Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Įtraukiantys žemieji dažniai

  Dėl keturių sudėtingų integrinių grandinių žemųjų dažnių kolonėlė ir du palydoviniai garsiakalbiai skleidžia kokybišką garsą, o „Philips SPD“ žemųjų dažnių prievado technologija perteikia natūralius, gilius žemuosius dažnius – ir visa tai su 60 W išvestimi, skirta sodriems žemiesiems dažniams, kurie patinka žaidėjams. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Multimedijos garsiakalbiai 2,1

SPDTM bosų prievadas, 3 colių satelitinis garsiakalbis, 5, 25 colio žemųjų dažnių garsiakalbis, 130 W SPA7380/12 Surasti panašius produktus

Įtraukiantys žemieji dažniai

Perkelia žaidimus į naują lygmenį

 • 60 W išvesties galia

  60 W išvesties galia

  Oho, 60 W išvesties galia! Mes, žaidėjai, visi norime didesnės galios, nes kuo didesnė žaidimo garsiakalbių galia, tuo galingesni žemieji dažniai ir geresnė garso kokybė. Tad mėgaukitės žaisdami kitą žaidimą ir naudodami šią galingą, didelę, 60 w išvestį, kuri suteikia galimybę girdėti tokius sodrius žemuosius dažnius, kokių norite.

 • Patobulintos integrinės grandinės

  Patobulintos integrinės grandinės

  Šio „Philips“ garsiakalbio integrinės grandinės yra labai modernios. Įprasti garsiakalbiai turi vieną ar daugiausia 3 kanalus, tačiau šiame garsiakalbyje yra 4 kanalai – dėl to garso kokybė yra geresnė. „Philips“ panaudoja 4 integruotas stiprintuvo mikroschemas, kurių išvestis perteikiama per 2 palydovinių garsiakalbių kanalus ir 2 žemųjų dažnių kolonėlės kanalus. Šios TDA7379 stiprintuvo mikroschemos užtikrina kokybišką garsą ir galią, kurios reikia žemųjų dažnių kolonėlei ir palydoviniams garsiakalbiams.

 • SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  „Philips“ garsą išgryninančio kanalo (angl. „Sound Purification Duct“ – SPD) bosų prievado technologija perteikia gilius, natūralius tonus atkurdama originalų žemųjų dažnių garsą. Panaudojus SPD porėtą medžiagą vidiniams bosų vamzdžių paviršiams padengti, speciali „Philips“ sukurta akustinio slopinimo sistema sumažina turbulencijos triukšmą ir stabilizuoja suderintą dažnį. „Philips“ techniniai ir vartojimo testai patvirtino, jog šis buferis perteikia mažiau iškraipytus, švaresnės kokybės bosus.

 • Žemųjų dažnių kolonėlės medžiaga – polipropilenas

  Žemųjų dažnių kolonėlės medžiaga – polipropilenas

  Polipropilenas (PP) – medžiaga, kuri yra sunki ir pagerina žemųjų dažnių kokybę. Ji padeda sklisti garsams ir užtikrina didesnį aiškumą ir balansą. Lengviau integruoti su viso diapazono stiprintuvais, mažiau vibracijos.

 • Papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis laidiniame valdiklyje

  Papildomos įvesties lizdas ir ausinių išvestis laidiniame valdiklyje

  Dabar galite mėgautis savo mėgstamiausia muzika ir pramogomis dar lengviau ir patogiau dėl laidiniame valdiklyje esančios papildomos įvesties ir ausinių išvesties lizdo. Dažniausiai norėdami prisijungti prie kito įrenginio nei kompiuteris, turite ištraukti 3,5 mm kištuką iš kompiuterio lizdo, o tai nėra visada racionalu. Tačiau su papildoma įvestimi ir ausinių išvesties jungtimis, esančiomis priekinėje pusėje, galite greitai ir lengvai klausytis muzikos tiesiai beveik iš bet kokio įrenginio.

 • Ilgas vamzdelis – daugiau žemųjų dažnių

  Visi žaidėjai nori, kad garsiakalbiai skleistų kuo įmanoma daugiau žemųjų dažnių; šie garsiakalbiai yra specialiai sukurti skleisti tokius žemuosius dažnius, kokių norite. Dėl šio palydovinio garsiakalbio ilgo vamzdelio skleidžiamas garsas ir žemieji dažniai yra kokybiški. Žemieji dažniai yra sustiprinami, tad žaidimai suteikia daugiau malonumo.

 • Žemuosius dažnius į šonus skleidžiančio garsiakalbio prievado dizainas

  Dėl specialiai sukurto žemuosius dažnius į šonus skleidžiančio garsiakalbių prievado žemieji dažniai žaidimų metu yra sodresni. Tai puikus pasirinkimas šauniems žaidimams!

 • Lenktas korpusas sukuria sodrų garsą

  Lenktas korpuso dizainas ne tik gerai atrodo bet ir yra suformuotas, kad skleistų subalansuotą, natūraliau skambantį, artimą originalui garsą. Kadangi bus mažiau iškraipymų ir obertonų, galėsite būti tikri, jog mėgstama muzika visada skambės taip, kaip ir turėtų skambėti. „Philips“ išmano akustiką ir mes užtikriname, kad garsas ne tik puikiai skamba, bet ir gerai atrodo!

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti