Steam Plus

Šlavimo ir valymo garais įranga

  Steam Plus

  Šlavimo ir valymo garais įranga

  Valykite garais, ir jūsų grindys bus švarios bei spindės

  Tegul jūsų namai spindi švara naudojant naująjį „Philips Steam Plus FC7020“. Mėgaukitės itin higieniško valymo rezultatais, nes garai sunaikina mikrobus ir bakterijas. Šis grindų šlavimo ir valymo garais įrenginys sutaupo laiko ir jūsų energijos. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Steam Plus Šlavimo ir valymo garais įranga

„du viename“: šluoja ir valo garais, Įkaista per 30 sek., 2 mikropluošto šluostės, Visoms kietoms grindims FC7020/01 Surasti panašius produktus

Valykite garais, ir jūsų grindys bus švarios bei spindės

Šluokite ir valykite garais tuo pačiu metu

 • Valydami garais sunaikinsite iki 99,9 % mikrobų ir bakterijų

  Valydami garais sunaikinsite iki 99,9 % mikrobų ir bakterijų

  Mėgaukitės itin higieniškais valymo garais rezultatais su „Philips Steam Plus“. „Philips Steam Plus“ sunaikina iki 99,9 % mikrobų ir bakterijų. Išvalykite visų tipų kietas grindis be chemikalų, naudodami tik vandenį.

 • 1300 W užtikrina galingą garų srautą

  1300 W užtikrina galingą garų srautą

  Dėl 1300 W galios greitai įšyla. „Steam Plus“ bus paruoštas naudoti greičiau nei per 30 sek. Kai „Steam Plus“ yra pasiruošęs skleisti garus, LED indikatorius iš balto pasidaro mėlynas.

 • Šluokite ir valykite garais tuo pačiu metu

  Šluokite ir valykite garais tuo pačiu metu

  Pasiekite higieniškus rezultatus vienu veiksmu. Suderinti „Steam Plus“ veiksmai taupo jūsų laiką ir jėgas. Šlavimo funkcija pašalina nešvarumus, dulkes ir įvairias šiukšles, tuo tarpu garų funkcija dezinfekuoja. Galite naudoti kiekvieną parinktį atskirai arba suderinti jas, jeigu norite išvalyti grindis vienu kartu.

 • Itin greitai išdžiūna

  Itin greitai išdžiūna

  „Philips Steam Plus“ taupo jūsų laiką atliekant valymo darbus. Net veiksmingai pašalindamas matomus ir nematomus nešvarumus, „Steam Plus“ paliks jūsų grindis praktiškai sausas.

 • Ant grindų neliks jokių nešvarumų

  Ant grindų neliks jokių nešvarumų

  „Steam Plus“ veikia naudodamas tik vandenį. Jis nepalieka jokių cheminių liekanų ant grindų.

 • Plaunamos ir patvarios mikropluošto šluostės

  Plaunamos ir patvarios mikropluošto šluostės

  Pridedamos 2 plaunamos ir tvirtos mikropluošto šluostės. Minkšta mikropluošto medžiaga švelniai atlaisvina, pakelia ir surenka dulkes bei nešvarumus. Efektyviai ir švelniai šalina nešvarumus. Mikropluošto šluostes galima plauti skalbyklėje, jas lengva pritvirtinti ir nuimti.

 • Pristabdžius darbą garų funkcija sustabdoma

  Pristabdžius darbą garų funkcija sustabdoma

  Kai valydami garais pristabdote darbą, „Steam Plus“ automatiškai sustabdo garų skleidimą. Daugiau saugumo ir nereikia rūpinti.

 • Galima naudoti vandenį iš čiaupo

  Galima naudoti vandenį iš čiaupo

  „SteamPlus“ yra specialiai sukurta valyti naudojant vandenį iš čiaupo. Jos aktyvus kalkių filtras automatiškai pašalina iš vandens kalkes. Mes patariame keisti aktyvų kalkių filtrą ne rečiau kaip kas 6 mėnesius, kad nepradėtų kauptis kalkės ir galėtumėte mėgautis puikiu našumu visą eksploatavimo laiką.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti