1
Televizoriai

  „Philips“ OLED televizoriai

  „Philips“ OLED televizoriai

  Taip atrodo tikroviškumas

  Mūsų mėgstamiausias

  Pristatome OLED 805 televizorių

  Modernus veikimas. Minimalistinis dizainas.

   
  • „Philips P5 Engine“ su DI. Visada tikroviškas vaizdas
  • „Ambilight“ magija
  • Valdymas balsu. „Google Assistant“. Veikia su „Alexa“
  • „Muirhead“ oda aptrauktas nuotolinio valdymo pultas su mygtukais su foniniu apšvietimu
  Koks yra OLED televizorius?

  „Philips“ OLED skiriamosios ypatybės


  Pasinaudokite OLED privalumais, pvz., tamsesniais juodais atspalviais ir platesniu žiūrėjimo kampu. Pridėkite „Philips P5 Picture Engine“ su DI, sukuriantį didesnį kontrastą, sodresnes spalvas, sklandžius judesius ir ryškesnes detales – net ir šešėliuose bei ryškiai apšviestose vietose. Pabaikite unikalia patirtimi su „Ambilight“. „Philips“ teikia geriausias OLED galimybes.

  „Philips P5 Picture Engine“ su DI

  Vaizdas toks tikroviškas, kad galėtumėte į jį žengti

  P5
  Šaltinio išbaigtumas

  P5 šaltinio išbaigtumas  

  Šaltinio išbaigtumas


  „Philips P5 Picture Engine“ naudojamas DI apdorojimas, kad prireikus būtų geresnė vaizdo šaltinio kokybė. Net žiūrėdami senus vaizdo įrašus per „YouTube“ mėgausitės nuostabia vaizdo kokybe.
  P5
  Puikus kontrastas

  P5 puikus kontrastas  

  Puikus kontrastas


  Nuo ryškiausių akcentų iki giliausių šešėlių – unikalus DI algoritmas nuolat tobulina vaizdą ten, kur reikia, kad suteiktų jam daugiau gylio ir detalių. Kontrastas toks aiškus, kad jausitės taip, lyg ten būtumėte.
  P5
  Tobulos spalvos

  P5 tobulos spalvos  

  Tobulos spalvos


  Išsamaus mokymosi DI algoritmas atpažįsta ir apdoroja spalvas, panašiai kaip tai daro žmogaus smegenys. Net ryškiausiose scenose spalvos yra sodrios ir tikroviškos, o odos atspalviai atrado ypatingai natūraliai.
  P5
  Puikus judesys

  P5 puikus judesys  

  Puikus judesys


  Su P5 DI sistema jūsų „Philips“ OLED televizoriuje judesys apdorojamas taip, kad atrodo sklandžiau nei bet kada anksčiau. Pamatysite kiekvieną svarbią akimirką, nesvarbu, koks greitas žaidimas ar veiksmas.
  P5
  Idealus ryškumas

  P5 idealus ryškumas  

  Idealus ryškumas


  „Philips“ P5 DI apdorojimo metu išmaniai sustiprinamas kiekvienas pikselis, kad būtų geriausiai išnaudota televizoriaus 4K raiška. Kad ir ką žiūrėtumėte, matysite tobulai ryškų vaizdą, kuriame įžiūrėsite net menkiausias detales.
  naudodami „Ambilight“ be „Ambilight“

  „Ambilight“ magija


  Kiekvienas „Philips“ OLED televizorius turi kai ką, ko neturi joks kitas OLED televizorius. Unikalus būdas praturtinti žiūrėjimą – „Ambilight“. Šiltas. Įtraukiantis. Magiškas. Žmonės sako, kad jiems „Ambilight“ taip patinka, kad jie niekad nežiūri televizoriaus be jo.
  „Philips Ambilight“ televizorius
  „Philips“ OLED televizorius su „Dolby Vision“

  Kinematografinis „Dolby Vision“


  Visi „Philips“ OLED televizoriai palaiko su  „Dolby Vision“ veikiantį turinį. Su šiuo dinamišku HDR vaizdo formatu galite mėgautis puikiu vaizdu, kuriame bus perteikti tikrieji režisieriaus ketinimai. Nesvarbu, ar žiūrite filmą per tokią platformą kaip „Netflix“ ar „Amazon Prime“, ar žiūrite „Blu-ray“ disko turinį.
  „Philips“ televizorius su „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“
  „Philips“ HDR OLED TV su HDR10+

  Matykite daugiau su HDR10+


  Kas yra HDR10+? Visi „Philips“ OLED televizoriai palaiko su šiuo dinamišku HDR vaizdo formatu veikiantį turinį. Matysite daugiau detalių, kurias norėjo parodyti turinio kūrėjai. Nesvarbu, ar žiūrite naujausius serialus per tokias platformas kaip „Amazon Prime“ ir „Netflix“, ar žiūrite „Blu-ray“ diskų turinį.

  Atraskite savo „Philips“ OLED televizorių

  Scopri di più su Philips TV & Audio

  Ambilight
  Įsijauskite į mėgstamą turinį

  „Performance“ serija
  Norisi parsinešti namo

  Garso juostos
  Kiekvienai jaudinančiai akimirkai