Avance Collection

Lėtaeigė sulčiaspaudė

  • KA
  • KA

  Avance Collection

  Lėtaeigė sulčiaspaudė

  Sudėkite visus produktus į indą

  Pažangi „Philips“ sukurta „MicroMasticating“ technologija atveria ląsteles, kad iš mėgstamų produktų išspaustumėte kiekvieną lašelį ir galėtumėte mėgautis vertingosiomis vaisių ir daržovių savybėmis. Baigę spausti visas sulčiaspaudės dalis lengvai išplausite per 1 min., nes nenaudojamas sietelis. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Avance Collection Lėtaeigė sulčiaspaudė

„MicroMasticating“ technologija, Pilka metalo, LED indikatorius, Papildomas filtras HR1897/30 Surasti panašius produktus

Sudėkite visus produktus į indą

Naudojant „MicroMasticating“ technologiją vaisiai išspaudžiami iki 90 %*

 • Naudojant „MicroMasticating“ technologiją vaisiai išspaudžiami iki 90 %*

  Naudojant „MicroMasticating“ technologiją vaisiai išspaudžiami iki 90 %*

  Vaisiuose ir daržovėse yra daugybė tūkstančių ląstelių, kuriose gausu sulčių, vitaminų ir kitų maistingų medžiagų. Pažangi „Philips“ sukurta „MicroMasticating“ technologija atveria ląsteles, kad iš mėgstamų produktų išspaustumėte kiekvieną lašelį ir taip į stiklinę patektų net iki 90 %* vaisių.

 • Spauskite sultis iš visko, kas jums patinka, įskaitant bananus ir mangus

  Spauskite sultis iš visko, kas jums patinka, įskaitant bananus ir mangus

  Pagaminkite skanių ir sveikų sulčių iš minkštų vaisių ir kietų daržovių. Galite spausti sultis iš mėgstamų daržovių ir vaisių, net ir tų, kuriuose yra daug krakmolo (pvz., bananai arba mangai) ir kurių sultis paprastai būna labai sunku išspausti.

 • Pridėkite į gėrimus lapų, žalumynų ir riešutų

  Pridėkite į gėrimus lapų, žalumynų ir riešutų

  Lapuose ir žalumynuose gausu skaidulų ir jie yra puiki sveikatai naudingų sulčių sudedamoji dalis, be to, juos visus galima apdoroti šia sulčiaspaude. Pritaikius „MicroMasticating“ technologiją kviečių želmenys, špinatai ir daugelis kitų žalumynų gali praturtinti sultis naudingomis medžiagomis. Iš tam tikrų rūšių riešutų, pvz., migdolų, galite paruošti migdolų pieno.

 • Pirminio valymo funkcija išspaudžia paskutinius sulčių lašus

  Pirminio valymo funkcija išspaudžia paskutinius sulčių lašus

  Pirminio valymo funkcija yra speciali programa, kurią naudojant iš sulčiaspaudės išlašinami paskutiniai sulčių lašai, tuo pačiu išvalomas jos vidus. Jūs galėsite mėgautis visomis geriausiomis vaisių ir daržovių savybėmis, o atliekant valymo procesą nebus prarandamas nei vienas sulčių lašas.

 • Lengvai išardoma ir švariai išskalaujama nenaudojant jokių priemonių

  Lengvai išardoma ir švariai išskalaujama nenaudojant jokių priemonių

  Ši sulčiaspaudė lengvai išardoma, o jos detalės neturi kraštelių, todėl ją greitai išplausite iš čiaupo tekančiu vandeniu. Spaustų produktų skaidulos ir dalelės lengvai išskalaujamos per kelias sekundes, nes nėra kraštelių.

 • Sukūrus sulčiaspaudę be sietelio, ją galima išplauti greičiau nei per 1 min.

  Sukūrus sulčiaspaudę be sietelio, ją galima išplauti greičiau nei per 1 min.

  Šioje sulčiaspaudėje nenaudojamas sietelis ir sultys laisvai teka į stiklinę per filtrą, kuris sulaiko visas nepageidaujamas daleles. Galėsite lengvai išvalyti sulčiaspaudę nenaudodami jokių šepetėlių.

 • Pritaikius pažangų lašėjimo sustabdymą jūsų stalas visada bus švarus

  Pritaikius pažangų lašėjimo sustabdymą jūsų stalas visada bus švarus

  Dėl integruotos lašėjimo sustabdymo funkcijos galite bet kada pertraukti sulčių spaudimo procesą, tačiau jūsų stalas liks švarus. Tiesiog paspauskite sulčių tekėjimo angos dugną ir sustabdykite sulčių tekėjimą nesušlapdami pirštų.

 • LED indikatoriai informuoja, jei reikia perrinkti

  LED indikatoriai informuoja, jei reikia perrinkti

  Naudojantis sulčiaspaude LED indikatoriai pateikia informaciją. Surinkę įrenginį žinosite, ar sulčiaspaudė gali būti naudojama, ar pirma reikia tinkamai sudėti jos dalis. Tai daroma siekiant užtikrinti jūsų saugumą.

 • Daili sulčiaspaudė, kurios dalys integruotos

  Daili sulčiaspaudė, kurios dalys integruotos

  Patobulinta 11 cm pločio konstrukcija neužims daug vietos, kad galėtumėte bet kada išsispausti sulčių. Ar laikytumėte šią sulčiaspaudę padėtą, ar naudotumėte, ji niekur neužims daug vietos, nes visos dalys yra integruotos ir spaudžiant sultis jums nereikės jokių papildomų indų.

 • Spauskite sultis tiesiai į stiklinę

  Spauskite sultis tiesiai į stiklinę

  Spausdami sultis tiesiai į stiklinę galite pritaikyti jas pagal kiekvieno savo šeimos nario skonį. Jums nereikės valyti atskirų detalių ir naudoti papildomų indų, o jūsų stalas visada liks švarus.

 • Pridedama įkvepianti receptų knygelė

  Pridedama įkvepianti receptų knygelė

  Spaudžiant sultis labai svarbu pasirinkti tinkamą receptą ir tinkamus produktus. Šioje knygelėje pateikiame 40 receptų ir išsamią informaciją apie tai, kuo šios sultys naudingos jūsų sveikatai.

 • Nuimamos dalys gali būti laikomos tirščių inde

  Nuimamos dalys gali būti laikomos tirščių inde

  Visos mažesnės nuimamos sulčiaspaudės dalys, tokios kaip dėklas, stūmiklis ir sulčių ąsotis, gali būti laikomos tirščių inde. Taip visos dalys visada bus laikomos saugiai ir jūs visada žinosite, kur jas rasti, jei tik sugalvosite išsispausti sulčių.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Vidaus testai atlikti apdorojant po 1 000 g vynuogių, obuolių, gervuogių, braškių, pomidorų, arbūzų, apelsinų ir granatų.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti