SoundBar

Namų kinas

  SoundBar

  Namų kinas

  „Soundbar“ naujai

  Nesvarbu, kuriame kambaryje būsite, jus užlies iš vieno bloko sistemos sklindantis 5.1 kanalų erdvinis garsas. Šis „Ambisound“ technologiją naudojantis „SoundBar“, puikiai telpantis po bet kuriuo plokščiaekraniu televizoriumi, garantuoja puikios kokybės garsą ir vaizdą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„Soundbar“ naujai

su „Ambisound“

 • „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ 5.1 kanalų erdvinis garsas iš mažiau garsiakalbių

  „Ambisound“ technologija sukuria apsupantį daugiakanalį erdvinį garsą iš keleto garsiakalbių. Ji perteikia įtraukiantį 5.1 garsą nepriklausomai nuo sėdėjimo padėties, kambario formos ar dydžio ir be gremėzdiškų garsiakalbių ar laidų. Sujungus psichoakustikos reiškinių efektą, masyvų apdorojimą ir tiksliai išlenktą pagrindinį įrenginį, „Ambisound“ perteikia daugiau garso iš kelių garsiakalbių.

 • „SoundBar“ su integruotaisiais garsiakalbiais, stiprintuvais ir DVD leistuvu

  „SoundBar“ su integruotaisiais garsiakalbiais, stiprintuvais ir DVD leistuvu

  „SoundBar“ yra universali namų kino sistema, kurią naudojant galima mėgautis neprilygstamu 5.1 erdviniu garsu ir nepakartojamais filmų pojūčiais. „SoundBar“ sudaro integruotieji garsiakalbiai, stiprintuvai ir DVD leistuvas, todėl jame yra viskas, ko reikia, – ir viskas telpa po jūsų televizoriumi. Naudodami šią sistema svetainę galėsite sutvarkyti, kaip jums patinka, ir mėgautis stulbinamais kelių kanalų garso pojūčiais – galėsite žiūrėti filmus su draugais ir šeimos nariais.

 • Prijunkite „iPod“ ir atkurkite mediją naudodami ekrano valdiklius

  Prijunkite „iPod“ ir atkurkite mediją naudodami ekrano valdiklius

  Su namų kino sistema gausite prijungimo stotelę, kurią naudodami galėsite leisti „iPod“ saugomus filmus, muziką ir nuotraukas. Be to, valdyti „iPod“ ir naršyti po jo turinį galėsite televizoriaus ekrane – viską galėsite atlikti namų kino sistemos valdymo pultu. Prijungimo stotelė suteikia galimybę mobiliąsias pramogas perkelti į namų kino sistemą – labai patogu ir lengva naudoti.

 • Tinka prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus, bet optimaliai pritaikytas 42" ir didesniems

  Tinka prie bet kurio plokščiaekranio televizoriaus, bet optimaliai pritaikytas 42" ir didesniems

  „SoundBar“ pripildo jūsų namus rafinuotumo ir grakštumo. Nors jis sukurtas plokščiam televizoriui su 107 cm (42") ar didesniu ekranu, jis taip pat tiks ir bet kokiam kitam plokščiam televizoriui – derės prie jūsų interjero ir gyvenimo stiliaus.

 • Stulbinama garso kokybė per minkštus aukštų tonų stiprintuvus ir „DoubleBASS“

  Stulbinama garso kokybė per minkštus aukštų tonų stiprintuvus ir „DoubleBASS“

  Nepakartojama garso kokybė sukuriama naudojant „DoubleBASS“ ir minkštus aukštų tonų stiprintuvus. „DoubleBASS“ užfiksuoja žemuosius dažnius ir atkuria juos girdimame žemųjų dažnių garsiakalbio diapazone, kad galėtumėte išgirsti net žemiausius žemuosius tonus. Minkšti aukštų tonų stiprintuvai atkuria aiškius aukštus ir vidutinio diapazono dažnius, dėl kurių garsas tampa švaresnis ir išplečiamas garsų diapazonas, todėl viską girdėsite aiškiai.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • „Faroudja DCDi“ – itin ryškus aukštos kokybės vaizdas

  „Faroudja DCDi“ – itin ryškus aukštos kokybės vaizdas

  Mėgaukitės neįtikėtinai aiškiu aukštos kokybės vaizdu progresinės skleistinės televizoriuje su „Faroudja DCDi“ funkcija. Ši funkcija pašalina nelygius kraštus, kurie pasirodo žiūrint pakaitinės skleistinės vaizdus, ypač veiksmo scenose, todėl galite mėgautis natūraliai atrodančiomis scenomis. Perkelkite žiūrėjimo pojūčius į kitą lygmenį su aiškesniais ir sklandesniais vaizdais

 • Jutiklinio skydelio valdikliais lengva valdyti atkūrimą ir garsumą

  Jutiklinio skydelio valdikliais lengva valdyti atkūrimą ir garsumą

  Jutiklinio skydelio valdikliai suteikia galimybę reguliuoti garsumą ir kitas atkūrimo parinktis – tiesiog paspauskite priekiniame skydelyje esančius jutiklinius mygtukus.

 • „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  „Hi-Speed USB 2.0“ jungtis suteikia galimybę leisti vaizdo ir muzikos įrašus iš „USB flash“ atmintinės

  Universalioji magistralė arba USB – tai protokolo standartas, kuris naudojamas kompiuteriams, periferiniams įrenginiams ir buitiniams elektronikos prietaisams patogiai susieti. „Hi-Speed USB“ įrenginiai gali pasiekti iki 480 Mbps duomenų perdavimo greitį (ankstesniuose USB įrenginiuose buvo pasiekiamas 12 Mbps). Jei naudosite „Hi-Speed USB 2.0“ jungtį, viskas, ką turėsite padaryti, – prijungti USB įrenginį, pasirinkti filmą, muziką ar nuotrauką ir šį turinį paleisti.

 • „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ skirtas kontroliuoti visus HDMI CEC prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu

  „EasyLink“ padeda valdyti kelis prietaisus vienu nuotolinio valdymo pultu. Jis naudoja HDMI CEC industrinio standarto protokolą, dalinantis prietaisų funkcionalumu per HDMI laidą. Vienu mygtuko paspaudimu galite valdyti visą prijungtą HDMI CEC įrangą vienu metu. Dabar galite lengvai valdyti tokias funkcijas kaip „Budėjimo režimas“ ir „Leisti“.

 • „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  „Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti