Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Galingas sodrus garsas

  40 W išvestis, kurią palaiko SPD™ patentuota žemųjų dažnių prievado technologija – mažiau iškraipyti sodrūs tonai. Per dvikryptį aukštųjų dažnių siųstuvą ir žemųjų dažnių garsiakalbį atkuriami aukšti, žemi ar vidutiniai dažniai, todėl sklinda labiau subalansuotas garsas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingas sodrus garsas

Neprilygstamas garso pojūtis

 • SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  „Philips“ garsą išgryninančio kanalo (angl. „Sound Purification Duct“ – SPD) bosų prievado technologija perteikia gilius, natūralius tonus atkurdama originalų žemųjų dažnių garsą. Panaudojus SPD porėtą medžiagą vidiniams bosų vamzdžių paviršiams padengti, speciali „Philips“ sukurta akustinio slopinimo sistema sumažina turbulencijos triukšmą ir stabilizuoja suderintą dažnį. „Philips“ techniniai ir vartojimo testai patvirtino, jog šis buferis perteikia mažiau iškraipytus, švaresnės kokybės bosus.

 • Dvikryptis aukštųjų dažnių siųstuvas + žemųjų dažnių garsiakalbis

  Dvikryptis aukštųjų dažnių siųstuvas + žemųjų dažnių garsiakalbis

  Dviejų dažnio juostų garsiakalbis su dviem pagrindiniais įrenginiais per aukštųjų dažnių siųstuvą sukuria aukštuosius dažnius, o per žemųjų dažnių – žemuosius ir vidutinius dažnius. Taip padidinama dar geriau subalansuota garso išvestis nei su įprasta garsiakalbio su vienu pagrindiniu įrenginiu struktūra, naudojama visoms dažnių juostoms atkurti. Klausydamiesi muzikos galite mėgautis geresne akustika ir sodriu vokalu, aukštaisiais ir žemaisiais dažniais – viskas už itin gerą kainą su naujausiais „Philips“ viso diapazono garsiakalbiais.

 • Siaurajuostė žemųjų dažnių garsiakalbio konstrukcija leidžia tiksliai perteikti bosus

  Siaurajuostė žemųjų dažnių garsiakalbio konstrukcija leidžia tiksliai perteikti bosus

  Šis dėžės dėžėje konstrukcijos siaurajuostis žemųjų dažnių garsiakalbis turi dvi tūrines ertmes, sukuriančias didesnę oro talpą ir perteikiančias geriau subalansuotą ir neiškraipytą bosų garsą. Garso energija iš centrinio garsiakalbio efektyviau koncentruojama reikiamo dažnio išvesties diapazone, kad būtų sukurtas labiau fokusuotas ir tiksliau atkuriamas bendras garso vaizdas.

 • Tviskantis žemųjų dažnių vamzdis paryškina žemųjų dažnių tonus ir perteikia stiprius žemuosius dažnius.

  Tviskantis žemųjų dažnių vamzdis paryškina žemųjų dažnių tonus ir perteikia stiprius žemuosius dažnius.

  Žemųjų dažnių vamzdžio dizainas yra vienas pagrindinių garsiakalbio korpuso elementų. Jo dydis, ilgis, forma ir platėjanti dalis turi didžiausią įtaką atkuriamam žemųjų dažnių garsui. Platėjanti „Philips“ konstrukcija yra palyginti didelė ir su didesne anga – didesnis slopinimas ir sklandesnis garso bangų srautas. Gaunamas oro garsas yra mažesnis, su mažiau triukšmų ir iškraipymų, kurie pastebimi kituose garsiakalbiuose. „Philips“ suvokia, kokios akustikos jūs pageidaujate, ir būtent ši konstrukcija stulbinamai slopina iškraipymus ir atkuria gilų bei sodrų žemųjų dažnių garsą, o jūs galite dar aiškiau girdėti aukštuosius dažnius.

 • „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  Unikali aukštųjų dažnių garsiakalbiams naudojama „Mylar“ medžiaga užtikrina neįtikėtiną garso raišką. Puikiausiai atkuriamas visas garso dažnių diapazonas, todėl klausoma muzika yra tarsi gyva, o filmo garso takelio garsas yra toks, koks ir turėtų būti. Aukštųjų dažnių siųstuvas, kaip integruota dvikryptės konstrukcijos dalis, paryškina aukštuosius dažnius, o kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu atkuria dar erdvesnį ir tikslesnį garsą. Patobulintas aiškumas – tai galimybė atskirti skirtingos muzikos elementus: klausyti atskirų instrumentų, dar aiškiau girdėti vokalą, mėgautis kiekviena muzikos detale.

 • 3 integralinės galios stiprintuvo schemos užtikrina subalansuotą garsą

  3 integralinės galios stiprintuvo schemos užtikrina subalansuotą garsą

  Norint sumažinti daugelio 2.1 kanalo multimedijos garsiakalbių kainą, galios stiprintuvo schemai dažnai skiriama mažai dėmesio, panaudojant vieno galios stiprintuvo konstrukciją. Tačiau šioje itin modernioje schemoje „Philips“ panaudojo 3 integruotas stiprintuvo mikroschemas, kurių išvestis perteikiama per du satelitinius garsiakalbius ir žemųjų dažnių kolonėlę. SPA4320 turi didelį integruotą radiatorių ir galios stiprintuvo sukuriamas karštis išsklaidomas šiuo šilumolaidžiu. UTC2030 stiprintuvo mikroschemos sukuria gerą ir tvirtą pagrindą kokybiškam garsui bei visą galią, reikalingą žemųjų dažnių kolonėlei ir satelitiniams garsiakalbiams.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Lenktas korpusas sukuria sodrų garsą

  Lenktas korpuso dizainas ne tik gerai atrodo bet ir yra suformuotas, kad skleistų subalansuotą, natūraliau skambantį, artimą originalui garsą. Kadangi bus mažiau iškraipymų ir obertonų, galėsite būti tikri, jog mėgstama muzika visada skambės taip, kaip ir turėtų skambėti. „Philips“ išmano akustiką ir mes užtikriname, kad garsas ne tik puikiai skamba, bet ir gerai atrodo!

 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti