Nešiojamasis DVD grotuvas

  DVD playback

  Nešiojamasis DVD grotuvas

  Mėgaukitės mėgstamais filmais ir nuotraukomis

  Leiskite mėgstamus filmus, nuotraukų demonstracijas ir muzikos įrašus nešiojamajame „Philips“ DVD grotuve PET988! Priderinkite prie interjero pasirinkdami keičiamus rėmelius, skirtus 9 colių spalviniam LCD ekranui, ir mėgaukitės iš įvairių šaltinių leidžiamu turiniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Mėgaukitės mėgstamais filmais ir nuotraukomis

su 2 padėčių paslenkamu ekranu

 • 22,9 cm (9 in) TFT spalvotas ekranas, LCD ekranas

  22,9 cm (9 in) TFT spalvotas ekranas, LCD ekranas

  Didelės skiriamosios gebos spalvotas LCD ekranas suteikia galimybę mėgautis natūraliais vaizdais, demonstruoti ypatingas nuotraukas, žiūrėti mėgstamus filmus ir klausytis muzikos – aiški kiekviena detalė ir viskas trykšta ryškiomis spalvomis – lyg tai būtų aukštos kokybės spaudiniai.

 • Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Žiūrėkite DVD, DVD+/-R ir DVD+/-RW, (S)VCD, „DivX®“ ir MPEG4 kino filmus

  Su „DivX®“ funkcija galite patogiai mėgautis „DivX®“ koduotais vaizdo įrašais savo svetainėje. DivX medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnes bylas: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW, atminties kortelėse ir DVD įrašomų diskų laikmenose. „DivX®“ kompaktinius diskus galima žiūrėti tam tikruose DVD grotuvuose, DVD įrašytuvuose ir namų kino sistemose.

 • Stereogarsiakalbiai, kad girdėtumėte geros kokybės garsą

  Stereogarsiakalbiai, kad girdėtumėte geros kokybės garsą

  Stereogarsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis kokybišku garsu ir daryti tai laisvai. Klausykitės muzikos bet kada ir bet kur naudodami integruotuosius stereogarsiakalbius – tiesiog atjunkite ausines ir išgirsite muziką.

 • Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas

  Rodykite nuotraukas ir jų demonstracijas

  Paprasčiausiai įdėkite diską ar atminties kortelę į leistuvą ir savo skaitmenines nuotraukas galėsite peržiūrėti tiesiai įrenginyje.

 • Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, USB, DVD ir CD diskų

  Peržiūrėkite nuotraukas tiesiai iš atminties kortelių, USB, DVD ir CD diskų

  Įrašykite mėgstamas nuotraukas į CD ar DVD diską, atminties kortelę arba USB atminties įrenginį ir paleiskite jas peržiūros formatu „Philips“ grotuve. Dėl galimybės perkelti failus galite lengvai mėgautis patogiomis ir smagiomis skaitmeninių nuotraukų peržiūromis. Tiesiog įdėkite diską, atminties kortelę arba prijunkite USB saugojimo įrenginį prie grotuvo, ir jūsų skaitmeninės nuotraukos bus iškart paleistos įrenginyje. Dabar galite atgaivinti įsimintinas akimirkas su šeima ir draugais, kai tik to norite!

 • Papildomas rėmelis – naudoti namuose

  Papildomas rėmelis – naudoti namuose

  Ant nešiojamojo DVD grotuvo tvirtinamas papildomas rėmelis jums patiks ir papuoš jūsų namus ar biurą.

 • Patogus nuotolinis valdymas suteiks daugiau komforto

  Patogus nuotolinis valdymas suteiks daugiau komforto

  Su patogiu nuotoliniu valdymu po ranka, visa ko jums reikia, tai atsilošti ir atsipalaiduoti.

 • AV išvestis televizoriui

  AV išvestis televizoriui

  AV išvestis reikalinga norint perjungti grotuvą ir naudoti namuose. Galima greitai ir patogiai prijungti jį prie televizoriaus ir patogiai įsitaisius namuose mėgautis DVD įrašais.

 • Rodo laiką ir datą

  Rodo laiką ir datą
 • Leidžia MP3-CD, CD ir CD-RW muziką

  MP3 – revoliucinė glaudinimo technologija, kurią naudojant dideli skaitmeniniai muzikos failai gali būti sumažinti iki 10 kartų nepabloginant garso kokybės. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos.

 • Lietimui jautrūs klavišai – intuityvus valdymas

  Pakanka lengvai paliesti jutiklinį klavišą, kad būtų užregistruota jūsų įvestis. Nebereikės stipriai spaudyti gaminio klavišų!

 • Jei norite muzikos klausytis vienas, prie stereofoninių ausinių lizdo prijunkite ausines

  Prijunkite ausines prie šio „Philips“ įrenginio ir mėgaukitės muzika vieni, kad ir kur būtumėte. Prijunkite prie grotuvo ausines ir klausykitės nepakartojamos garso kokybės muzikos netrukdydami kitiems.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti