), _pfl8007 (Eu), _pfl9x07
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Wi-Fi medijos jungtys: vaizdo įrašo atkūrimą gali įtakoti kompiuterio greitis ir Wi-Fi pralaidumas. Minimalius rekomenduojamus reikalavimus sistemai rasite www.philips.com/wifimediaconnect. Rodo turinį su sekundės užlaikymu. Gali atsirasti nedideli vaizdo ir garso skirtumai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • USB pristabdymui ir įrašymui reikalingas tuščias mažiausiai 32 GB talpos (rekomenduojama 250 GB) USB standusis diskas (nepridedamas). Funkcija veikia tik DVB-T C ir S kanalams, netinka analoginei transliacijai ir išorinėms įvestims.
 • USB įrašymas tik skaitmeniniams kanalams iš TV IP bazių elektroninio programų gido (gali būti šalies ir kanalo apribojimai), įrašymai gali būti ribojami transliacijos kopijų apsauga (CI+). Reikalingas interneto ryšys.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.
 • ISF ir IMAGING SCIENCE FOUNDATION yra uždarajai akcinei bendrovei „Isf Research Labs Llc“ priklausantys prekių ženklai
 • Tik 2D žaidimams.
 • Įsitikinkite, kad žaidimo pultas yra prijungtas prie televizoriaus HDMI jungties.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti