DVD leistuvas

  DVD Video

  DVD leistuvas

  Mėgaukitės viskuo - iš DVD

  Ar dydis svarbu? Ar girdėjote, kad mažiau yra daugiau? Pristatome geriausią DVD leistuvą. Jokių problemų! Paprastas prietaisas, kuris leidžia beveik visų formatų įrašus, įskaitant ir skaitmenines nuotaikas, nenusileisdamas nuotraukų kokybei. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

3000 series DVD leistuvas

„DivX Ultra“, USB 2.0, „ProReader Drive“, Karaoke DVP3650K/51 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės viskuo - iš DVD

su karaokės funkcija

 • „DivX Ultra Certified“ patobulintam DivX vaizdo atkūrimui

  „DivX Ultra Certified“ patobulintam DivX vaizdo atkūrimui

  DivX dėka, galite mėgautis DivX kodavimo vaizdo įrašais ir filmais internete, įskaitant ir perkamiausius Holivudo filmus, patogiai sėdėdami savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG-4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kurios dėka galite išsaugoti didelius failus, tokius kaip filmai, filmų anonsai ir muzikiniai klipai tokiose laikmenose kaip CD-R/RW ir DVD įrašančiuose diskuose, leidžiamuose „DivX Ultra Certified Philips Blue-ray“ įrenginiuose ar DVD leistuvuose. „DivX Ultra“ suderina DivX atkūrimą su tokiomis savybėmis kaip integruoti subtitrai, kelios garso kalbos, keli takeliai ir meniu viename patogiame formate.

 • „ProReader Drive“ sklandžiai bet kokio disko peržiūrai virtualiu būdu

  „ProReader Drive“ sklandžiai bet kokio disko peržiūrai virtualiu būdu

  „ProReader Drive“ leidžia mėgautis filmo ir vaizdo įrašais be jokių rūpesčių. Net kai seni diskai susitepa ar susibraižo, vistiek galite būti tikri, kad jūsų diskas bus grojamas nuo pradžios iki galo - be jokio ženklo, kad jie buvo sugadinti. Naudodamas aukšto lygio technologiją, „ProReader Drive“ konvertuoja silpnus analogiškus signalus į tvirtus skaitmeninius, išgaunant informaciją, leidžiančią ne tokios geros būklės diskams sklandžiai groti. Kartu su galimybe virtualiai nuskaityti bet kokį vaizdo formatą, „ProReader Drive“ užtikrina, kad tai, į ką žvelgiate, tikrai gros.

 • MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  Konvertuokite savo mėgstamų CD turinį į MP3 bylas savo „Philips“ prietaise ir išsaugokite jį tiesiai tvarkyklėje arba savo nešiojamame medijos grotuve per USB laidą. Mėgaukitės MP3 bylų patogiu sukūrimu savo kambaryje, nes tam nereikia jokio kompiuterio ar net, kad grotų diskas.

 • „USB Media Link“ medijai atkurti iš USB atmintinių

  „USB Media Link“ medijai atkurti iš USB atmintinių

  „Universal Serial Bus“ (USB) yra protokolo standartas, naudojamas jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais ir elektroniniais įrenginiais. Visa, ką jums reikia padaryti su „USB Media Link“ jungtimi, tai įjungti savo USB prietaisą, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

 • Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinio skenavimo komponentinis vaizdo įrašas optimaliai vaizdo kokybei

  Progresinis skenavimas dvigubai padidina vertikalią vaizdo skiriamąją gebą, todėl gaunami žymiai ryškesni vaizdai. Vietoj to, kad pirmiausia į ekraną skleisti lauką, kurį sudaro nelygios linijos, o tada lauką su lygiomis linijomis, abu laukai yra įrašomi vienu metu. Visas vaizdas sukuriamas akimirksniu, naudojant didžiausią skiriamąją gebą. Tokiu greičiu jūsų akys mato aiškesnį vaizdą be linijų.

 • 12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12-bitų/108MHz vaizdo apdorojimas ryškesniems ir natūralesniems vaizdams

  12 bitų vaizdo DAC yra aukštos kokybės skaitmeninio signalo į analoginį keitiklis, kuris išsaugo kiekvieną pradinio vaizdo kokybės detalę. Jis atskleidžia subtilius šešėlius ir tolygų spalvų perėjimą, todėl vaizdai yra gyvybingesni ir natūralesni. Įprasto 10 bitų DAC apribojimas tampa akivaizdus, kai naudojami dideli ekranai ir projektoriai.

 • 192kHz/24 bitų garsas DAC padidina analogiško garso išvestį

  192kHz/24 bitų garsas DAC padidina analogiško garso išvestį

  192KHz suteikia originalaus garso nuokrypio tikslumą. Kartu su 24 bitų skiriamąja geba užfiksuojama daugiau informacijos iš pradinio analogiško garso bangos, perteikiant sodresnį garso atkūrimą.

 • „Karaoke Idol“ suteiks interaktyvaus žavesio ir daugiau džiaugsmo

  Suteikite daugiau džiaugsmo ir žavesio savo karaokės seansams. „Karaoke Idol“ leis dviem arba daugiau dainininkų varžytis tarpusavyje dėl nugalėtojo karūnos. Dainininkai paeiliui dainuoja, o „Philips“ karaokės įvertinimo sistema analizuoja kiekvieno atlikėjo pasirodymą. Po kiekvieno pasirodymo sistema pateikia nuotaikingus paveikslėlius, rodančius, ką ji mano apie dainininko sugebėjimus, ir įvertinimą. Aukščiausią įvertinimą gavęs dainininkas žaidimo pabaigoje laimi „Karaoke Idol“ titulą!

 • Karaokės įrašymas leis pademonstruoti savo dainininko talentą draugams

  Karaokės įrašymas yra moderni funkcija, kuri įrašo jūsų dainavimą ir konvertuoja failą į MP3 formatą, kad galėtumėte atkurti jį nešiojamuoju medijos leistuvu. Paprasčiausiai prijunkite atmintinę arba su USB laidu sujungtą nešiojamąjį medijos leistuvą prie „Philips“ DVD leistuvo USB prievado. Jūsų dainavimas bus užkoduotas suglaudintu formatu, sukuriant nedaug vietos užimantį MP3 failą. Mėgaukitės dainavimu keliaudami arba pasidalykite juo su draugais.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti