DVD leistuvas

  DVD Video

  DVD leistuvas

  Vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis

  Jūsų svajonių grotuvas su nepriekaištinga, tikroviška vaizdo kokybe ir galimybe leisti virtualiai bet kokį diską! „Philips“ DVD leistuvas – mėgaukitės filmų ir muzikos pramogomis.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis

su HDMI 1080 taškų patobulinimu

 • „CinemaPlus“ geresniems, ryškesniems ir aiškesniems vaizdams

  „CinemaPlus“ geresniems, ryškesniems ir aiškesniems vaizdams

  Gėrėkitės ryškiais ir tikroviškais vaizdais. Išmanus algoritmas „CinemaPlus“ slenka žemyn prie kiekvieno pikslelio kadre, analizuoja jį prieš optimizuodamas ryškumą ir spalvos stabilumą. Rezultatai yra akivaizdūs - matote daugiau detalių, vaizdai tampa krištolo skaidrumo, o viskas atrodo neįtikėtinai natūralu. Kino naktys daugiau niekada nebus tokios pačios.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „ProReader Drive“ sklandžiai bet kokio disko peržiūrai virtualiu būdu

  „ProReader Drive“ sklandžiai bet kokio disko peržiūrai virtualiu būdu

  „ProReader Drive“ leidžia mėgautis filmo ir vaizdo įrašais be jokių rūpesčių. Net kai seni diskai susitepa ar susibraižo, vistiek galite būti tikri, kad jūsų diskas bus grojamas nuo pradžios iki galo - be jokio ženklo, kad jie buvo sugadinti. Naudodamas aukšto lygio technologiją, „ProReader Drive“ konvertuoja silpnus analogiškus signalus į tvirtus skaitmeninius, išgaunant informaciją, leidžiančią ne tokios geros būklės diskams sklandžiai groti. Kartu su galimybe virtualiai nuskaityti bet kokį vaizdo formatą, „ProReader Drive“ užtikrina, kad tai, į ką žvelgiate, tikrai gros.

 • „USB Media Link“ medijai atkurti iš USB atmintinių

  „USB Media Link“ medijai atkurti iš USB atmintinių

  „Universal Serial Bus“ (USB) yra protokolo standartas, naudojamas jungimuisi su kompiuteriu, periferiniais ir elektroniniais įrenginiais. Visa, ką jums reikia padaryti su „USB Media Link“ jungtimi, tai įjungti savo USB prietaisą, pasirinkti filmą, muziką ar nuotraukas ir leisti juos.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  Naudodami „EasyLink“ galite valdyti kelis prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip budėjimo režimas ir atkūrimas.

 • MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  MP3 sukūrimas vienu judesiu tiesiai iš CD į USB pirštelį

  Konvertuokite savo mėgstamų CD turinį į MP3 bylas savo „Philips“ prietaise ir išsaugokite jį tiesiai tvarkyklėje arba savo nešiojamame medijos grotuve per USB laidą. Mėgaukitės MP3 bylų patogiu sukūrimu savo kambaryje, nes tam nereikia jokio kompiuterio ar net, kad grotų diskas.

 • Karaokės įrašymas leis pademonstruoti savo dainininko talentą draugams

  Karaokės įrašymas yra moderni funkcija, kuri įrašo jūsų dainavimą ir konvertuoja failą į MP3 formatą, kad galėtumėte atkurti jį nešiojamuoju medijos leistuvu. Paprasčiausiai prijunkite atmintinę arba su USB laidu sujungtą nešiojamąjį medijos leistuvą prie „Philips“ DVD leistuvo USB prievado. Jūsų dainavimas bus užkoduotas suglaudintu formatu, sukuriant nedaug vietos užimantį MP3 failą. Mėgaukitės dainavimu keliaudami arba pasidalykite juo su draugais.

 • „Karaoke Idol“ suteiks interaktyvaus žavesio ir daugiau džiaugsmo

  Suteikite daugiau džiaugsmo ir žavesio savo karaokės seansams. „Karaoke Idol“ leis dviem arba daugiau dainininkų varžytis tarpusavyje dėl nugalėtojo karūnos. Dainininkai paeiliui dainuoja, o „Philips“ karaokės įvertinimo sistema analizuoja kiekvieno atlikėjo pasirodymą. Po kiekvieno pasirodymo sistema pateikia nuotaikingus paveikslėlius, rodančius, ką ji mano apie dainininko sugebėjimus, ir įvertinimą. Aukščiausią įvertinimą gavęs dainininkas žaidimo pabaigoje laimi „Karaoke Idol“ titulą!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti