1
Televizorius

„Philips“ 4K OLED televizorius

Vieninteliai pasaulyje OLED televizoriai su „Ambilight“

Žiūrėti vaizdo įrašą

Kas yra OLED?

 

„Philips OLED“ – nauja televizorių technologijų karta. Kitaip nei įprastiems LED televizoriams, OLED televizoriams nereikalingas foninis apšvietimas. Kiekvienas pikselis skleidžia savo šviesą ir spalvą. Išjungus, jie yra visiškai juodi. Tikrai juodi. Dėl sodresnės juodos spalvos „Philips“ televizoriaus ekrane galite mėgautis dar tobulesnėmis spalvomis ir išskirtiniu kontrastu, taip perteikiant itin tikrovišką vaizdą.

OLED logotipas

Tobula juoda

Ryškiausias vaizdas ir geriausias kontrastas

 

„Philips“ OLED televizoriai gali visiškai išjungti arba pritemdyti individualius pikselius ekrane, kad sukurtų idealius juodus atspalvius ir neprilygstamą kontrastą. Atsiradus galimybei kontroliuoti kiekvieno pikselio skleidžiamą šviesą, nebeskleidžiama gretimų pikselių šviesa, todėl galite mėgautis visiška juoda spalva ir tobulu vaizdu.

„Perfect Contrast“ logotipas

Platesnis spalvų spektras

Natūraliausios ekrane perteikiamos spalvos

 

Nauji „Philips“ OLED televizoriai pasižymi kol kas plačiausiu mūsų spalvų spektru ir rodo 99 %  DCI-P3 spalvų gamos. Ekrane yra daugiau nei aštuoni milijonai harmoningai veikiančių atskirų pikselių, todėl galite mėgautis itin tikroviškomis spalvomis, kurias dar labiau ištobulina juodas fonas.

„Wider Color Gamut“ ir „Perfect Color“ logotipai

Perfect Motion

Pamatykite kiekvieną detalę

 

Pritaikius „Perfect Motion“ ir ryškumo technologijas, „Philips“ OLED televizoriai perteikia itin sklandų ir natūralų vaizdą neįtikėtinu greičiu. Nesvarbu, kaip greitai vyksta žaidimas arba veiksmas, dabar dėl žaibiško vaizdo apdorojimo jūs galėsite pastebėti kiekvieną jo detalę.

„Perfect Natural Motion“ logotipas
 

Platesnis matymo kampas

Puiki vaizdo kokybė

 

Dabar geriausia televizoriaus žiūrėjimo vieta gali būti bet kuri jūsų kambario vieta. „Philips“ OLED televizoriai pasižymi kol kas plačiausiu mūsų žiūrėjimo kampu, tad galite mėgautis tobulomis spalvomis ir kontrastu žiūrėdami iš daugiau vietų ir tokia pačia gera vaizdo kokybe.

Naujasis „Philips“ 4K OLED TV

 

Išbandykite vienintelius pasaulyje 4K OLED televizorius su „Ambilight“ ir „Android TV“. Su trijų pusių „Ambilight“ mėgaukitės už televizoriaus ekraną platesniu vaizdu. Patirkite tobulus juodus atspalvius ir įspūdingas natūralias spalvas, kurias perteikia „Perfect Pixel UHD“ modulio vaizdo apdorojimas. Naršykite turinį su „Android TV“. Naujasis „Philips“ 4K OLED televizorius – grožio ir pažangiausių technologijų derinys.

EISA-logo

OLED ir „Ambilight“: išskirtinis derinys

 

Tik „Philips“ OLED televizoriuose dera neįtikėtina vaizdo kokybė ir idealiai suderintas aplinkos apšvietimas. Mėgaukitės kambarį užpildančiomis tobulomis spalvomis ekrane ir ant sienos. Dėl galimybės rinktis įvairius „Ambilight“ režimus, dabar galite mėgautis erdviniais filmų ir žaidimų vakarais kiekvieną kartą, kai tik įsijungiate televizorių.

„Ambilight“ logotipas
P5_logo

OLED ir P5: ideali vaizdo kokybė

 

Pristatome „Philips P5“ vaizdo kokybės variklį. Jis skaitmeniniu būdu optimizuoja viską, ką žiūrite, ir labai, net 50 %, padidina televizoriaus vaizdo apdorojimo galią. Mėgausitės tamsiausiais juodais ir ryškiausiais baltais atspalviais, ryškiomis spalvomis ir mūsų stabiliausiu, ryškiausiu vaizdu kaskart ir iš bet kurio šaltinio. „Philips“ OLED televizorius ir P5, derinami su žaidimus pakeičiančiu OLED ekranu, trijų dešimtmečių vaizdo apdorojimo patirtimi ir unikaliais algoritmais, nustato naują šaltinio išbaigtumą, ryškumo, spalvų standartą, kontrasto ir judesio.

OLED ir „Perfect Pixel UHD“ modulis: užfiksuota tikrovė.

 

Kad ir koks būtų šaltinis, „Perfect Pixel UHD“ vaizdo kokybės gerinimo modulis skaitmeniniu būdu patobulina turinį ir perteikia itin detalų, gilų ir aiškų vaizdą. Išskirtinis OLED ekranas, tris dešimtmečius kaupta vaizdo apdorojimo patirtis ir unikalūs algoritmai padėjo sukurti „Philips“ OLED televizorių, kuris taps naujuoju ryškumo, judesio, kontrasto ir spalvų standartu.

„Perfect Pixel Ultra HD“ modulio logotipas ir „3800 Picture Performance Index“ logotipas

OLED ir HDR: filmai - matomas toks vaizdas, koks buvo sukurtas

 

HDR (didelio dinaminio diapazono) turinys – galimybė mėgautis tokiu vaizdu, kokį norėjo perteikti režisierius. Kad galėtumėte mėgautis HDR, televizoriuje turi būti plataus kontrasto diapazono perteikimo funkcija. Dėl galimybės įjungti ir išjungti kiekvieną pikselį naujojo „Philips“ OLED televizoriaus atkuriamas kontrastas neturi sau lygių. Tai geriausias televizorius, kurio ekrane galėsite mėgautis HDR turiniu.

„HDR Perfect“ logotipas

Geriausias pasirinkimas: „Android TV™“ ir OLED

 

Neišsenkančios pramogos ir išskirtinė vaizdo kokybė – malonumas žiūrėti televizorių. Kiekvienas naujas filmas, žaidimas ir programa iš nuolat augančios „Google Play“ kolekcijos, skirtos „Android TV“, naujojo „Philips“ OLED televizoriaus ekrane atrodys nepakartojamai.

„Android TV“ ir „Google Play“ parduotuvės logotipai

Gražus bet kuriuo kampu

 

Dėl virtualiai neįrėminančio itin plono aliuminio rėmo šis „Philips“ OLED televizorius papuoš bet kokį interjerą. Jam nereikalingas foninis apšvietimas, todėl konstrukcija yra itin plona ir lengva. Jie turi 901F skirtus šešis priekinius garsiakalbius ir galingą galinį žemų dažnių garsiakalbį, tad mėgausitės neįtikėtino aiškumo ir sodrumo aukščiausios kokybės garsu bei tiksliais bosais. Su 9002 skirta patobulinta „Philips Triple Ring“ technologija garsiakalbiai dar geriau judės žemųjų dažnių kolonėlėse. Daugiau judesio – daugiau jėgos! Tad mėgausitės kur kas galingesniu garsu, nors „Philips“ televizoriaus dizainas dar plonesnis.

„Razor Slim“ logotipas