„AquaTrio Pro“

  „AquaTrio Pro“

  Siurbia dulkes, drėgnai valo ir džiovina iš karto

  „AquaTrio Pro“ siurbia, valo ir sausina vienu metu ir reikalauja 50 proc. mažiau laiko ir pastangų*. Galingas ir švelnus mikropluošto šepetys efektyviai pašalina nešvarumus ir dėmes. Akivaizdūs ir nepriekaištingi valymo rezultatai, pastebimi ant visų kietų grindų**. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„AquaTrio Pro“

Trys viename: siurbia, valo ir džiovina, Trejopo veikimo technologija, Pastebimas drėgnasis valymas, Visoms kietoms grindims FC7088/01 Surasti panašius produktus

Siurbia dulkes, drėgnai valo ir džiovina iš karto

Akivaizdus kietų grindų drėgnasis valymas

 • Pažangus valymas – tobuli rezultatai

  Pažangus valymas – tobuli rezultatai

  – Siurbimas: dėl galingos „Aqua Cyclone“ technologijos susiurbiami ir pašalinami bet kokie išsilieję skysčiai, nešvarumai ir dulkės – Drėgnasis valymas: priešinga kryptimi besisukantys mikropluošto šepečiai nukreipia švaraus vandens srovę ir veiksmingai šalina nešvarumus ir purvą. Visi nešvarumai ištirpinami vandenyje ir laikomi atskirame bakelyje. – Džiovinimas: greitai besisukantys šepečiai sukuria oro srautą, kuriuo išdžiovinamos grindys

 • Gerai veikia su šaltu / šiltu vandeniu, su valymo priemonėmis ir be jų

  Gerai veikia su šaltu / šiltu vandeniu, su valymo priemonėmis ir be jų

  Su „AquaTrio Pro“ išvalysite puikiai naudodami tik šaltą ar šiltą vandenį iš čiaupo. Jei reikia, galite įpilti ir pasirinktos valymo priemonės. Rekomenduojame naudoti tik jūsų grindims tinkamus beveik ar visiškai neputojančius grindų valiklius.

 • Atskiri švaraus ir purvino vandens bakai

  Atskiri švaraus ir purvino vandens bakai

  Atskiri švaraus ir purvino vandens bakai užtikrina, kad visada valysite švariu vandeniu, o visi nešvarumai ir alergenai bus nešvaraus vandens bakelyje.

 • Grindys džiūsta 50 % greičiau, nei valant įprastai

  Grindys džiūsta 50 % greičiau, nei valant įprastai

  Grindys džiūsta 50 % greičiau palyginti su įprastu drėgnuoju valymu.

 • Idealiai tinka kietoms grindims**

  Idealiai tinka kietoms grindims**

  Puikiai tinka visoms kietoms grindims (tinka valyti drėgnuoju būdu): medžio, parketo, laminato, vinilo ir linoleumo, keramikos ir plytelėms, marmuro ir natūralaus akmens grindims.

 • Su vienu vandens baku išvalysite daugiau nei 60 m2

  Su vienu vandens baku išvalysite daugiau nei 60 m2

  Vieno pilno 700 ml bako užtenka išvalyti daugiau nei 60 m2 grindų, todėl galite išvalyti didelį plotą pripylę minimalų kiekį vandens.

 • Greitai besisukantys šepečiai naudojimo metu išsivalo patys

  Greitai besisukantys šepečiai naudojimo metu išsivalo patys

  Šepečiai naudojimo metu išsivalo patys. Tai užtikrina išcentrinė jėga, kuri išstumia nuo grindų suvalytą purvą ir vandenį iš šepečių į nešvaraus vandens baką. Tam, kad valymo rezultatai būtų optimalūs, „AquaTrio Pro“ šepečius keiskite kas 6 mėnesius (FC8054).

 • Sutaupykite iki 50 % energijos*. Sutaupykite iki 70 % vandens*

  Sutaupykite iki 50 % energijos*. Sutaupykite iki 70 % vandens*

  Elektros energija vartojama itin efektyviai, todėl sutaupoma iki 50 % energijos, lyginant su siurbimu. Naudodami drėgno valymo funkciją, galite sunaudoti iki 70 % mažiau vandens, nei sunaudotumėte įprastai valydami grindis drėgnai.

 • Savaime išsivalantis prietaisas su skalavimo dėklu

  Savaime išsivalantis prietaisas su skalavimo dėklu

  „AquaTrio Pro“ išsivalo pats. Paprasčiausiai įdėkite prietaisą į specialų plovimo lovelį, į jį įpilkite stiklinę vandens iš čiaupo, ir kelioms sekundėms jį įjunkite.

 • Pašalina iki 99 % bakterijų*** ir šalina alergenus

  „AquaTrio Pro“ pašalina iki 99 % visų tipų bakterijų*** ir mažina alergenų skaičių. Dėl atskirų švaraus ir nešvaraus vandens bakelių visos dulkės ir alergenai sulaikomi nešvaraus vandens bakelyje.

 • 2 mikropluošto šepečiai pašalina visus nešvarumus, dulkes ir purvą

  Galingi mikropluošto šepečiai sukdamiesi 6 700 sūk./min. greičiu pašalina tai, kas išlieta, dulkes ir purvą ir prisitaiko prie skirtingų grindų formų net valant gilesnius grindų plyšius.

 • LED indikatoriai rodo, kai reikia imtis veiksmų

  LED indikatorius rodo, kai reikia imtis veiksmų. Indikatorius šviečia žaliai, kai „AquaTrio Pro“ yra įjungtas ir pasiruošęs valyti. Indikatorius šviečia mėlynai, kai vandens bakelius reikia papildyti arba ištuštinti. Ir galiausiai šviečia raudonai, kai pašaliniai daiktai trukdo šepečiams, todėl jūs galite pašalinti kliūti ir toliau valyti.

 • Antialergiška – ECARF patvirtinta kokybė

  „AquaTrio“ su vandens filtravimo funkcija yra sertifikuotas Europos alerginių tyrimų fondo centro. „Aqua Cyclone“ izoliuoja nešvarumus ir dulkes, alergenai sulaikomi vandenyje ir nepatenka į orą. „AquaTrio“ pašalina iki 99,95 % alergenų, tokių kaip šunų arba kačių plaukai, dulkių erkės ar žiedadulkės, todėl namuose galėsite mėgautis švariu oru.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • * Tinka drėgnam valymui
 • ** Palyginti su siurbimu 2 200 W galios dulkių siurbliu ir įprastiniu valymu
 • *** naudojant valymo priemonę

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti