Saeco

Saeco Minuto

Puikus automatinis espreso aparatas

  Saeco Minuto

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Visuomet mėgausitės mėgstamu gėrimu vos vienu palietimu

  Tik naudodami itin kompaktišką ir patogų „Saeco Minuto“ galėsite mėgautis iš ką tik sumaltų pupelių paruošta kava ir nepriekaištingu veikimu. Be to, šiuo kompaktišku aparatu galėsite paruošti didelį kavos kiekį Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Minuto Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 7 rūšių kavą, Automatinis pieno putų plakiklis, juoda, 5 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8762/19 Surasti panašius produktus

Visuomet mėgausitės mėgstamu gėrimu vos vienu palietimu

Su vienu spustelėjimu keičiamais virimo elementais

 • 100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

  100 % keraminiai malūnėliai – neprisvilusio skonio kava

  Šiame espreso kavos aparate naudojami 100 % keraminiai malūnėliai. „Saeco“ aparatuose naudojami keraminiai malūnėliai, nes jie tolygiai sumala pupeles ir jų neperkaitina, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga espreso kava. Be to, keramika užtikrina, kad aparatas veiks ilgai ir tyliai.

 • Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

  Greitai įkaistantis virintuvas – mėgaukitės kava nelaukdami

  Dėl greitai įkaistančio „Saeco“ virintuvo technologijos jūsų aparatas visada pasiruošęs. Nuo šiol nereikės laukti pasibaigus kiekvienam espreso paruošimo ciklui – galėsite paruošti keletą kavos puodelių iš eilės.

 • Patentuotu automatiniu pieno putų plakikliu paruošiamos skanios putos

  Patentuotu automatiniu pieno putų plakikliu paruošiamos skanios putos

  Naudodami šį „Saeco“ espreso kavos aparatą su patentuotu automatiniu pieno putų plakikliu ir sūkurine kamera galėsite lengvai pasigaminti skanios kapučino kavos. Pieno putų plakiklis, kurį meistrai vadina „kapučinatoriumi“, išleidžia pieną tiesiai iš pieno dėžutės arba ąsočio ir jį automatiškai suplaka, paskui supila į puodelį. Dėl išskirtinės sūkurinės kameros pienas pilamas tolygiai ir netaškomas.

 • Išsaugo jūsų mėgstamiausios kavos ruošimo nustatymus

  Išsaugo jūsų mėgstamiausios kavos ruošimo nustatymus

  Atminties funkcija leidžia reguliuoti gaminimo trukmę, stiprumą ir temperatūrą, todėl jums visuomet bus pateiktas nepriekaištingos espreso kavos puodelis taip, kaip norite jūs. Mėgaukitės ypatingo skonio kavos gėrimu iš mėgstamiausio puodelio mygtuko paspaudimu.

 • Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

  Kadangi snapelis yra reguliuojamas, neprarasite šilumos ir galėsite įdėti bet kokį puodelį

  Dėl mūsų espreso kavos aparatuose naudojamo reguliuojamo snapelio galėsite įdėti bet kokį puodelį, todėl kava neišsipils ir neatvės, kol ją pilsite į puodelį. Taip jūsų espreso visada bus tinkamos temperatūros, o aparatas išliks švarus.

 • Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

  Keiskite kavos sodrumą reguliuojamais malūnėliais

  Skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti, kad atsiskleistų visas kavos skonis. Galima pasirinkti 5 šio espreso kavos aparato grūdėtumo nustatymus – nuo smulkiausio malimo tirščiausiai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

  Lengva valyti dėl nuimamų virimo elementų

  Virimo elementas – „Saeco“ išradimas – tai automatiškai veikianti mūsų espreso kavos aparatų širdis. Priklausomai nuo modelio, virimo elementai lengvai pasiekiami iš priekio arba šono. Juos galima lengvai išimti ir išvalyti vandeniu iš čiaupo – taip užtikrinsite maksimalią higieną.

 • Nuvarvėjimo padėklą ir porcijų indą saugu plauti indaplovėje

  Patogiai įdėkite lašų surinkimo padėklą į indaplovę – taupykite laiką ir užtikrinkite švarą.

 • Visiškai automatinis skalavimas ir nuosėdų šalinimas

  Visiškai automatinė skalavimo ir nuosėdų šalinimo programa užtikrina lengvą priežiūrą, ilgą tarnavimo laiką ir visada geriausią rezultatą puodelyje.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti