„Smart LED TV“

  „Smart LED TV“

  Pirmasis pasaulyje kino proporcijų „Smart TV“

  Būkite priblokšti, žiūrėdami „Blu-ray“ filmus ar HDTV per šį įspūdingą 127 cm (50 col.) ypač platų televizorių. „Philips Cinema 21:9 Gold“ serijos LED televizorius suteikia tikrą plačiaekranio kino žiūrėjimo patirtį, kuri idealiai atitinka originalų 21:9 filmų formatą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cinema 21:9 Gold Series „Smart LED TV“

127 cm (50 in), Ypač platus ekranas, „Easy 3D“ 50PFL7956H/12 Surasti panašius produktus

Pirmasis pasaulyje kino proporcijų „Smart TV“

su „Ambilight“ ir „Multiview“

 • Naršykite internete su „Multi-view", kol žiūrite televizorių

  Naršykite internete su „Multi-view", kol žiūrite televizorių

  Ypač platus „Cinema 21:9" yra idealus ekranas, norint patogiai mėgautis pasauliniu ryšiu. Su „Multi-view", žiūrėdami futbolą kairėje ekrano pusėje, kartu galite ir naršyti internete dešinėje pusėje ar bendrauti „Twitter". Su „Philips Net TV" galite naudotis interneto turiniu ar paslaugomis vienu mygtuko paspaudimu: vaizdo įrašais, televizija internete, „Twitter" ir kt.! „Net TV“ langą galima atidaryti šalia televizoriaus arba suderinus televizorių kartu su kitu vaizdo įrašo prietaisu. Mažas ekranas gali būti lengvai sukeistas su pagrindine jūsų veikla.

 • Žiūrėkite savo pageidaujamą turinį kaip esate pratę arba 21:9 ekrane

  Žiūrėkite savo pageidaujamą turinį kaip esate pratę arba 21:9 ekrane

  „Cinema 21:9“ formatu galite žiūrėti bet kokio tipo turinį taip kaip norite. Žiūrint mėgstamą programą, „Unique Smart“ formatavimo technologija gali automatiškai pritaikyti bet kokį prie 21:9 ekrano arba galite žiūrėti originaliu formatu - vieno mygtuko paspaudimu - jums rinktis!

 • Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Šoninė „Ambilight Spectra 2“ technologija sustiprina žiūrėjimo potyrius

  Mėgaukitės naujos kokybės vaizdais naudodamiesi „Ambilight Spectra 2“. Ši patentuota „Philips“ technologija dar labiau išplečia ekraną projektuodama iš 2 ekrano galo pusių sklindančią šviesą į šalia esančią sieną. „Ambilight“ šviesos spalvas ir ryškumą automatiškai suderina su vaizdu. Dėl šios prisitaikymo prie sienos funkcijos šviesos spalva puiki, nepaisant jūsų sienos spalvos.

 • „Easy 3D“ televizorius realiam ir įtraukiančiam 3D filmų pojūčiui

  „Easy 3D“ televizorius realiam ir įtraukiančiam 3D filmų pojūčiui

  „Su „Easy 3D“ ilgai mėgausitės 3D žiūrėjimu be jokių vibravimų ar šešėlių. Suderinami 3D akiniai yra lengvi ir jiems nereikia baterijų. Mėgaukitės 3D savo namuose šiandien!

 • Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Didžiulis interneto programų, video įrašų nuomos ir internetinės televizijos pasirinkimas

  Su „Net TV“ siųskitės filmus tiesiai į savo televizorių iš internetinių filmų nuomos parduotuvių, žiūrėkite mėgstamiausius televizijos kanalus internete ir mėgaukitės gausiu internetinių programų pasirinkimu. Be to, galite naršyti atvirame internete.

 • Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Nuostabūs LED vaizdai ir neįtikėtinas kontrastas

  Pati pažangiausia LED apšvietimo technologija šiame „Full HD“ LED TV apjungia akį traukiantį minimalistinį dizainą su neįtikėtina vaizdo kokybe bei nedideliu energijos suvartojimu. Be to, LED apšvietimo technologijoje nėra naudojamos pavojingos medžiagos. Todėl su LED apšvietimu galite mėgautis mažesniu energijos suvartojimu, didesniu ryškumu, neįtikėtinu kontrastu, aiškumu ir gyvybingomis spalvomis.

 • Paprasta bevielė jungtis su papildomu belaidžiu USB adapteriu

  Paprasta bevielė jungtis su papildomu belaidžiu USB adapteriu

  Mėgaukitės „Smart TV“ be laidų su „Philips“ „Wi-Fi“ USB adapteriu (PTA01), skirtu „Smart TV“. Paprasčiausiai įkiškite adapterį į USB jungtį, esančią televizoriaus šone, ir tiesiogiai prijunkite televizorių prie namų tinklo. Naršykite po mėgstamą interneto turinį savo televizoriaus nuotolinio valdymo pultu.

 • Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdykite savo televizorių išmaniuoju telefonu, planšetiniu kompiuteriu ar klaviatūra

  Valdyti savo televizorių pačiu lengviausiu ir patogiausiu būdu. Tiesiog prijunkite belaidę klaviatūrą arba „Smart TV“ valdykite išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

 • Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Raskite, suplanuokite, įrašykite* ir pristabdykite televizijos laidas

  Įrašykite tiesioginę skaitmeninę televiziją į prie „Philips“ televizoriaus prijungtą USB arba pristabdykite turinį, kai tik norėsite padaryti pertraukėlę, kad galėtumėte bet kada jį pažiūrėti toliau. Naudokite elektroninį programų gidą mėgstamiausioms programoms rasti ir paprastai suplanuokite mėgstamiausių programų įrašus. Dabar galite programuoti televiziją pagal savo gyvenimo ritmą.

 • Su DLNA galėsite mėgautis nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Su DLNA galėsite mėgautis nuotraukomis, muzika ir filmais savo televizoriuje

  Per DLNA dalykitės nuotraukomis, muzika ir filmais iš savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio, ir mėgaukitės jais dideliame ekrane.

 • 400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinas judesio ryškumas

  400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) – neįtikėtinas judesio ryškumas

  400 Hz „Perfect Motion Rate“ (PMR) sukuria ypatingą judesio ryškumą, todėl vaizdai yra aiškūs net greito veiksmo filmuose. Naujasis „Philips“ PMR standartas turi puikų greičiausio ekrano atnaujinimo dažnio, „HD Natural Motion“ ir unikalios apdorojimo formulės derinį, todėl judesio ryškumas yra nepriekaištingas.

 • „Cinema 21:9“ filmo kraštinių santykis be jokių juodų juostų apačioje ir viršuje

  Daugelis televizorių turi 16:9 kraštinių santykį (arba 1.78:1) ir skiriamąją 1080p „Full HD" gebą. Holivudo filmai dažniausiai yra filmuojami daug didesniu 2.39:1 kraštinių santykiu. „Philips" naujieji „Cinema 21:9" televizoriai tobulai atitinka originalų režisierių naudojamą filmo formato 21:9 (2.39:1) kraštinių santykį. Taigi, žiūrėdami bet kokį filmą, galite žiūrėti jį originaliu kraštinių santykiu ir be juodų juostų.

 • „Full HD“ TV su „Pixel Precise HD“ matysite detales veiksme

  „Pixel Precise HD“ sukurtas pagal apdovanojimą pelniusį „Pixel Plus“. Jis pakelia aukštos raiškos vaizdą į aukštesnį lygį su 4 trilijonais spalvų. „Super Resolution“ ir „Pixel Precise HD“ – geriausias „HD TV“ vaizdas žiūrint vaizdo įrašus internete arba geros kokybės „Blu-ray“ filmus.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Net TV“: apsilankykite www.philips.com/smarttv ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas.
 • Wi-Fi medijos jungtys: vaizdo įrašo atkūrimą gali įtakoti kompiuterio greitis ir Wi-Fi pralaidumas. Minimalius rekomenduojamus reikalavimus sistemai rasite www.philips.com/wifimediaconnect. Rodo turinį su sekundės užlaikymu. Gali atsirasti nedideli vaizdo ir garso skirtumai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • 8 dienų EPG, paslauga galima ne visose šalyse
 • USB įrašymas tik skaitmeniniams kanalams iš TV IP bazių elektroninio programų gido (gali būti šalies ir kanalo apribojimai), įrašymai gali būti ribojami transliacijos kopijų apsauga (CI+). Reikalingas interneto ryšys.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • Šio televizoriaus tam tikrų detalių sudėtyje, kur technologijos nesiūlo jokių alternatyvų pagal galiojančios Pavojingų medžiagų direktyvos išimties sąlygas, yra švino.
 • Tik 2D žaidimams.
 • Įsitikinkite, kad žaidimo pultas yra prijungtas prie televizoriaus HDMI jungties.
 • Įrenginys tinkamas Vengrijos antžeminės, atviros prieigos skaitmeninės televizijos transliacijos signalui priimti

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti