Saeco

Philips Saeco Intelia

Puikus automatinis espreso aparatas

  Philips Saeco Intelia

  Puikus automatinis espreso aparatas

  Espreso ir kava vienu mygtuko paspaudimu

  Tik naudodami „Saeco Intelia“ automatinį kavos virimo aparatą galėsite mėgautis tobula espreso. Ji lengva naudoti, pritaikyti ir valyti. Paruoškite kapučino, latė makiato, espreso ar karštą vandenį. Su šiuo aparatu galite viską. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Saeco Intelia Puikus automatinis espreso aparatas

Verda 7 rūšių kavą, Klasikinis pieno putų plakiklis, Juoda, 5 padėtimis reguliuojamas malūnėlis HD8751/19 Surasti panašius produktus

Espreso ir kava vienu mygtuko paspaudimu

Keraminiai kavos pupelių malūnėliai – dar geresnis skonis

 • Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 5 malūnėlio nustatymus

  Pasirinkite kavos sodrumą naudodami 5 malūnėlio nustatymus

  Jei kalbame apie smulkiausiai sumaltas pupeles, šis aparatas tikrai jūsų nenuvils. Kad atsiskleistų tikrasis skonis, skirtingus kavos mišinius būtina tinkamai sumalti. Galima rinktis iš penkių reguliuojamų šio aparato malimo nustatymų – nuo smulkiausio malimo stipriai espreso kavai iki rupiausio malimo silpnesnei kavai.

 • Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Geriausias skonis naudojant 100 % keraminius malūnėlius

  Dėl tvirtų 100 % keraminių malūnėlių galėsite mėgautis puikia kava ilgus metus. Iš keramikos pagaminti malūnėliai sumala nepriekaištingai, todėl vanduo prateka tolygiai ir išgauna tikrąją kavos pupelių esmę. Kitaip nei „įprastuose malūnėliuose“, keramika neleidžia pupelėms perkaisti, todėl galite pamiršti degėsių skonio kavą.

 • Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Greitai išvalomi išimami virimo elementai

  Kai prieš 30 metų „Saeco“ sukūrė pirmąjį virimo elementą, pagrindiniai reikalavimai buvo efektyvumas ir naudojimo paprastumas. Ši technologija vis dar aktuali ir šiomis dienomis. Kaip ir anksčiau, elementai yra lengvai valomi, tereikia išimti, kelias sekundes plauti po tekančiu vandeniu ir įstatyti atgal.

 • Klasikinis pieno putų plakiklis – aksominė pieno puta

  Klasikinis pieno putų plakiklis – aksominė pieno puta

  Klasikinis pieno putų plakiklis skirtas tiems, kurie mėgsta dirbti rankomis. Tai nesunku. Per kelias sekundes galėsite suplakti nepriekaištingą ir švelnią putą, kuri papuoš jūsų kavą.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti