belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  belaidis nešiojamasis garsiakalbis

  Būkite kartu su muzika

  Kompaktiškas garsiakalbis skamba puikiai ir spalvingai, o dar belaidis srautinis perdavimas per „Bluetooth“, todėl BT100 renkasi mėgstantys keliauti stilingai. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

belaidis nešiojamasis garsiakalbis

„Bluetooth®“, Integruotas mikrofonas skambučiams, Įkraunama baterija, 2 W BT100A/00 Surasti panašius produktus

Būkite kartu su muzika

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“ / „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Dažnių nenukerpanti funkcija – garsi ir neiškraipoma muzika

  Dažnių nenukerpanti funkcija – garsi ir neiškraipoma muzika

  Dėl dažnių nenukerpančios funkcijos muzika skamba garsiau ir išlieka aukštos kokybės, net senkant baterijai. Priimami 300–1 000 mV signalai, o garsiakalbis yra apsaugotas nuo pažeidimo dėl iškraipymų. Ši integruota funkcija stebi stiprintuvo priimamus muzikinius signalus ir išlaiko aukščiausią signalo amplitudę stiprintuvo priimamo diapazono ribose, bet neleidžia iškraipyti garso dėl sumažinto signalo lygio, todėl garsumui tai įtakos neturi. Nešiojamų garsiakalbių gebėjimas atkurti aukšto lygio signalus mažėja senkant baterijai, tačiau įdiegus dažnių nenukerpančią funkciją, aukščiausio lygio signalai yra sumažinami dėl senkančios baterijos ir muzika nėra iškraipoma.

 • Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Integruotas įkraunamas akumuliatorius – mėgaukitės muzika bet kur

  Klausykite muzikos garsiai – bet kada ir bet kur. Integruotoji įkraunama baterija leidžia mėgautis mėgstamomis dainomis be rūpesčių ir besiraizgančių laidų ieškant maitinimo lizdo. Nuo šiol klausykitės puikios muzikos laisvai ir visur.

 • Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus

  Garso įvestis – lengva prijungti beveik visus elektroninius prietaisus
 • Integruotas mikrofonas – galimybė skambinti naudojantis laisvų rankų įranga

  Šis garsiakalbis su integruotu mikrofonu taip pat veikia kaip telefono garsiakalbis. Kai jums kas nors skambina, muzika sustabdoma, ir jūs galite kalbėti per garsiakalbį. Skambinkite verslo susitikimo klausimais arba draugui vakarėlio metu – ši sistema bet kokiu atveju veikia puikiai.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti