Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Kompiuterinis garsiakalbis, skleidžiantis galingą ir sodrų garsą

  50 W išvestis, kurią palaiko SPD™ patentuota žemųjų dažnių prievado technologija, suteikia galimybę naudojant SPA7355/12 mėgautis mažiau iškraipytais sodriais tonais. Per dvikryptį aukštųjų dažnių garsiakalbį ir žemųjų dažnių garsiakalbį atkuriami aukšti, žemi ir vidutiniai dažniai, todėl garso išvestis maksimaliai subalansuota. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Multimedijos garsiakalbiai 2,1

SPDTM bosų prievadas, 2, 75 colio satelitinis garsiakalbis, 5, 25 colio žemųjų dažnių garsiakalbis, 120 W SPA7355/12 Surasti panašius produktus

Kompiuterinis garsiakalbis, skleidžiantis galingą ir sodrų garsą

Neprilygstamas garso pojūtis

 • SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  „Philips“ garsą išgryninančio kanalo (angl. „Sound Purification Duct“ – SPD) bosų prievado technologija perteikia gilius, natūralius tonus atkurdama originalų žemųjų dažnių garsą. Panaudojus SPD porėtą medžiagą vidiniams bosų vamzdžių paviršiams padengti, speciali „Philips“ sukurta akustinio slopinimo sistema sumažina turbulencijos triukšmą ir stabilizuoja suderintą dažnį. „Philips“ techniniai ir vartojimo testai patvirtino, jog šis buferis perteikia mažiau iškraipytus, švaresnės kokybės bosus.

 • Dviejų jupstų aukštųjų dažnių garsiakalbis + žemųjų dažnių garsiakalbis

  Dviejų jupstų aukštųjų dažnių garsiakalbis + žemųjų dažnių garsiakalbis

  Dviejų dažnio juostų garsiakalbis su dviem pagrindiniais įrenginiais per aukštųjų dažnių siųstuvą sukuria aukštuosius dažnius, o per žemųjų dažnių – žemuosius ir vidutinius dažnius. Taip padidinama dar geriau subalansuota garso išvestis nei su įprasta garsiakalbio su vienu pagrindiniu įrenginiu struktūra, naudojama visoms dažnių juostoms atkurti. Klausydamiesi muzikos galite mėgautis geresne akustika ir sodriu vokalu, aukštaisiais ir žemaisiais dažniais – viskas už itin gerą kainą su naujausiais „Philips“ viso diapazono garsiakalbiais.

 • „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  „Mylar“ medžiagos aukštųjų dažnių garsiakalbis didelės raiškos garsui

  Unikali aukštųjų dažnių garsiakalbiams naudojama „Mylar“ medžiaga užtikrina neįtikėtiną garso raišką. Puikiausiai atkuriamas visas garso dažnių diapazonas, todėl klausoma muzika yra tarsi gyva, o filmo garso takelio garsas yra toks, koks ir turėtų būti. Aukštųjų dažnių siųstuvas, kaip integruota dvikryptės konstrukcijos dalis, paryškina aukštuosius dažnius, o kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiu atkuria dar erdvesnį ir tikslesnį garsą. Patobulintas aiškumas – tai galimybė atskirti skirtingos muzikos elementus: klausyti atskirų instrumentų, dar aiškiau girdėti vokalą, mėgautis kiekviena muzikos detale.

 • Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Patogus papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis garsiakalbių priekyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl garsiakalbių priekyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti kištuką iš 3,5 mm iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai iš beveik visų įrenginių.

 • 50 W RMS bendra išvesties galia

  Šis „Philips“ garsiakalbis turi 50 W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Stiprintuvo medžiaga – polipropilenas

  Polipropilenas yra stiprintuvo medžiaga, ji yra minkšta ir pagerina aukštųjų dažnių garsus. Ji padeda sklisti garsams, skleidžia grynesnį garsą ir užtikrina didesnį aiškumą ir balansą. Lengviau integruoti su aukštųjų dažnių siųstuvu, dėl šios lengvos medžiagos vibracija yra mažesnė.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti