MoistureProtect

Džiovintuvas

  • KA

  MoistureProtect

  Džiovintuvas

  Išsaugokite natūralią plaukų drėgmę

  „MoistureProtect“ jutiklis plaukams patikrinti naudoja infraraudonųjų spindulių technologiją ir pagal tai pritaiko temperatūrą, kad išsaugotų natūralią plaukų drėgmę. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

MoistureProtect Džiovintuvas

2300 W, „MoistureProtect“ jutiklis, Jonizuojanti priežiūra, 6 greičio / temperatūros nustatymai HP8280/03 Surasti panašius produktus

Išsaugokite natūralią plaukų drėgmę

Sveikam plaukų žvilgesiui

 • Šalto oro srautas – kurkite savo stilių

  Šalto oro srautas – kurkite savo stilių

  Dėl „Cool Shot“ mygtuko pučiama intensyvi šalto oro srovė. Ši funkcija naudojama norint užbaigti modeliavimą ir sukurti stilių.

 • Joninis kondicionavimas neutralizuoja statinį krūvį, neleidžia plaukams garbanotis ir suteikia žvilgesio

  Joninis kondicionavimas neutralizuoja statinį krūvį, neleidžia plaukams garbanotis ir suteikia žvilgesio

  Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

 • „MoistureProtect“ jutiklis

  „MoistureProtect“ jutiklis

  Iš tikrųjų naujoviška infraraudonųjų spindulių „MoistureProtect“ technologija nuolatos stebi ir pritaiko džiovintuvo temperatūrą, kad ji atitiktų plaukų džiovinimo poreikius. Pažangus jutiklis matuoja plaukų paviršiaus temperatūrą 4000 kartų vieno džiovinimo metu ir reguliuoja karštį taip, kad apsaugotų plaukus nuo perdžiūvimo, o plaukų kutikules nuo pažeidimo. Išsaugojus didžiausią plaukų drėgmę, plaukai labiausiai blizga ir yra švelniausi. Galite įjungti / išjungti jutiklį pagal poreikį.

 • Šeši greičio ir karščio nustatymai nepriekaištingai kontrolei

  Šeši greičio ir karščio nustatymai nepriekaištingai kontrolei

  Lengvai nustatomi ir valdomi karščio ir greičio nustatymai padės sukurti tobulą šukuoseną. 3 karščio ir 2 greičio nustatymai leidžia kruopščiai išdžiovinti ir tiksliai suformuoti šukuoseną.

 • Apsauga nuo perkaitinimo

  Apsauga nuo perkaitinimo

  „ThermoProtect“ temperatūra yra optimali džiovinimo temperatūra ir suteikia plaukams papildomą apsaugą nuo perkaitimo. Galingas oro srautas nepakis, o geriausi rezultatai bus pasiekti saugiai.

 • Tobula drėgmės apsauga ir išskirtinis jutiklis

  Tobula drėgmės apsauga ir išskirtinis jutiklis

  Plaukams patikrinti naudojama infraraudonųjų spindulių technologija ir pagal tai pritaikoma temperatūra, kad būtų išsaugota natūrali plaukų drėgmė.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti