Ką tai reiškia?

 

Pažymėdami šį langelį sutinkate, kad Philips įmonių grupės darbuotojai su Jumis gali susisiekti el. paštu ar telefonu (priklausomai nuo šioje formoje pateikiamų kontaktinių duomenų), kad Jums pateiktų informaciją apie Philips gaminius, paslaugas, įvykius ir reklamą, įskaitant Jums aktualią rinkodaros ir reklaminę informaciją, atsižvelgiant į Jūsų veiklą ir pasirinkimus, įskaitant Jūsų šioje formoje išreiškiamus lūkesčius.

Rinkodaros ir (arba) reklaminė informacija nebus atskleista per kitus skaitmeninius ir tradicinius kanalus, pvz., mobiliąsias programėles ar socialinių tinklų svetaines, kol nesuteiksite atskiro leidimo dėl kiekvieno iš šių komunikacijos kanalų.

Siekdami mūsų komunikaciją pritaikyti atsižvelgdami į Jūsų šioje formoje išreikštus lūkesčius, pasirinkimus ir veiklą bei suteikti aktualesnę ir suasmenintą patirtį, mes galime analizuoti arba suderinti Jūsų asmens informaciją.

 

Šie duomenys gali būti tokie:

 

Jūsų mums pateikti duomenys

 

Duomenys, kuriais norite dalintis su mumis: Jūsų vardas ir pavardė, el. pašto adresas, kompanijos adresas, užimamos pareigos, organizacija, Jūsų apsipirkimo interesai, šalis, telefono numeris ir (arba) socialinės žiniasklaidos profilis..

 

Duomenys, kuriuos gauname Jums bendraujant su Philips

 

Duomenys apie Jūsų interakcijas, pvz., dalyvavimą renginiuose ir Philips skaitmeninių kanalų naudojimą, įskaitant interneto svetaines, el. laiškus, socialinių tinklų svetaines ir programas. Šie duomenys gali būti Jūsų IP adresas, naudojant slapukus surinkta informacija, informacija apie Jus dominančius gaminius, Jūsų pasirinktus komunikavimo kanalus, vietų, svetainių ir renginių, kuriuose dalyvavote, duomenys ir (arba) Jūsų įsitraukimo lygis.Savo sutikimą galite panaikinti ir bet kada atsisakyti tokių komunikacijų prenumeratos naudodamiesi prenumeratos atsisakymo nuoroda, pateikiama kiekvienoje rinkodaros komunikacijoje arba susisiekiant su mumis per Philips privatumo informacijos puslapį (https://www.philips.lt/a-w/privatumo-nuostatos.html).

Daugiau informacijos žr. Philips informaciją apie privatumą Philips, Philips politika dėl slapukų failų ir Naudojimo sąlygos.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Jūs pateksite į Lietuvos „Philips Healthcare“ svetainę.
Please select the checkbox

Svetainė skirta tik asmenims, naudojantiems medicinos priemones profesinėje veikloje, įskaitant sveikatos priežiūros specialistams, profesinę veiklą vykdantiems asmenims, atstovaujantiems sveikatos priežiūros įstaigą ar medicinos priemonėmis prekiaujančią organizaciją.

Ar esate asmuo, atitinkantis aukščiau nurodytus kriterijus?