Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD pramogos jūsų delne

  Galėsite mėgautis kokybiškomis DVD pramogomis, turėdami į delną telpantį prietaisą su 8,9 cm (3,5 col.) įstrižainės skaitmeniniu TFT ekranu, garantuojančiu itin aiškų vaizdą. Apvaliame, nedideliame, kompaktiškame PET320 yra kokybiški stereogarsiakalbiai, kad girdėtumėte geros kokybės garsą, ir stovas, kad būtų patogiau žiūrėti.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

DVD pramogos jūsų delne

3,5 colio įstrižainės itin aiškus skaitmeninis ekranas

 • Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Dalykitės JPEG vaizdo failais, naudodami kompaktinį diską nuotraukoms

  Galimybė rodyti daugelį formatų leidžia peržiūrėti vaizdus kelyje ir leisti daugumą diskų formatų – tad tiks beveik visi diskai ir bus garantuotas žiūrėjimo malonumas.

 • Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Integruoti kokybiški stereogarsiakalbiai

  Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu ir daryti tai laisvai. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius – tiesiog atjunkite ausines ir išgirsite muziką.

 • Nedaug mygtukų, kad būtų paprasta ir lengva valdyti

  Šis lengvai naudojamas nešiojamasis grotuvas yra sukurtas taip, kad juo būtų lengva naudotis keliaujant. Tiesiog įdėkite diską į grotuvą ir mėgaukitės mėgstamais DVD. Keliais vieno spustelėjimo mygtukais galite lengvai valdyti su visais populiariausiais DVD/VCD/CD diskais suderinamą grotuvą – keliaudami tikrai mėgausitės nepakartojamomis pramogomis.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti