5.1 namų kinas

  5.1 namų kinas

  Žiūrėdami kino filmą girdėsite visus garsus

  Pasirinkę „Philips“ namų kino sistemą HTS8562 su technologija „Crystal Clear Sound“, galite išgirsti ir įvertinti kiekvieną menkiausią garsą, kuris skamba taip, kaip norėjo aktorius ar režisierius! Ši sistema garsą apdoroja minimaliai ir jį atkuria tiksliai, be jokio iškraipymo. Peržiūrėti visus privalumus

 • Žiūrėdami kino filmą girdėsite visus garsus

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

5.1 namų kinas

3D „Blu-ray“, jungtis prie „iPod/iPhone“ HTS8562/12 Surasti panašius produktus

Žiūrėdami kino filmą girdėsite visus garsus

Sužavėti garsų

 • Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Kokybiški dengti aukštųjų dažnių garsiakalbiai pritaikyti „Crystal Clear Sound“ technologijai

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

 • Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Automatinis kalibravimas sinchronizuoja garsiakalbius, sukurdamas tobulą akustiką

  Dabar paprasta nustatyti savo naująjį „Philips“ namų kino teatrą optimaliai garso patirčiai. Vienu mygtuko paspaudimu nuotolinio valdymo pulte įkeliama išmani iš anksto nustatyta garso kalibravimo programinė įranga ir paskleidžiami bandomieji signalai į garsiakalbius. Šie signalai yra pagaunami, analizuojami automatinio kalibravimo mikrofonu ir atliekami reikalingi nustatymai, atsižvelgiant į atstumą tarp garsiakalbio ir klausymo pozicijos, taip pat garsumą ir garso signalo uždelstą atsaką iš kiekvieno garsiakalbio. Per 60 sek. garso potyris jūsų kambaryje yra sustiprinamas ir optimizuojamas.

 • HDMI šakotuvas, skirtas prijungti HDMI įrenginius, užtikins puikų garsą ir vaizdą

  HDMI šakotuvas, skirtas prijungti HDMI įrenginius, užtikins puikų garsą ir vaizdą

  HDMI šakotuve yra papildomų HDMI prievadų, kad galėtumėte prie savo namų kino sistemos patogiai prijungti kitus įrenginius, tokius kaip žaidimų pultas ar papildomas HD imtuvas. Prijungę savo įrenginius per HDMI šakotuvą, galite mėgautis visų savo pramogų didelės raiškos garsu ir vaizdu.

 • Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruota „WiFi“ skirta mėgautis prijungta medija belaidžiu būdu

  Integruotos „WiFi“ dėka, paprasčiausiai prijungdami namų kino teatro sistemą tiesiogiai prie namų tinklo, galite išbandyti didžiulį populiarių internetinių paslaugų pasirinkimą. Taip pat galite mėgautis ir vienomis geriausių svetainių, siūlančių filmus, vaizdus, informacinį-pramoginį ir kitą turinį internete, kuris yra puikiai rodomas jūsų televizoriaus ekrane.

 • „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  „Full HD 3D Blu-ray“ suteiks visiškai įtraukiančio 3D filmo potyrį.

  Būsite sužavėti 3D filmais, žiūrėdami juos savo svetainėje per „Full HD“ 3D televizorių. „Active 3D“ naudoja naujausios kartos greitai persijungiančius ekranus ir sukuria tikrovišką gylį ir realybę maksimalia 1080x1920 HD skiriamąja geba. Žiūrint vaizdus pro specialius akinius su dešiniuoju ir kairiuoju lęšiais, kurie keičiantis vaizdams sinchroniškai atsidaro ir užsidaro, galima mėgautis HD 3D. Aukštos kokybės 3D filmai, rodomi per „Blu-ray“ – didelis aukštos kokybės turinio pasirinkimas. Be to, „Blue-ray“ perteikia nesuglaudintą erdvinį garsą suteikianti neįtikėtinai tikroviškus pojūčius.

 • Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  Naudodami „Smart TV“, galite mėgautis paslaugomis internete ir naudotis multimedija per televizorių

  „Philips“ namų kino sistemos su „Smart TV“ suteikia daugybę puikių galimybių, įskaitant „Net TV“, „DLNA“ ir „MyRemote“. „Net TV“ pateikia daug interneto informacijos ir pramogų į jūsų televizorių. Paprasčiausiai pasirinkite „Net TV“ iš pagrindinio meniu ir pradėkite naršyti ieškodami paslaugų, pvz., vaizdo įrašų parduotuvės* su naujausiais filmais HD formatu ir „Catch-up TV“. „DLNA“ leis pasiekti nuotraukas, muziką ir filmus, įrašytus kompiuteryje, patogiai sėdint ant savo sofos. Negalite rasti nuotolinio valdymo pulto? Paprasčiausiai valdykite namų kino sistemą savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, naudodami „Philips MyRemote“ programą.

 • Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžių galinių garsiakalbių parinktis tvarkingam patalpinimui

  Belaidžiai galiniai garsiakalbiai suteiks jums galimybę plėstis ir mobilumo išdėstant garsiakalbius. Sukurti naudojant trukdžius pašalinančią technologiją, belaidžiai garsiakalbiai užtikrina erdvinį garsą be vaizdą gadinančių laidų.

 • „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir DTS-HD – itin tikslus erdvinis garsas

  „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ tvarkyklė perteikia tikslų garsą iš jūsų „Blu-ray“ diskų. Atkuriamas pagrindinės studijos garsas yra virtualiai nepastebimas, todėl girdite tai, ką kompozitoriai ir sukūrė. „Dolby TrueHD“ ir „DTS-HD Master Audio Essential“ papildo jūsų aukštos raiškos pramogų potyrius.

 • „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  „Crystal Clear Sound“ technologija ypatingai aiškiam ir sodriam garsui

  Dabar, naudodamiesi „Crystal Clear Sound“ technologija, galėsite išskirti ir įvertinti kiekvieną garso detalę tokią, kokia ji buvo sukurta atlikėjo ar režisieriaus! „Crystal Clear Sound“ atkuria garso šaltinį – nesvarbu, ar tai būtų veiksmo filmas, ar miuziklas, ar gyvas spektaklis – viskas tiksliai ir be jokių iškraipymų. „Philips“ namų kino sistemos su „Crystal Clear Sound“ technologija iki minimumo apdoroja garsą ir išsaugo pradinio garso skaidrumą. Dėl to perteikiamas garsas yra tikslesnis.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Norėdami įsitikinti, kad Video pagal pareikalavimą parduotuvė yra jūsų šalyje, prašome apsilankyti www.philips.com/blu-ray.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti