Heritage Audio

DVD Mini Hi-Fi sistema

  Heritage Audio

  DVD Mini Hi-Fi sistema

  Sužavėti garsų

  Klausykitės didelės raiškos garso per „Philips“ DVD komponentų „Hi-Fi“ sistemą, kuri pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pradiniai stiprintuvai su vakuuminiais vožtuvais užtikrina itin skaidrų garsą. Didelės raiškos multimedijos sąsaja (HDMI) paryškina vaizdus. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Heritage Audio DVD Mini Hi-Fi sistema

„Hi-Fi“ televizorius, Šilku dengtas a. d. garsiakalbis, 150 W MCD909/12 Surasti panašius produktus

Sužavėti garsų

Mėgaukitės šiltu „Hi-Fi“ garsu

 • Aukščiausios kokybės „Hi-Fi“ vamzdžiai švariam ir natūraliam garsui

  Aukščiausios kokybės „Hi-Fi“ vamzdžiai švariam ir natūraliam garsui

  Naudodami integruotus „Hi-Fi“ vamzdžius, galite mėgautis aukščiausios kokybės garsu, kuris paprastai siejamas su audiofilų pamėgtomis aukščiausios kokybės sistemomis. Analoginė vamzdžio konstrukcija užtikrina malonesnį garsą mūsų nelinijinei klausos sistemai. Garsas iš vamzdžio yra mažai iškraipomas ir yra labiau mėgstamas dėl švarumo, tikslumo, šilumos bei tikroviškumo.

 • Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas įspūdingam garso tikslumui

  Neodiminis aukštų tonų stiprintuvas yra monopolinis aukštų dažnių siųstuvas, kuris sukuria dinamišką ir aiškų garsą priekyje. Ši funkcija yra įprastai naudojama aukšto lygio garso sistemose, norint sukurti ypač aiškų garsą. Įprastiniai kūginiai ir aukštų tonų stiprintuvai remiasi kryptingu judančios ritės principu, kai monopolinis aukštų dažnių siųstuvas skleidžia aukštus iki 180 laipsnių dažnius. Tai dramatiškai praplatina garso spektrą aukštame tone ir praplėčia melodijos zoną, perteikiant platų, krištolo skaidrumo ir natūralų garsą net iš kompaktinių garso sistemų.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • Leiskite DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ir Picture CD

  Leiskite DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) ir Picture CD

  „Philips“ grotuvas yra suderinamas su dauguma DVD ir CD diskų rinkoje. DVD, „DivX®“, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) ir „Picture CD“ – visus galima leisti grotuve. SVCD („Super VideoCD“) kokybė yra daug geresnė nei VCD ir siūlo ryškesnius vaizdus nei VCD dėl aukštesnės skiriamosios gebos. Kadangi palaikomas „DivX®“, galite mėgautis „DivX®“ formato vaizdo įrašais. „DivX®“ medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnius failus: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW ir DVD įrašomų diskų laikmenose.

 • „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  Pasaulyje pirmaujantis skaitmeninis daugiakanalis garso standartas „Dolby Digital“ pagal žmogaus ausies natūraliai apdorojamą garsą atkuria puikios kokybės tikrovišką erdvinį garsą.

 • Iš jūrinio vėžlio kiauto ir metalo pagaminta priekinė nuotolinio valdymo pulto dalis su plokščiais mygtukais

  Iš jūrinio vėžlio kiauto ir metalo pagaminta priekinė nuotolinio valdymo pulto dalis su plokščiais mygtukais

  Ergonomiško dizaino nuotolinio valdymo pultu, kuriame idealiai dera plonos linijos ir lengvumas, smagu naudotis. Priekinė plona metalinė dalis su plokščiais mygtukais puikiai kontrastuoja su tikros odos galiniu dangteliu. Be to, stilinga ir tikslia klaviatūra galėsite daug naršyti. Pajuskite švarių linijų ir valdymo žavesį.

 • „USB Direct“ muzikos perklausai ir nuotraukų peržiūrai

  „USB Direct“ muzikos perklausai ir nuotraukų peržiūrai

  Paprasčiausiai prijunkite savo USB prietaisą prie sistemos ir dalinkitės savo skaitmenine muzika bei nuotraukomis su šeima ar draugais.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • Kokybiškas aliuminio korpusas ir tikro medžio garsiakalbiai

  Kokybiškas aliuminio korpusas ir tikro medžio garsiakalbiai
 • 150W RMS bendra išvesties galia

  Ši sistema turi 150W RMS bendros išvesties galią. RMS („Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas lengvam aukštų ir žemų tonų nustatymui

  Diskanto ir žemieji dažniai yra išlyginamoji savybė, kontroliuojanti garso įrašo aukštų ir žemų dažnių garso lygius. Diskantas reguliuoja aukštų muzikos tonų stiprėjimą, o žemieji dažniai - žemų. Galima lengvai sustiprinti ar susilpninti žemuosius ir aukštuosius tonus naudojantis „žemyn“ ir „aukštyn“ mygtukais arba nekeisti diskanto ir žemųjų dažnių bei klausytis muzikos tokios, kokia ji buvo įrašyta. Diskanto ir žemųjų dažnių reguliavimas suteikia galimybę klausytis muzikos taip, kaip pageidaujate.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti