1
„Philips Momentum“

„Philips Momentum“

Optimizuotas veikimas skirtas žaisti su kitos kartos konsole

  „Xbox“

  Su „Philips“ monitoriais konsoliniai žaidimai perkeliami į kitą lygį, o bendradarbiaujant su „Xbox“ siekiama sukurti geriausią sprendimą naujoms X serijos konsolėms.


  „Philips Momentum Designed for Xbox“ ekranai puikiai dera su kitos kartos „Xbox“ konsolėmis ir yra skirti tikriems konsolinių žaidimų entuziastams. Mūsų „Designed for Xbox“ ekranai buvo projektuojami bendradarbiaujant su „Microsoft“. Pripažinta, kad „Xbox Series X“ veikia optimaliai vos prijungus prie elektros lizdo.

  Xbox

  Kartu su „Philips Momentum“ monitoriais gaukite mėnesio nemokamą „Xbox Game Pass Ultimate“ prieigą

  „Momentum“ yra kitas evoliucinis žingsnis

  „Momentum“ yra kitas evoliucinis konsoliniams žaidimams skirtų ekranų žingsnis


  Tikriems konsolinių žaidimų entuziastams naujausi „Momentum“ modeliai yra pirmieji pasaulyje oficialiai licencijuoti „Designed for Xbox“ konsolinių žaidimų monitoriai. Jiems pasirodžius pranašaujama nauja, precedento neturinti žaidimų era. Juose yra naujas HDMI 2.1 standartas, pasižymintis specialiomis funkcijomis, didesniu pralaidumu, didesne skiriamąja geba ir greitesniu kadrų dažniu žaidžiant.

  Įsijauskite į akimirką

  „Philips Momentum“ – įsijauskite į akimirką

  Pavyzdinis 55 col. „Momentum“ pasižymi aukštesnio lygio „Bowers and Wilkins“ garsu. Naujasis 559M1RYV yra vienintelis monitorius rinkoje, specialiai sukurtas žaidimų konsolėms, kuriose yra tiek naujas HDMI 2.1 standartas, tiek tikrai kvapą gniaužiantis garsas.

  „Philips Momentum“ Video – įsijauskite į akimirką

  „UltraClrear 4K UHD“ su „DisplayHDR 400“pasižymi itin aiškiu ir ryškiu vaizdu, kad įsijaustumėte į akimirką.

  Visas „Momentum“ asortimentas

  Parama „Esports“ meistriškumui


  „Philips Momentum“ yra aukštos kokybės konsolinių žaidimų sinonimas. Įsipareigodami remti „Esports“ meistriškumą ir aukščiausio lygio pasirodymą, mes bendradarbiaujame su keliomis sėkmingiausiomis „Esports“ komandomis pasaulyje.

  Savybės

  Tikroviška grafika

  Stulbinanti 4K UHD skiriamoji geba užtikrina beveik chirurginį tikslumą. Laikantis „VESA DisplayHDR“ standarto, pavyzdinis monitorius užtikrintai rodo ryškų ir tikrovišką vaizdą, tikslias spalvas ir kontrastą – puikus ryškumas, gylis ir niuansai.

  Nepertraukiamas veiksmas

  „FreeSync Premium Pro“ rodomo vaizdo kadrų dažnis dera su ekrano atnaujinimo dažniu, o maža įvesties delsa sumažina prietaiso ir ekrano sąveikos trukmę, kad greičiau pamatytumėte vaizdą.

  Prikaustanti pramoga

  „Ambiglow“ skleidžia šiltos šviesos spindesį, dėl kurio ekranas atrodo didesnis, o pramogos aktyvesnės. Vidinis procesorius analizuoja vaizdo turinį ir nuolat derina šviesos spalvą ir ryškumą, kad atitiktų vaizdą.

  Pagalba, palaikymas ir naujienos

  Užregistruokite savo monitorių

  Sukurkite nemokamą „My Philips“ paskyrą ir užregistruokite savo naująjį monitorių. Kai užregistruosite, pranešime jums apie naujinius.

  Programinės įrangos naujinimai

  Pasirūpinkite, kad jūsų „Philips“ monitorius visada veiktų geriausiai. Jei išleidžiamas naujas programinės įrangos atnaujinimas, jį rasite čia. Jei neberandate tvarkyklių, jas galėsite nemokamai atsisiųsti taip pat iš čia.

  Pagalbos platforma

  Greičiausias būdas išspręsti bet kokias technines problemas ir nustatymus – patikrinti „Philips“ monitoriaus trikčių nustatymo ir šalinimo vadovą. Pasinaudokite šiais naudingais patarimais, kad kuo greičiau vėl galėtumėte mėgautis savo monitoriumi.

  Susisiekite su mumis

  Mes visada pasirengę jums padėti. Nesvarbu, ar jums reikia patarimo perkant „Philips“ monitorių, ar pagalbos jį nustatant, galite susisiekti su mumis telefonu, el. paštu ar interneto pokalbiu.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.