Saeco

Saeco GranBaristo

Puikus automatinis espreso aparatas

  Saeco GranBaristo

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Mėgaukitės unikalia 18 gėrimų įvairove vienu palietimu

  Praėjus 28 metams „Saeco“ iš naujo atrado kavos ruošimą, sukurdama naująjį „GranBaristo“. Išpuoselėtuose įrenginiuose su perversmą sukėlusiomis technologijomis kava ruošiama greičiau ir aukštesnėje temperatūroje, dėl to jums siūloma didesnė įvairovė, o aparatui reikia mažiau priežiūros Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco GranBaristo Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 18 rūšių gėrimus, Integr. pieno ąsotis ir putų plakiklis, Plienas, baltas, 5 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8966/01 Surasti panašius produktus

Mėgaukitės unikalia 18 gėrimų įvairove vienu palietimu

Vienu pirštu išimami virimo elementai

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 5 malūnėlio nustatymus

  Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 5 malūnėlio nustatymus

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš penkių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Karšta kava akimirksniu su „Thermospeed“ technologija

  Karšta kava akimirksniu su „Thermospeed“ technologija

  Mėgaukitės karšta ir profesionalios kokybės kava nelaukdami – visa tai siūlo mūsų naujasis galingas virintuvas su „Saeco Thermospeed“ technologija. „Thermospeed“ technologija įkaitina kavos virimo sistemą, kai aparatas įjungtas, ir neprarandama elementų temperatūra, todėl paruošiama tobula karšta kava nuo pirmo puodelio.

 • Išsaugokite mėgstamos kavos pasirinkimus naudodami 6 vartotojo profilius

  Išsaugokite mėgstamos kavos pasirinkimus naudodami 6 vartotojo profilius

  Kiekvienas puodelis bus paruoštas tiksliai pagal jūsų skonį. Išskirtinė pritaikymo funkcija įsimena visus jūsų gėrimus iki smulkiausių detalių. Galite naudoti 6 vartotojo profilius, o pasirinkus kiekvieną jų aparatas paruoš tobulą kavą.

 • Vienu pirštu nuimamas virimo elementas – valymas be vargo

  Vienu pirštu nuimamas virimo elementas – valymas be vargo

  „Saeco GranBaristo“ – tai vienintelis visiškai automatinis espreso kavos aparatas su virimo elementais, kuriuos galima nuimti vienu pirštu ir palengvinti valymo procedūrą.

 • Kintantis virimo slėgis klasikinei ir espreso kavai

  Kintantis virimo slėgis klasikinei ir espreso kavai

  Dėl patentuotos „VariPresso“ kameros su „Saeco GranBaristo“ paruošite pačių įvairiausių gėrimų bet kokiai progai. Paslaptis – reguliuojamas virimo slėgis; aukštesnis slėgis, jei norite stiprios espreso, arba mažesnis, jei norite klasikinės kavos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti