Ką tai reiškia?

 

Philips gaminių ir prietaisų pardavimo modelis grindžiamas artimus bendradarbiavimu tarp įmonių Philips ir jos platintojų.

 

Todėl, kad galėtume patenkinti Jūsų šioje formoje išreikštus lūkesčius, su Jumis gali tiesiogiai susisiekti mūsų platintojas, kuris turi visą reikiamą informaciją, kad patenkintų Jūsų lūkesčius kompetentingu, faktiniu ir išsamiu būdu. Pažymėdami šį žymės langelį surinkate, kad Philips gali perkelti Jūsų šioje formoje pateiktą asmens informaciją savo paskirtiems Philips gaminių ir prietaisų platintojams. Jūsų duomenys bus perkeliami vieninteliam tikslui – siekiant tiesiogiai įtraukti platintoją, kad jis patenkintų Jūsų šioje formoje išreikštus lūkesčius dėl kontakto su pardavimų skyriumi, kainų / demonstracijų ar ekspertinės literatūros. Tai reiškia, kad platintojas taip pat galės su Jumis tiesiogiai susisiekti šiuo klausimu. Savo sutikimą galite atšaukti su mumis susisiekdami per Philips privatumo informacijos interneto svetainę (https://www.philips.lt/a-w/privatumo-nuostatos.html).

 

Jūsų asmens duomenų valdytojas, kuris gali apdoroti Jūsų duomenis taip, kad jie būtų prieinami Philips gaminių ir prietaisų platintojams, yra kompanija Philips Medical Systems Netherlands B.V., registruota adresu High Tech Campus 5656 AE, Eindhoven, The Netherlands.

 

Teisinis Jūsų asmens duomenų apdorojimo pagrindas yra Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate pažymėdami šį žymės langelį (6 straipsnio 1 skirsnio raidė a) GDPR).

Philips gaminių ir prietaisų platintojas, iš mūsų gaunantis Jūsų asmens duomenis, taps nepriklausomu jų valdytoju.

 

Daugiau informacijos apie tai, kaip Philips apdoroja Jūsų asmens duomenis, skaitykite Philips privatumo politiką.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.