1
Televizorius

Philips Android TV™

Galingas išmanusis televizorius

Peržiūrėkite vaizdo klipą apie „Android TV“

Beribės pramogos – lengvai

 

Daugiau filmų. Daugiau laidų. Daugiau žaidimų. Ir nuolat didėjantis programų pasirinkimas. Tai ir dar daugiau jums suteikia „Philips Android TV“.

Taip, kaip patinka jums

„Philips Android TV“ yra toks sumanus, kad žino, kas jums patinka. Taigi kiekviena rekomendacija bus kaip tik tai, ko jums reikia.

Jūsų ritmu

Pramogaukite taip, kaip jums patinka. Sumanesnės paieškos, patogesnis paleidimas ir greitesnis veikimas – jūsų „Philips Smart TV“ visada pasirengęs.

Jūsų programos

„Google Play“ rasite nuolat didėjantį programų, žaidimų, transliacijų paslaugų ir kito turinio pasirinkimą.

Atitinka jūsų poreikius

„Philips Android TV“ galite lengvai dalytis turiniu ir valdyti įrenginį. Išskirtinis lankstumas – naudokitės nuotolinio valdymo pultu arba sinchronizuokite savo telefoną.
„Philips Android TV“ – taip, kaip patinka jums

Taip, kaip patinka jums 

„Android“ – paprastesnis išmanusis televizorius

 

Lengvai ir greitai pasiekite tai, ko ieškote. Paprastame meniu rasite įžvalgių rekomendacijų, mėgstamų laidų, melodijų ir žaidimų. Kiekvienas meniu sukurtas taip, kad turėdami prieigą prie tokio įvairaus turinio negaištumėte laiko naršydami, o mėgautumėtės žiūrėjimu.

Daug žmonių, daug dominančių dalykų.
 

Daugiau filmų, daugiau naujienų, daugiau žaidimų: viskas pasiekiama patogiai sėdint ant sofos. Su „Philips Android“ televizoriumi galėsite prisijungti prie programų, kurių kiekis ir įvairovė vis didėja ir kurios puikiai tinka jūsų poreikiams bei nuotaikai. Be „Google Play“ parduotuvės „Android“ televizoriuje sukūrėme ir kitų puikių programų, kad dar labiau mėgautumėtės gyvenimu. Žiūrėkite naujienas, transliuojamas naujausių hitų serijas, praleistas televizijos laidas, patikrinkite orų prognozes ir naršykite, norėdami rasti patinkančios muzikos. Jei jaučiatės kiek priblokštas, „Philips Android“ televizija jus išgelbės pateikdama pasiūlymų, paremtų tuo, kas jums patinka.

Peržiūrėkite šias populiarias programas televizoriuje… taip pat ir visas kitas!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Filmbox live

Filmbox Live

Megogo HD

Megogo HD

Deezer

Deezer

Gamefly streaming

GameFly Streaming

* Prieiga prie trečiųjų šalių programų priklauso nuo šalies ir modelio. Neatsakome už programų turinį ir jų prieigą. Jas siūlome tokias „kokios yra“ ir neteikiame jokių išreikštų ar numanomų garantijų. Gali reikėti sumokėti už prenumeratą. Naujausią informaciją sužinosite susisiekę su „Philips TV“ aptarnavimo centru. Visi produktai ir kompanijų pavadinimai yra jų turėtojų (registruoti) prekių ženklai. „Philips“ yra „Royal Philips N.V.“ registruotas prekių ženklas

Nepraleiskite su „Netflix“!


Naudodami „Netflix“ programą „Philips“ televizoriuje galite rinktis iš tūkstančių televizijos laidų, filmų ir serialų. Ir nepraleiskite „Netflix“ originalių, populiariausių serialų, tokių kaip „Kortų namelis“, „Keisti dalykai“ ir „Ana su a“! Išsamią apžvalgą rasite „Netflix“ svetainėje.

Reikia „Netflix“ transliacijos narystės.

„Philips Android TV“ – jūsų ritmu

Jūsų ritmu

Galingas „Philips Android TV“

Galingas

 

Naujausi mūsų procesoriai jūsų televizorių priverčia atgyti ir leidžia mėgautis natūraliais pojūčiais. Visame išmaniųjų televizorių asortimente naudojame galingesnius keturių ir šešių branduolių procesorius.

„Philips Android TV“ žaidimai

„Android“ žaidimai ir „Ambilight“

 

„Google Play“ suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų savo televizoriaus ekrane. Atsisiųskite arba transliuokite juos ir linksmai leiskite laiką valandų valandas. O „Ambilight“ žaidimų režimas jūsų kambarį pavers tikra žaidimų entuziasto svajone.

„Philips Android TV“ nuotolinio valdymo pultas su balsu funkcija

Paieška balsu

 

Nenorite įvedinėti teksto? Tiesiog pasakykite savo išmaniajam nuotolinio valdymo pultui ir rezultatai pasirodys televizoriaus ekrane. Taip televizorių galite valdyti balsu ir atidaryti programas bei atlikti kitus veiksmus. Net galite pasinaudoti paieška balsu¹ savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame įdiegta „Philips TV Remote App“².

„Philips Android TV“ nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra

Teksto paieška

 

Išbandykite naujo dizaino „Philips“ nuotolinio valdymo pultą su klaviatūra. Patogus ergonomiškas korpusas ir dideli minkšti mygtukai, jį patogu laikyti ir ypač lengva naudoti. Viso dydžio klaviatūra nugarėlėje leidžia greičiau įvesti norimą tekstą į išmanųjį televizorių.

¹ Galimybė naudoti kalbą priklauso nuo „Google“ paieškos balsu palaikymo.
² „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo programa ir susijusios funkcijos kiekviename televizoriaus modelyje ir šalyje skiriasi, taip pat priklauso nuo operatoriaus, išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.philips.com/TVRemoteapp.
„Philips Android TV“ – jūsų programos

Jūsų programos

Platus turinio pasirinkimas
„Google Play“ parduotuvė

Spustelėkite mygtuką ir siųskitės naujausius filmus arba serialus iš „Netflix“, braukdami peržiūrėkite filmus pagal pageidavimą arba užkariaukite pasaulius žaisdami. Visada lengvai pasiekiamas įvairiausias turinys. Su „Ambilight“ dar gyvesnė ir labiau įtraukianti peržiūra.

„Philips“ programų galerija

Be visų nuostabių „Google Play“ siūlomų programų, mes norime pasiūlyti kelias mūsų sukurtas programas. Naudokite interneto televizijos, žinių, mokomąsias, transliacijų ir orų programas.
„Philips Android TV“ turinio bendrinimas

Atitinka jūsų poreikius

Viena didelė šeima

 

Lengvai dalykitės turiniu tarp įrenginių naudodami „Google Cast“. Viskas lengvai sujungiama, kad telefono turinį galėtumėte peržiūrėti televizoriaus ekrane. Žiūrėjote filmą planšetiniame kompiuteryje ir norite pabaigti jo peržiūrą televizoriaus ekrane? Atlikta. Visi įrenginiai lengvai palaiko ryšį tarpusavyje.

Philips TV remote app

„Philips TV Remote App“

 

Paverskite savo „iPhone“, „iPad“, „Android“ telefoną ar planšetinį kompiuterį „Philips“ televizoriaus nuotolinio valdymo pultu. Naudodamiesi „Philips TV Remote App“ galite valdyti televizorių, peržiūrėti programų informaciją ir nustatyti priminimus nešiojamajame įrenginyje. Galite net mėgautis papildomomis „Ambilight“ valdymo parinktimis. Be to, tam tikras televizijos programas galite transliuoti iš televizoriaus į nešiojamąjį įrenginį, todėl niekada nepraleisite to, kas jums svarbu.

„Philips Android TV“ skirta „Google cast“

„Google Cast“

 

Naudodamiesi „Google Cast“ galite belaidžiu ryšiu transliuoti filmus, laidas ir programas iš telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio „ Philips“ televizoriaus ekrane – nereikia jokių papildomų įrenginių. Išbandykite vis didėjantį transliacijos pritaikytų programų asortimentą, kuriame rasite „Netflix“, „YouTube“ ir kt.