Nešiojamasis radijas

  Nešiojamasis radijas

  Mėgstamos melodijos ir klasikinis dizainas

  Analoginis nešiojamasis radijas veikia ir iš elektros lizdo, ir naudojant baterijas. Jo patogiais valdikliais lengvai susirasite mėgstamas stotis. Medinė dėžė suteikia klasikinę išvaizdą ir pagerina garso kokybę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgstamos melodijos ir klasikinis dizainas

 • FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW imtuvas, kad galėtumėte mėgautis radiju

  FM/MW (AM) stereofoninis imtuvas

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminis žemųjų dažnių stiprinimas – sodrus ir dinamiškas garsas

  Dinaminio žemųjų dažnių stiprinimo funkcija maksimaliai padidina mėgavimosi muzika galimybes: galite pasirinkti įvairiausius žemųjų dažnių muzikos garsų garsumo nustatymus – nuo mažo iki didelio – ir viskas vienu mygtuko paspaudimu! Žemiausi žemieji dažniai paprastai dingsta, kai sumažinate garsumą. Kad taip nenutiktų, galima įjungti dinaminį žemųjų dažnių stiprinimą ir šiuos dažnius sustiprinti, kad nuolatos galėtumėte mėgautis tokiu pat garsu – nesvarbu, kokį garsumą pasirinksite.

 • 2 W RMS bendroji išvesties galia

  2 W RMS bendroji išvesties galia

  Bendra šios sistemos išvesties galia siekia 2 W RMS. RMS (angl. Root Mean Square – ) yra garso išvesties arba tiksliau – elektros galios, kuris perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbį, matas, matuojamas vatais. Elektros galios kiekis, kuris perduodamas į garsiakalbius, ir jautrumas nurodo sukuriamą garso galią. Kuo didesnė galia vatais, tuo didesnė garso galia, kurią sukuria garsiakalbis.

 • Linijinės įvesties jungtis – mėgaukitės atkuriama muzika būdami mobilūs

  MP3 linijinės įvesties jungtis suteikia galimybę tiesiogiai atkurti MP3 turinį per garso sistemą. Tiesiog prijunkite nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos per integruotą linijinės įvesties lizdą ir galėsite mėgautis nepakartojama atkuriamos mėgstamos muzikos, įrašytos MP3 grotuve, garso kokybe.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti