belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Tegu garsiakalbis skamba visu garsu

  Pasinerkite į nuotykius su muzika pasiimdami šį kompaktišką, bet tvirtą garsiakalbį, kurį galima tvirtinti prie bet kurio maišelio. Speciali dažnių nenukerpanti technologija užtikrina puikų šio dydžio garsiakalbio skambesį. Jei reikia daugiau garso, tiesiog atverkite jį. Muzikos galima klausytis net visą pusdienį. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth“, Įkraunama baterija, 2 W BT2000R/00 Surasti panašius produktus

Tegu garsiakalbis skamba visu garsu

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Ištraukite garsiakalbį ir mėgaukitės geresniu garsu

  Ištraukite garsiakalbį ir mėgaukitės geresniu garsu

  Šis išplečiamas garsiakalbis gali būti sumažintas, kad galėtumėte klausytis keliaudami, arba padidintas, kad galėtumėte mėgautis geresnės kokybės garsu. Tiesiog suimkite už viršaus ir apačios ir patraukite.

 • „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  „Anti-clipping“ funkcija užtikrina didelio garsumo, neiškraipytą skambesį

  Dėl „Anti-clipping“ funkcijos muzikos galite klausytis garsiau, išlaikydami aukštą kokybę net ir išsikraunant baterijai. Priimami įvesties signalai nuo 300 mV iki 1 000 mV, o garsiakalbiai apsaugomi nuo pažeidimų iškraipant. Ši įdiegta funkcija stebi per stiprintuvą einančios muzikos signalą ir maksimumus išlaiko nustatytose ribose, neleisdamas muzikai būti iškraipytai, išlaikant didelį jos garsumą. Nešiojamo garsiakalbio gebėjimas atkurti muzikinius maksimumus mažėja senkant baterijai, tačiau dėl senkančios baterijos atsiradusius maksimumus sumažina „anti-clipping“ funkcija.

 • Iki 12 valandų muzikos atkūrimas

  Iki 12 valandų muzikos atkūrimas

  Naudodami integruotą iki 12 val. veikiančią įkraunamą bateriją klausykitės garsios muzikos bet kur ir bet kada. Mėgaukitės muzika be laidų ir neieškokite nepatogių elektros lizdų. Džiaukitės judėjimo laisve ir net pusę dienos trunkančiomis muzikinėmis pramogomis.

 • Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Klausykite muzikos garsiai – bet kada ir bet kur. Integruotoji įkraunama baterija leidžia mėgautis mėgstamomis dainomis be rūpesčių ir besiraizgančių laidų ieškant maitinimo lizdo. Nuo šiol klausykitės puikios muzikos laisvai ir visur.

 • Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus

  Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus
 • Nešdami už megzto dirželio pasiimkite su savimi

  Prie „Philips“ sukurtos „CitiScape Strada“ ausinių serijos, įkvėptos dizainerio sukurtų sportinių batelių su ryškiais raišteliais išvaizdos, priderinta juostelė yra pagaminta iš ryškios ir dailios medžiagos ir yra pakankamai stilinga, kad būtų nešiojama kaip madingas aksesuaras.

 • Sertifikuotas „Green Product“: motyvuotas gamtos išteklių tausojimas

  „Philips“ ekologiškumo logotipą suteikia tik aplinkai žalos nedarantiems produktams, todėl galite būti tikri, kad aplinkai tikrai nepakenksite. Jei gaminiui suteiktas ekologiškumo sertifikatas, tai reiškia, kad jis yra itin ekonomiškas, naudoja ekologišką pakuotę (> 80 % perdirbto kartono, FSC® sertifikuotas spausdinimas ir be PVC), mažina kenksmingų medžiagų naudojimą (plastikinis korpusas be PVC / BFR) ir jį lengviau perdirbti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti