Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Multimedijos garsiakalbiai 2,1

  Dinaminis garsas

  Puikus pasirinkimas muzikos, balso įrašams ir garso takeliams. Suteiksime jūsų nešiojamajam, staliniam kompiuteriui ar MP3 grotuvui gyvesnį garsą. Jums patiks galingesnis, kokybiškesnis garsas ir šiuolaikinis dizainas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Dinaminis garsas

 • SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  SPD™ naujoviška bosų prievado technologija sukuria gilius, sodrius tonus

  „Philips“ garsą išgryninančio kanalo (angl. „Sound Purification Duct“ – SPD) bosų prievado technologija perteikia gilius, natūralius tonus atkurdama originalų žemųjų dažnių garsą. Panaudojus SPD porėtą medžiagą vidiniams bosų vamzdžių paviršiams padengti, speciali „Philips“ sukurta akustinio slopinimo sistema sumažina turbulencijos triukšmą ir stabilizuoja suderintą dažnį. „Philips“ techniniai ir vartojimo testai patvirtino, jog šis buferis perteikia mažiau iškraipytus, švaresnės kokybės bosus.

 • Siaurajuostė žemųjų dažnių garsiakalbio konstrukcija leidžia tiksliai perteikti bosus

  Siaurajuostė žemųjų dažnių garsiakalbio konstrukcija leidžia tiksliai perteikti bosus

  Šis dėžės dėžėje konstrukcijos siaurajuostis žemųjų dažnių garsiakalbis turi dvi tūrines ertmes, sukuriančias didesnę oro talpą ir perteikiančias geriau subalansuotą ir neiškraipytą bosų garsą. Garso energija iš centrinio garsiakalbio efektyviau koncentruojama reikiamo dažnio išvesties diapazone, kad būtų sukurtas labiau fokusuotas ir tiksliau atkuriamas bendras garso vaizdas.

 • Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Gerai slopinamas spinduolis sumažina vibracijas ir garso iškraipymus

  Vienas garsiakalbis paprastai sukuria tam tikro dažnio virpesius diafragmos pakraščiuose, dažnai sukeliančius garso iškraipymus. Šiai problemai išspręsti naudojamas mylaras – vientisas monomeras ir daug lengvesnė medžiaga, kuri paprastai dažniau naudojama apie garsiakalbio difuzorių. Apsupus difuzorių tiksliai simetrišku žiedu, gaunamas slopinimo efektas, pašalinantis asinchroniškus virpesius, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • Lenktas korpusas sukuria sodrų garsą

  Lenktas korpusas sukuria sodrų garsą

  Lenktas korpuso dizainas ne tik gerai atrodo bet ir yra suformuotas, kad skleistų subalansuotą, natūraliau skambantį, artimą originalui garsą. Kadangi bus mažiau iškraipymų ir obertonų, galėsite būti tikri, jog mėgstama muzika visada skambės taip, kaip ir turėtų skambėti. „Philips“ išmano akustiką ir mes užtikriname, kad garsas ne tik puikiai skamba, bet ir gerai atrodo!

 • 30 W RMS bendra išvesties galia

  30 W RMS bendra išvesties galia
 • Patrauklus itin blizgus paviršius

  Itin blizgus juodos rojalio spalvos paviršius atrodo tiesiog stulbinamai tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose.

 • 3 integralinės galios stiprintuvo schemos užtikrina subalansuotą garsą

  Norint sumažinti daugelio 2.1 kanalo multimedijos garsiakalbių kainą, galios stiprintuvo schemai dažnai skiriama mažai dėmesio, panaudojant vieno galios stiprintuvo konstrukciją. Tačiau šioje itin modernioje schemoje „Philips“ panaudojo 3 integruotas stiprintuvo mikroschemas, kurių išvestis perteikiama per du satelitinius garsiakalbius ir žemųjų dažnių kolonėlę. SPA4320 turi didelį integruotą radiatorių ir galios stiprintuvo sukuriamas karštis išsklaidomas šiuo šilumolaidžiu. UTC2030 stiprintuvo mikroschemos sukuria gerą ir tvirtą pagrindą kokybiškam garsui bei visą galią, reikalingą žemųjų dažnių kolonėlei ir satelitiniams garsiakalbiams.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti