Toliau esančiame straipsnyje pateikiame galimas priežastis ir sprendimus, jei „Philips“ šildytuvas staiga nustojo veikti.
„Philips“ šildytuve yra iš anksto nustatyta išjungimo parinktis, pvz., prietaiso laikmatis arba programėlės planuoklis. Jei nustatėte bet kurią iš šių parinkčių, šildytuvas išsijungs pagal jų nustatymus. Patikrinkite prietaiso laikmačio arba programėlės planuoklio nustatymus.
Automatiniu režimu šildytuvas nustos veikti, kai pasieks tikslinę temperatūrą, ir vėl pradės veikti, kai nustatys, kad aplinkos temperatūra nukrito žemiau tikslinės temperatūros. Šildytuvui veikiant silpnu arba stipriu režimu ir nustačius, kad temperatūra yra 37 °C (98,6 °F), jis nustos veikti ir vėl pradės veikti, kai temperatūra nukris.
„Philips“ šildytuvas automatiškai išjungs maitinimą, kai temperatūra viršys terminio išjungimo ribą. Palikite „Philips“ šildytuvą kelioms minutėms atvėsti ir prieš vėl jį naudodami įsitikinkite, kad oro įleidimo ar išleidimo angoje nėra jokių kliūčių.
„Philips“ šildytuve yra automatinio išjungimo funkcija. Jei šildytuvas nepertraukiamai veiks 16 valandų ir nebus atliekama jokių pakeitimų, jis automatiškai išsijungs.
„Philips“ šildytuvas gali nustoti veikti, jei prijungtame kištukiniame lizde įvyks energijos suvartojimo perkrova. Energijos perkrova suaktyvins srovės jungiklio apsaugą nuo perkrovos.
Nuo to paties elektros lizdo atjunkite visus netoliese esančius didelės galios prietaisus ir vėl įjunkite šildytuvą. Jei prie veikiančio elektros lizdo prijungtas „Philips“ šildytuvas vėl neįsijungia, kreipkitės į mus dėl tolesnės pagalbos.
Ar anksčiau nurodyti sprendimai padėjo? Jei ne, susisiekite su mumis dėl tolesnės pagalbos.