AMVA LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/249c4qhsb_01/249c4qhsb_01_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  AMVA LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

  Stulbinamai nuostabus

  Itin stilingas ir plonas naujasis „Philips Blade 2“ monitorius su plačiakampiu AMVA ekranu pasižymi puikiomis charakteristikomis Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Brilliance AMVA LCD monitorius, LED foninis apšvietimas

„Blade 2“, 24 in (61 cm), „Full HD“ ekranas 249C4QHSB/01 Surasti panašius produktus

Stulbinamai nuostabus

Itin plonas ir efektyvus AMVA ekranas

 • AMVA LED – platus žiūrėjimo kampas, didelis kontrastas, ryškūs vaizdai

  AMVA LED – platus žiūrėjimo kampas, didelis kontrastas, ryškūs vaizdai

  „Philips“ AMVA LED ekranuose naudojama pažangi MVA („Multi Domain Vertical Aligment“) technologija garantuoja aukštą statinio kontrasto santykį atkuriant itin sodrius ir ryškius vaizdus. Darbui su įprastomis biuro programomis ypatingi reikalavimai nėra keliami, todėl ši technologija specialiai pritaikyta nuotraukoms, naršymui internete, filmams, žaidimams ir sudėtingoms grafinėms programoms. Optimizuota pikselių valdymo technologija užtikrina itin plačius 178/178 laipsnių žiūrėjimo kampus, todėl į ekraną galima žiūrėti beveik bet kokiu kampu – net ir pasukus 90 laipsnių kampu!

 • „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“: optimizuota ir naudotojui draugiška ekrano technologija

  „SmartImage“ – tai išskirtinė, naujoviška „Philips“ technologija, kuri analizuoja ekrane vaizduojamą turinį ir suteikia galimybę optimaliai išnaudoti monitoriaus galimybes. Naudodamiesi patogia sąsaja galite pasirinkti įvairius režimus, pavyzdžiui, biuro, vaizdo, pramogų ar taupųjį režimą, kad išnaudotumėte naudojamos programos galimybes. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, „SmartImage“ dinamiškai optimizuoja kontrastą, spalvų sodrumą bei vaizdų ir vaizdo įrašų ryškumą, kad būtų išnaudotos visos ekrano galimybės. Naudojant taupiojo režimo parinktį galima greitai įjungti bet kurį iš pagrindinių energijos taupymo nustatymų paspaudus vieną mygtuką!

 • „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – sodrūs vaizdai be virpesių

  „SmartKolor“ – moderni spalvų išplėtimo technologija, kuri gali išplėsti ekrano vaizdo spalvų diapazoną. Sustiprindama ekrano RGB lygį, ši funkcija leidžia mėgautis sodriais ir nevirpančiais vaizdais bei išskirtine nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybe.

 • „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – optimaliam skaitymui

  „SmartTxt“ – modernus algoritmas, palengvinantis teksto skaitymą, pvz., PDF dokumentų ar elektroninių knygų, kai reikia sutelkti daugiau dėmesio ir susikoncentruoti.

 • „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  „SmartContrast“ 20 000 000:1 – neįtikėtinai sodrios juodos detalės

  Norite plokščio LCD ekrano, perteikiančio itin kontrastingą, ryškų vaizdą. „Philips“ pažangi vaizdo apdorojimo, unikalaus ypatingo pritemdymo ir foninio apšvietimo stiprinimo technologija užtikrina ryškų vaizdą. „SmartContrast“ padidina kontrastą, suteikia tobulą juodos spalvos lygį ir tiksliai perteikia tamsius šešėlius ir spalvas. Matysite šviesius, tikroviškus, itin kontrastingus ir ryškių spalvų vaizdus.

 • Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI – tinka „Full HD“ pramogoms

  Pritaikytas HDMI įrenginys turi visą reikiamą įrangą, reikalingą priimti didelės raiškos daugialypės terpės sąsajos (HDMI) įvestį. HDMI laidas užtikrina aukštos kokybės skaitmeninių vaizdo ir garso signalų perdavimą vienu laidu iš kompiuterio arba AV šaltinių (įskaitant skaitmeninius imtuvus, DVD leistuvus ir A/V imtuvus bei vaizdo kameras).

 • Modernūs jutikliniai mygtukai

  Modernūs jutikliniai mygtukai

  Jutikliniai mygtukai – tai išmaniosios, lietimui jautrios piktogramos, kurios pakeičia mechaninius mygtukus ir kuriomis pagal poreikį reguliuojami monitoriaus nustatymai. Jutikliniai mygtukai reaguoja į lengviausią jūsų prisilietimą, jie suteikia monitoriui modernumo.

 • Moderni, stilinga, itin grakšti konstrukcija

  Naujo „Philips“ asortimento monitoriuose naudojami naujausios kartos itin ploni LED ekranai, todėl jų konstrukcija yra daug grakštesnė, nei ankstesnės kartos. Ploni monitoriai ne tik atrodo estetiškai, bet ir užima mažiau vietos ant stalo!

 • Draugiškos aplinkai medžiagos atitinka tarptautinius standartus

  „Philips“ įsipareigojo naudoti ekologiškas, aplinkai draugiškas medžiagas visame savo monitorių asortimente. Visose plastikinėse korpuso dalyse, metalinėse pagrindo dalyse ir pakuotėje naudojamos 100 % perdirbamos medžiagos. Kai kuriuose atskiruose modeliuose mes panaudojame iki 65 % pakartotinai perdirbto plastiko. Griežtai laikantis RoHS standartų smarkiai sumažintas toksiškų medžiagų, pavyzdžiui, švino, naudojimas arba jų visiškai atsisakoma. Gyvsidabrio kiekis monitoriuose su CCFL foniniu apšvietimu buvo smarkiai sumažintas, o monitoriuose su LED foniniu apšvietimu jis visiškai nebenaudojamas. Daugiau sužinosite apsilankę „Philips“ svetainėje http://www.asimpleswitch.com/global/.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti