Sveikiname įsigijus „Philips Avent“ ir sveiki prisijungę! Norėdami pasinaudoti „Philips Avent“ siūloma pagalba, užregistruokite savo gaminį adresu www.philips.com/welcome.
Kūdikio stebėjimo prietaisas „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ su „SenseIQ“ technologija nematomą paverčia matomu, kad tėvai namuose ar kelyje paprastu ir intuityviu būdu galėtų stebėti, klausyti ir žinoti, jog kūdikis yra tikrai saugus ir sveikas. „SenseIQ“ padeda tėvams palaikyti ryšį su kūdikiu ir realiuoju laiku stebėti miego bei kvėpavimo reguliarumą be kūdikio nešiojamo prietaiso. Suasmeninti pranešimai ir automatiškai generuojami miego žurnalai tėvams suteikia galimybę greitai bei patogiai gauti įžvalgų apie kūdikio miego reguliarumą ir ciklus.
  1. Tėvų prietaisas
  2. Ryšio lemputė
  3. Režimo „Eko“ lemputė
  4. Garso lygio lemputės
  5. Baterijos būsenos lemputė
  6. Ekranas
  7. Patvirtinimo mygtukas
  8. Mikrofonas
  9. Meniu mygtukas
  10. Valdymo mygtukas (meniu naršymas / garsumas / ryškumas)
  11. „True talk-back“ mygtukas
  12. Raminančių garsų mygtukas
  13. Įjungimo / išjungimo mygtukas
  14. Sulankstoma antena
  15. Režimo mygtukas
  16. USB-C lizdas
  17. Garsiakalbis
  18. Baterijų skyrius
  19. Kūdikio įrenginys
  20. Mikrofonas
  21. Fotoaparatas
  22. Naktinė lempelė
  23. Naktinės lempelės mygtukas
  24. Raminančių garsų mygtukas
  25. Įjungimo / išjungimo mygtukas
  26. Būsenos lemputė
  27. Aplinkos šviesos daviklis
  28. infraraudonoji šviesa
  29. Antena
  30. USB-C lizdas
  31. Garsiakalbis
  32. Temperatūros jutiklis
  33. Maitinimo adapteris (2 vnt.)
  34. Kaištis (2 vnt.)
  35. Sraigtas (2 vnt.)
  36. Spaustukas
  37. Tvirtinimo prie sienos laikiklis
  38. Dvejopos paskirties laikiklis (tvirtinti prie lovelės ir prie sienos)
Prieš pradėdami naudotis prietaisu atidžiai perskaitykite šią svarbią informaciją ir saugokite ją, nes jos gali prireikti ateityje.
Šis kūdikio stebėjimo prietaisas sukurtas kaip pagalbinė priemonė. Tai nėra atsakingos ir tinkamos suaugusiųjų atliekamos priežiūros pakaitalas ir neturėtų būti taip naudojamas.
Niekada nepalikite kūdikio vieno namuose. Visada įsitikinkite, kad yra kas nors, kas prižiūrėtų kūdikį ir pasirūpintų jo poreikiais.
Atsakomybės ribojimas
Atminkite, kad naudodami šį kūdikio stebėjimo prietaisą prisiimate visą asmeninę atsakomybę už šio prietaiso naudojimą. Koninklijke Philips N.V. ir jai pavaldžios įmonės neatsako už šio kūdikio stebėjimo prietaiso veikimą ir naudojimą bei neprisiima jokios atsakomybės už jūsų naudojimosi šiuo kūdikio stebėjimo prietaisu pasekmes.
„Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ nėra medicinos priemonė. „Philips Avent Baby Monitor+“ programa nėra medicinos priemonė.
Kūdikių stebėjimo prietaisas „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ JOKIU BŪDU neskirtas bet kokiai ligai ar kitai sveikatos būklei diagnozuoti, gydyti arba išgydyti, įskaitant kūdikių staigios mirties sindromą, tačiau juo neapsiribojant, ir todėl NĖRA medicinos prietaisas. Šis kūdikio stebėjimo prietaisas skirtas naudoti tik buityje ir yra prijungtasis buitinis gaminys, sukurtas bei skirtas padėti suprasti, kaip kūdikis miega, juda ir verkia.
Šis gaminys NESKIRTAS kvėpavimo pertrūkiams, kvėpavimo sutrikimams arba kitoms medicininėms būklėms aptikti. Gaminys naudotojams NEPRANEŠA apie bet kokį galimą kūdikio kvėpavimo neritmingumą, pobūdį, verksmą ir (arba) dabartinę būklę.
Kūdikių stebėjimo prietaisas „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ jokiu būdu negali pakeisti suaugusiųjų priežiūros arba daryti įtakos sprendimui kreiptis į medicinos specialistą. Esant susirūpinimui dėl kūdikio sveikatos, naudotojai turi kreiptis į medicinos specialistą ir NIEKADA nepasikliauti vien šio gaminio rodmenimis diagnozei nustatyti ir medicininiams sprendimams dėl kūdikio sveikatos ir priežiūros priimti.
Kad užtikrintumėte vaiko saugą bei gerovę, būtinai laikykitės oficialių miego, sveikatos ir priežiūros rekomendacijų.
Pavojus
  • Kūdikio stebėjimo prietaiso niekada nemerkite į vandenį ar kitą skystį. Nedėkite prietaiso ten, kur ant jo gali lašėti arba užtikšti vanduo ar kokio nors kito skysčio. Nenaudokite kūdikio stebėjimo prietaiso drėgnose vietose ir arti vandens.
  • Niekada nedėkite jokių daiktų ant kūdikio stebėjimo siųstuvo ir jo neuždenkite. Neuždenkite ventiliacijos angų. Sumontuokite laikydamiesi gamintojo nurodymų.
Įspėjimas
  • Ilgas laidas. Pavojus pasismaugti!
  • Prieš prijungdami prietaisą patikrinkite, ar ant adapterio nurodyta įtampa atitinka vietos elektros tinklo įtampą.
  • Nemodifikuokite ir (arba) nenupjaukite jokios adapterio ir jo laido dalies, nes tai pavojinga.
  • Naudokite tik rinkinyje esantį adapterį.
  • Jei adapteris pažeistas, kad išvengtumėte pavojaus, visada pakeiskite jį originalaus tipo adapteriu.
  • Kūdikio monitorių ir jo priedus laikykite toliau nuo kūdikio ir vaikų.
  • Šį prietaisą gali naudoti 8 metų ir vyresni vaikai bei asmenys, kurių fiziniai, jutimo ir protiniai gebėjimai yra silpnesni, arba neturintieji patirties ir žinių su sąlyga, kad jie bus išmokyti saugiai naudotis prietaisu ir prižiūrimi siekiant užtikrinti, jog jie saugiai naudotų prietaisą, ir supažindinti su susijusiais pavojais. Vaikai negali žaisti su šiuo prietaisu. Valyti ir taisyti prietaiso vaikai be suaugusiųjų priežiūros negali.
  • Saugokite tinklo maitinimo laidą, kad jis nebūtų mindomas ar sugnybiamas, ypač prie kištukų, elektros lizdų, taip pat toje vietoje, kur laidas išeina iš prietaiso.
  • Įsitikinkite, kad kūdikio stebėjimo siųstuvą pastatėte taip, kad jo laidas nebūtų tarpduryje ar praėjime. Jei ketinate padėti kūdikio stebėjimo prietaisą ant stalo ar žemos spintelės, nepalikite maitinimo laido kabėti nuo stalo ar spintelės krašto. Įsitikinkite, kad laidas neguli ant grindų, kur už jo galima užkliūti.
  • Pakavimo medžiagas (kartonines apsaugines medžiagas ir kt.) laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, nes jos nėra žaislas.
  • Siekdami išvengti elektros smūgio, neatidarykite kūdikio įrenginio arba tėvų įrenginio korpuso.
Baterijos saugos instrukcijos
  • Naudokite gaminį tik pagal paskirtį. Prieš pradėdami naudoti gaminį, jo baterijas ir priedus, atidžiai perskaitykite šią informaciją ir saugokite ją, nes jos gali prireikti ateityje. Netinkamai naudojant gali kilti pavojus arba galima sunkiai susižeisti. Prie skirtingų gaminių pridedami priedai gali skirtis.
  • Naudokite tik originalius „Philips“ priedus ar eksploatacines medžiagas. Naudokite tik atjungiamą ASSA105X-050100 (x = B arba E) serijos maitinimo bloką*.
  • Kraukite, naudokite ir laikykite produktą ne žemesnėje kaip 0 °C ir ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje.
  • Laikykite gaminį ir baterijas atokiai nuo ugnies ir tiesioginių saulės spindulių bei saugokite nuo aukštos temperatūros.
  • Jei produktas tampa neįprastai karštas arba jaučiamas kvapas, pasikeičia spalva arba įkrovimas trunka ilgiau nei turėtų, nustokite naudoti ir įkrauti produktą bei kreipkitės į „Philips“.
  • Produktų ir jų baterijų nedėkite į mikrobangų krosneles arba indukcines virykles.
  • Neatidarykite, nemodifikuokite, nepradurkite, nepažeiskite ir neišardykite gaminio ar baterijos, kad baterijos neįkaistų ar iš jų nesklistų nuodingų ar pavojingų medžiagų. Nesukelkite trumpojo jungimo, neperkraukite ir nebandykite įkrauti baterijų atvirkščiai.
  • Jei baterijos pažeistos arba teka, venkite sąlyčio su oda arba akimis. Taip atsitikus, nedelsdami gerai paskalaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.
Atsargiai!
  • Nemontuokite prietaiso šalia jokių šilumos šaltinių, pvz., radiatorių, šilumos grotelių, viryklių ar kitų įrenginių (įskaitant stiprintuvus), kurie skleidžia šilumą.
  • Kai tvarkote adapterius, kištukus ir maitinimo laidą įsitikinkite, kad jūsų rankos yra sausos.
  • Prisukami dangteliai / guminiai dangteliai gali nukristi nuo prietaiso, reguliariai juos tikrinkite.
  • Visas būtinas kūdikio įrenginio, tėvų įrenginio ir maitinimo adapterio ženklinimas yra kūdikio įrenginio, tėvų įrenginio ir maitinimo adapterio apačioje.
  • Montavimo priedas geriausiai tinka lovelei su 15–32 mm pločio kvadratiniu strypu. Jo nenaudokite ant apvalių ar minkštų turėklų.
  • Jeigu kūdikio lovelės kraštas apvalus, montavimo laikiklį geriausia tvirtinti prie sienos.
  • Nuimkite lovytės laikiklį nuo kūdikio lovelės ir pritvirtinkite prie sienos, kai kūdikis gali pats atsistoti arba pastebite stovėjimo požymius.
Atitikties deklaracija
„Philips Consumer Lifestyle B.V.“ patvirtina, kad šis gaminys atitinka esminius Direktyvos 2014/53/ES reikalavimus ir kitas atitinkamas jos nuostatas. EB atitikties deklaracijos (AD) kopiją galima rasti internete adresu www.philips.com/support.
Elektromagnetiniai laukai (EML)
Šis Philips prietaisas atitinka visus taikomus standartus ir nuostatus dėl elektromagnetinių laukų poveikio.
Pakartotinai įkraunama ličio jonų baterija (2600 mAh)
Moduliacijos tipas: IEEE 802.11 b / g / n
Darbinio dažnio intervalas: 2412–2472 MHz
Maksimali radijo dažnio galia: ≤20 dBm e.i.r.p
Energijos vartojimas išjungimo režimu
Kūdikio įrenginys: < 0,3 W
Tėvų įrenginys: < 0,3 W (< 1 min)
Maitinimo blokas*:
Modelis: \tASSA105x-050100 (x = E (ES kištukas) / x = B (JK kištukas)
Įėjimas: \t100–240 V~, 50/60 Hz, 0,35 A
Išėjimas: \t5,0 V nuol. įt., 1,0 A, 5,0 W
Vidutinis efektyvumas aktyviuoju režimu: ≥ 73,62 %
Energijos vartojimas be apkrovos: <0.1 W
Programos „Baby Monitor+“ atsisiuntimas
Prieš naudojantis kūdikio stebėjimo prietaisu rekomenduojame atsisiųsti programą „Baby Monitor+“. Su ja galėsite aktyvuoti funkcijas „SenseIQ“ bei „Verkimo vertimas“ ir išnaudoti visas jų galimybes.
Su programa „Philips Avent Baby Monitor+“ naudodamiesi „Wi-Fi“ arba mobiliuoju internetu iš bet kurios pasaulio vietos galite stebėti ir girdėti savo kūdikį bei patikrinti, ar jis gerai jaučiasi.
Prieš pradėdami nustatymo procedūrą užtikrinkite:
  • kad turite prieigą prie belaidžio interneto (2,4 GHz „Wi-Fi“);
  • kad „Wi-Fi“ signalas yra stiprus;
Pastaba. Jei naudojate „Wi-Fi“ plėstuvą, įsitikinkite, kad SSID (tinklo pavadinimas) maršruto parinktuve ir „Wi-Fi“ plėstuve yra toks pats ir kad maršruto parinktuve ir plėstuve naudojate tą patį slaptažodį. Taip pat įsitikinkite, kad „Wi-Fi“ plėstuvas palaiko 2,4 GHz „Wi-Fi“.
  • kad po ranka turite „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį. Kūdikio stebėjimo prietaisą visada junkite prie saugiojo tinklo.
  1. Atsisiųskite programėlę. Nuskaitykite QR kodą arba „App Store“ ar „Google Play Store“ parduotuvėje ieškokite raktinių žodžių „Philips Avent Baby Monitor+“.
  2. Paleiskite programą.
  3. Patarimas: prijunkite savo telefoną prie interneto naudodamiesi „Wi-Fi“. Atsižvelgiant į planą, jūsų teikėjas gali papildomai apmokestinti duomenų ryšio naudojimą.
  4. Vadovaudamiesi ekrane pateikiamais nurodymais susikurkite paskyrą. a. Įsitikinkite, kad naudojate veikiantį el. pašto adresą, kuriuo visada esate pasiekiami. b. Naudokite patikimą slaptažodį (žr. skyrių „Patikimi slaptažodžiai“). c. Kai gausite patvirtinimo el. laišką, savo paskyrą baikite kurti vadovaudamiesi el. laiške pateiktais nurodymais.

  5. Vadovaudamiesi programoje pateiktais nurodymais nustatykite kūdikio stebėjimo prietaisą.
Saugumas ir privatumas
Tinklo saugumas
Nenaudokite programėlės nesaugiame „Wi-Fi“ tinkle. Patariame naudoti kūdikių stebėjimo prietaisą tik su WPA2 ar didesniu šifravimu apsaugotu „Wi-Fi“ tinklu. Naudodami programėlę, taip pat galite naudoti telefono duomenų tinklą (dažnai vadinamą 4G arba 5G).
„Wi-Fi“ saitvietės viešose vietose, pvz., oro uostuose ir viešbučiuose, yra patogios, tačiau dažnai nesaugios.
Patariame naudoti kūdikių stebėjimo prietaisą tik su WPA2 ar didesniu šifravimu apsaugotu „Wi-Fi“ tinklu. Patariame nenaudoti kūdikių stebėjimo prietaiso tinkle, kuriame naudojamas WEP šifravimas.
Pastaba. „Wi-Fi“ tinklai, kuriems nereikalingas slaptažodis, yra nesaugūs.
Patikimi slaptažodžiai
Slaptažodžiai yra būtini siekiant apsaugoti jūsų „Wi-Fi“ tinklą ir jūsų paskyrą nuo neteisėtos prieigos. Kuo patikimesnis slaptažodis, tuo geriau apsaugotas jūsų „Wi-Fi“ tinklas ir paskyra.
Toliau pateikiamos patikimo slaptažodžio taisyklės.
  1. Sudarytas iš ne mažiau nei 8 simbolių.
  2. Jame nėra jūsų vardo, kūdikio vardo, kito tikro vardo ar prekių ženklo pavadinimo.
  3. Jame nėra viso žodžio.
  4. Jis labai skiriasi nuo slaptažodžių, kuriuos naudojote anksčiau.
  5. Jame yra bent 3 iš toliau nurodytų 4 simbolių tipų:
  6. didžiosios raidės (A–Z);
  7. mažosios raidės (a–z);
  8. skaitiniai simboliai (0–9);
  9. specialieji simboliai (pvz., #$%&).
Asmens duomenų saugumas
Norėdami pašalinti ir taip apsaugoti asmens duomenis, prieš išmesdami įrenginį atkurkite kūdikio įrenginio gamyklinius parametrus 10 sekundžių laikydami paspaustą įjungimo / išjungimo mygtuką, kai kūdikio įrenginys įjungtas. Primygtinai rekomenduojama kūdikio įrenginį atjungti nuo programos „Philips Avent Baby Monitor+“. Tam programos kūdikio įrenginio nustatymų skiltyje reikia pasirinkti parinktį „Atjungti kūdikio stebėjimo prietaisą“.
Jei esate naudoto įrenginio savininkas, patariame atlikti toliau nurodytus veiksmus, kad atkurtumėte kūdikio įrenginio gamyklinius parametrus ir taip apsaugotumėte savo įrenginį.
  1. Įjunkite savo kūdikio įrenginį.
  2. Kai šviesos diodo spalva pasikeis iš oranžinės į žalią arba baltą, paspauskite ir daugiau nei 10 sekundžių palaikykite įjungimo / išjungimo mygtuką, kol šviesos diodas pradės mirksėti žalia bei oranžine spalvomis ir bus atkurti kūdikio įrenginio gamykliniai parametrai.
Jei neatliekate gamyklinių parametrų atkūrimo, „Philips“ neatsako už įrenginio veiksmingumą ir funkcionalumą, o jūsų privatumas gali nebūti užtikrintas.
Paskyros tvarkymas
Administratorius ir naudotojai svečiai turi skirtingas prieigos teises. Galite pakviesti giminaičius ar draugus kaip naudotojus svečius ir leisti jiems stebėti kūdikį savo išmaniuosiuose prietaisuose.
Administratorius
Naudotojai svečiai
Stebėjimas
Vaizdo įrašai
Garso įrašai
SenseIQ
Verkimo vertimas
Temperatūra
Stebėjimas veikiant foniniu režimu
Vaizdo įrašai
Garso įrašai
Stebėjimas veikiant foniniu režimu
Įspėjimų pranešimai
Garso aptikimas
Judėjimo aptikimas
Su „SenseIQ“ susijęs pranešimas
Verksmo aptikimas
Verkimo vertimas
Temperatūros diapazono nustatymas
N/A
Raminančios funkcijos
Naktinė lempelė, raminantys garsai, lopšinės, „true talk-back“ funkcija
Balso įrašymas
N/A
Paskyros tvarkymas
Naudotojo administratoriaus kvietimas
Svečio naudotojo kvietimas
N/A
Pastaba. Programa „Baby Monitor+“ palaiko dvi administratoriaus paskyras. Galite pakviesti savo partnerį, kad jis užsiregistruotų kaip antrasis administratorius ir naudotųsi tokiomis pačiomis prieigos teisėmis. Nesidalykite administratoriaus kredencialais su savo namų ūkiui nepriklausančiais asmenimis.
Saugos naujinių teikimas
Mes nuolat stebime gaminyje naudojamos programinės įrangos saugumą. Jei reikia, saugos naujiniai bus teikiami per programinės įrangos naujinius. Programinės įrangos naujiniai taip pat gali būti teikiami, kad būtų galima pasiūlyti klaidų pataisas ir pagerinti veikimą arba pristatyti naujas gaminio funkcijas. Naujiniai gali būti teikiami kūdikio įrenginio ir tėvų įrenginio programinėje aparatinėje įrangoje arba mobiliojoje programoje. Naujiniai gaminiui teikiami belaidžiu būdu, nenaudojant specialių laidų ar įrangos.
„Philips“ teiks reikiamus naujinius mažiausiai dvejus metus po gaminio pristatymo.
Suderinamumas
„iOS“ sistema: reikalinga 11.0 arba naujesnės versijos „iOS“
„Android“ sistema: reikalinga 6.0 arba naujesnės versijos „Android“
Pastaba. Suderinamumo reikalavimai laikui bėgant gali keistis.
Kad būtų galima užtikrinti optimalų stebėjimą naudojantis „SenseIQ“ miego stebėjimo funkcija, labai rekomenduojame kūdikio įrenginį prie lovelės arba sienos tvirtinti dvejopos paskirties laikikliu. Tokiu būdu vaizdo kamerą galėsite tvirtinti tinkamiausioje vietoje, kad matytumėte geriausią vaizdą ir galėtumėte lengvai bei veiksmingai stebėti kūdikio miego ir kvėpavimo reguliarumą.
Kaip tvirtinate?
Čiužinys aukščiausioje padėtyje paprastai naudojamas naujagimiams ir mažesniems kūdikiams.
Kai čiužinys tokioje padėtyje, rekomenduojame naudoti lovelės laikiklį.
Kai kūdikis pradeda remtis ant kelių ir bando sėstis, čiužinį patartina nuleisti žemiau. Šiuo atveju vis tiek pageidautina naudoti lovelės laikiklį.
Kai kūdikis gali pradėti pats keltis ir bando stotis, čiužinį geriausia nuleisti į žemiausią padėtį. Kai čiužinys yra žemesnėje padėtyje, rekomenduojame naudoti sieninį laikiklį.
Ką galima ir ko negalima daryti
Pasistenkite, kad kūdikio lovelėje ir miegojimo zonoje nebūtų kabančių judančių daiktų, žaislų ar judančių lempučių. Kuo mažiau daiktų trukdys matyti vaizdą, tuo geriau veiks kūdikio stebėjimo prietaisas.
Kadangi kūdikio stebėjimo prietaisas jautriai reaguoja į judesius, nenaudokite supamosios lovelės ar lopšio.
Venkite montuoti kūdikio įrenginį virš trumposios lovelės kraštinės. Tai apribos jūsų kūdikio matomumą.
Šis kūdikio stebėjimo prietaisas puikiai veikia su miegmaišiais, patalyne ir raštuotais drabužiais.
Stenkitės vengti storų drabužių ir tos pačios spalvos patalynės, nes kūdikio įrenginys judesius aptinka pagal kontrastą.
Čiužinys ekrane turi būti rodomas kaip tiesus horizontalus stačiakampis. Kuo čiužinys ekrane bus tiesesnis, tuo geriau.
Kūdikio įrenginio arba čiužinio negalima statyti kampu.
Lovelės laikiklis
Pastaba. Lovelėms su apvaliais strypais naudokite sieninį laikiklį.
  1. Išimkite dvejopos paskirties laikiklį, spaustuką, maitinimo adapterį ir kūdikio įrenginį.
  2. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, montuokite kūdikio įrenginį centre ir virš ilgosios lovelės kraštinės.
  3. Pritvirtinkite spaustuką ilgojo lovelės šono viduryje jį nuleisdami ant sienelės.
  4. Prisukite rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę, kad pritvirtintumėte prie strypo.
  5. Paimkite du stulpelius ir sustumkite juos vieną į kitą, kad susidarytų vienas ilgesnis stulpelis.
  6. Pastaba. Kai tinkamai užfiksuosite, išgirsite negarsų spragtelėjimą.
  7. Tada, pradėdami nuo maitinimo laido, vamzdelį įkiškite į spaustuko angą.
  8. Naudodamiesi ant vamzdelio ir spaustuko esančiais taškais, vamzdelį nustatykite į reikiamą padėtį ir pasukite 45° kampu pagal laikrodžio rodyklę, kad užfiksuotumėte.
  9. Vamzdelio apatinė dalis yra teleskopinė, tad galite jį pailginti iki grindų. Į vieną iš angų vamzdelio gale būtinai įkiškite maitinimo laidą, nukreipdami jį link elektros lizdo.
  10. Laidą nutieskite iki grindų ir sienos sandūros. Naudodami pridedamą maitinimo adapterį, prijunkite nuo vamzdelio nutiestą laidą, tada maitinimo adapterį prijunkite prie elektros lizdo.
  11. Pritvirtinkite kūdikio įrenginį prie laikiklio sulygiuodami kaiščius su angomis kūdikio įrenginio apačioje, tada kūdikio įrenginį pastumdami žemyn.
  12. Pastumkite kūdikio įrenginį į priekį, kad jį užfiksuotumėte, ir prijunkite USB-C maitinimo kabelį prie kūdikio įrenginio galinės dalies.
  13. Pakreipkite kūdikio įrenginį šiek tiek aukštyn, žemyn, dešinėn arba kairėn, kad visas čiužinys būtų matomas, o kūdikis būtų centre. Naudodami tėvų įrenginį arba programą „Baby Monitor+“ įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys yra geriausioje padėtyje. Kūdikio įrenginį sureguliuokite taip, kad kūdikio čiužinį matytumėte ekrano centre ir jis būtų sulygiuotas.
Sieninis laikiklis
  1. Išimkite dvejopos paskirties laikiklį, spaustuką, maitinimo adapterį, sraigtus ir kaiščius, tvirtinimo prie sienos šabloną bei kūdikio įrenginį.
  2. Nuimkite sieninį laikiklį nuo spaustuko viena ranka sukdami rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę, o kita – laikiklį nukreipdami į išorę.
  3. Nuimkite prisukamąją dalį: atlaisvinkite nykščiu, pastumkite žemyn ir išimkite. Likusi dalis bus naudojama kaip sieninis laikiklis.
  4. Susiraskite tvirtinimo prie sienos šabloną, liniuote išmatuokite 1,1 metro aukštį nuo grindų ir pažymėkite, kur turi būti du sraigtai. Sienoje išgręžkite nedideles skylutes ir įstumkite pridedamus kaiščius.
  5. Patarimas: tvirtinimo prie sienos šabloną (žr. skyrių „Tvirtinimo prie sienos šablonas“) rasite šio naudotojo vadovo pabaigoje.
  6. Paimkite sieninį laikiklį ir sulygiuokite skylutes su kaiščiais. Sieninį laikiklį tvirtai pritvirtinkite prie sienos naudodami pridedamus sraigtus.
  7. Paimkite du stulpelius ir sustumkite juos vieną į kitą, kad susidarytų vienas ilgesnis stulpelis.
  8. Pastaba. Kai tinkamai užfiksuosite, išgirsite negarsų spragtelėjimą.
  9. Tada, pradėdami nuo maitinimo laido, įkiškite vamzdelį į angą sieniniame laikiklyje.
  10. Vamzdelį įkišus maždaug iki pusės, jis toliau žemyn nebeslys ir jį reikės užfiksuoti šioje padėtyje. Naudodamiesi ant vamzdelio ir sieninio laikiklio esančiais taškais, vamzdelį nustatykite į reikiamą padėtį ir pasukite 45° kampu pagal laikrodžio rodyklę, kad užfiksuotumėte.
  11. Vamzdelio apatinė dalis yra teleskopinė, tad galite jį pailginti iki grindų. Į vieną iš angų vamzdelio gale būtinai įkiškite maitinimo laidą, nukreipdami jį link elektros lizdo.
  12. Laidą nutieskite iki grindų ir sienos sandūros. Naudodami pridedamą maitinimo adapterį, prijunkite nuo vamzdelio nutiestą laidą, tada maitinimo adapterį prijunkite prie elektros lizdo.
  13. Pritvirtinkite kūdikio įrenginį prie laikiklio sulygiuodami kaiščius su angomis kūdikio įrenginio apačioje, tada kūdikio įrenginį pastumdami žemyn.
  14. Pastumkite kūdikio įrenginį į priekį, kad jį užfiksuotumėte, ir prijunkite USB-C maitinimo kabelį prie kūdikio įrenginio galinės dalies.
  15. Pakreipkite kūdikio įrenginį šiek tiek aukštyn, žemyn, dešinėn arba kairėn, kad visas čiužinys būtų matomas, o kūdikis būtų centre. Naudodami tėvų įrenginį arba programą „Baby Monitor+“ įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys yra geriausioje padėtyje. Kūdikio įrenginį sureguliuokite taip, kad kūdikio čiužinį matytumėte ekrano centre ir jis būtų sulygiuotas.
Ekrano apžvalga
1
Baterijos įkrovos indikatorius
9
„SenseIQ“ (aktyvi)
2
Signalo stiprumo indikatorius
10
Miego fazės indikatorius
3
Nutildymas (įjungtas)
11
Buvimo lovelėje trukmė
4
Naktinė lempelė (įjungta)
12
Vidutinis kvėpavimo dažnis
5
Patalpos temperatūra
13
Verkimo vertimo rezultatas
6
Pasirinktas raminantis garsas (įjungtas)
14
Verkimo vertimas (aktyvus)
7
Pasirinktas tėvų įrenginio stebėjimo režimas
15
„True talk-back“ funkcija (įjungta)
8
Privatumo režimas (įjungtas)
Tėvų įrenginio įkrovimas
Tėvų įrenginys veikia naudodamas įmontuotą įkraunamą ličio jonų bateriją.
Norėdami tėvų įrenginį įkrauti, atlikite toliau nurodytus veiksmus.
  1. Prijunkite maitinimo adapterį prie tėvų įrenginio ir sieninio elektros lizdo.
  2. Kai tėvų įrenginys įkraunamas, baterijos būsenos lemputė nuolat šviečia oranžine spalva.
  3. Kai baterija visiškai įkrauta, baterijos būsenos lemputė pradeda nuolat šviesti baltai.
Tėvų įrenginį, kuris buvo 3 val. įkraunamas, galima naudoti be laido iki 12 val. režimu „Eco“.
Jei įkraunant tėvų įrenginys yra įjungtas, įkrovimas trunka maždaug dukart ilgiau.
Kai tėvų įrenginys neprijungtas prie elektros tinklo ir baterija beveik visiškai išsikrovusi (įkrovos lygis nesiekia 10 %), baterijos būsenos lemputė mirksi oranžine spalva ir pasigirsta įspėjimo apie išsikraunančią bateriją signalas.
Jei tėvų įrenginio baterija visiškai išsikrovusi ir įrenginys neprijungtas prie elektros tinklo, tėvų įrenginys bus išjungtas ir nutrūks ryšys su kūdikio įrenginiu.
Patarimas: naktį tėvų įrenginį laikykite prijungtą prie elektros tinklo, nes įspėjimo apie išsikraunančią bateriją signalas gali jus pažadinti, jei baterija ims išsikrauti.
Patarimas: norėdami taupyti baterijos energiją, nenaudojamą tėvų įrenginį išjunkite.
Pastaba. Baterija laipsniškai ir labai lėtai išsikrauna, net kai tėvų įrenginys išjungtas.
Jei tėvų įrenginio baterijos būsenos lemputė nuolat šviečia raudonai, kai tėvų įrenginys prijungtas prie elektros tinklo, tai reiškia, kad kilo baterijos problema ir turite kreiptis į klientų aptarnavimo centrą savo šalyje.
Kaip susieti kūdikio įrenginį ir tėvų įrenginį
Kad ryšys būtų geriausias, laikykite kūdikio įrenginį ir „Wi-Fi“ maršrutų parinktuvą tame pačiame kambaryje. Vientisos sienos ir kiti elektroniniai prietaisai gali trukdyti signalui.
  1. Norėdami kūdikio įrenginį įjungti, paspauskite ir 1,5 sek. palaikykite įjungimo / išjungimo mygtuką.
  2. Pastaba. Kūdikio įrenginys bus automatiškai įjungtas jį prijungus prie elektros lizdo.
  3. Kūdikio įrenginį įjungiant, būsenos lemputė per paleidimo procesą trumpam įsižiebs oranžine spalva.
  4. Kai kūdikio įrenginys bus parengtas susieti, būsenos lemputės spalva pasikeis į žalią.
  5. Įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys ir tėvų įrenginys yra bent 2,5 m. atstumu vienas nuo kito. Šitaip išvengsite akustinio grįžtamojo ryšio.
  6. Pastaba. Jei naudojate 2,4 GHz dažnių juostoje veikiantį belaidį telefoną, belaidį vaizdo įrenginį, „Wi-Fi“ tinklą, mikrobangų krosnelę ar „Bluetooth“ įrenginį ir kyla trukdžių tėvų ar kūdikio įrenginiui, tėvų įrenginį perkelkite toliau, kad trukdžių nebeliktų.
  7. Paspauskite ir 1,5 sek. palaikykite tėvų įrenginio įjungimo / išjungimo mygtuką, kad tėvų įrenginį įjungtumėte.
Ekranas įsijungia, ekrane parodomas „Philips“ ženkliukas ir ryšio lemputė pradeda šviesti raudonai. Tėvų įrenginys pradeda ieškoti kūdikio įrenginio.
Kai tėvų įrenginys susietas su kūdikio įrenginiu, tėvų įrenginio ryšio lemputės spalva pasikeičia į baltą, o ekrane rodoma viena ar daugiau signalo stiprumo juostelių.
Pastaba. Ryšys tarp tėvų ir kūdikio įrenginių užmezgamas maždaug per 15 sek.
Įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys įjungtas. Jei kūdikio įrenginys išjungtas, tėvų įrenginio ekrane bus rodomas buvimo ne ryšio zonoje paveikslėlis.
Ryšio neužmezgus, ryšio lemputė ims šviesti raudonai, maždaug kas 25 sek. skambės tėvų įrenginio įspėjamasis signalas, o ekrane bus rodomas buvimo ne ryšio zonoje paveikslėlis.
Veikimo atstumas yra iki 50 m. patalpose ir 400 m. lauke. Kūdikių stebėjimo įrenginio veikimo diapazonas priklauso nuo aplinkos ir veiksnių, keliančių trikdžius. Šlapios ir drėgnos medžiagos sukelia tiek daug trukdžių, kad diapazonas gali sumažėti iki 100 %.
Medis, tinkas, kartonas, stiklas (be metalo, laidų ar švino)
< 30 cm
0-10 %
Mūras, fanera
< 30 cm
5-35 %
Gelžbetonis
< 30 cm
30-100 %
Metalinės grotelės arba strypai
< 1 cm
90-100 %
Metalo ar aliuminio lakštai
< 1 cm
100 %
Meniu funkcijos
Kūdikio stebėjimo prietaisas „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ turi šešias puikias funkcijas, kurios tėvams padės lengvai stebėti savo kūdikį. Šios funkcijos nurodytos toliau.
SenseIQ – stebi jūsų kūdikio miegą ir kvėpavimo dažnį naudodama dirbtinio intelekto technologiją.
Verkimo vertimas – išverčia jūsų kūdikio verksmą, kad galėtumėte geriau suprasti jo poreikius.
Ryšys su kūdikio įrenginiu – leidžia naudoti dvi ryšio (automatinio ir tiesioginio) tarp kūdikio ir tėvų įrenginių parinktis, kad su mažyliu niekada neprarastumėte ryšio.
Naktinė lempelė – skleidžia ramią ir švelnią šviesą, kad jūsų kūdikį nuramintų ir sukurtų raminančią miego aplinką.
Mastelio keitimas – leidžia priartinti kūdikio lovelę, kad savo mažylį galėtumėte apžiūrėti iš arčiau.
Įspėjimas dėl temperatūros – praneša, jei kūdikio kambaryje temperatūra per aukšta arba per žema.
Visas funkcijas, aprašytas toliau esančiuose skyriuose, galima valdyti naudojantis tėvų įrenginio meniu arba programa.
  1. Norėdami atverti meniu sąrašą, paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pastaba. Dar kartą paspaudę meniu mygtuką išeisite iš meniu.
  3. Norėdami naršyti meniu, naudokite valdymo mygtuką. Pasirinkta meniu parinktis paryškinama violetine spalva.
  4. Pastaba. Jei jau esate viename iš antrinių ir norite perjungti meniu funkcijas, dar kartą paspauskite meniu mygtuką, kad grįžtumėte į pagrindinį meniu.
  5. Pastaba. Jei būdami meniu per 8 sekundes nepaspausite mygtuko, išeisite iš meniu ir pakeisti nustatymai nebus įrašyti.
SenseIQ
Kūdikio stebėjimo prietaisas „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ su „SenseIQ“ technologija analizuoja kiekvieną judesį ir kiekvieną įkvėpimą, kad tėvai susidarytų kuo aiškesnį vaizdą apie kūdikio savijautą. Intuityvi „SenseIQ“ technologija užtikrina kūdikio kvėpavimo ir miego būsenos atnaujinimus realiuoju laiku be nešiojamo prietaiso. Tokiu būdu tėvai gali būti tikri, kad jie visada palaikys ryšį, o jų kūdikis bus saugus ir sveikas.
Norėdami aktyvuoti „SenseIQ“, atsisiųskite programą „Baby Monitor+“ (žr. skyrių „Programos „Baby Monitor+“ atsisiuntimas“) ir atlikite programoje nurodytus veiksmus, kad ją įjungtumėte.
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „SenseIQ“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte funkciją „SenseIQ“.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką norėdami funkciją „SenseIQ“ įjungti arba išjungti.
Ekrano apatinėje juostoje rodoma miego fazė, buvimo lovelėje trukmė ir vidutinis kvėpavimo dažnis.
Verkimo vertimas
„ZoundreamTM“ pagrįsta verkimo vertimo paslauga – tai naudinga priemonė, kuri padės suprasti skirtingus kūdikio verksmus ir nurodys, ką jie gali reikšti. Tačiau svarbu nepamiršti, kad ši priemonė tėvų sprendimo nepakeičia. „Philips“ už vertimo rezultatus neatsako. Rekomenduojama prireikus pasikonsultuoti su medicinos specialistu.
Norėdami aktyvuoti verkimo vertimo funkciją, atsisiųskite programą „Baby Monitor+“ (žr. skyrių „Programos „Baby Monitor+“ atsisiuntimas“) ir atlikite programoje nurodytus veiksmus, kad ją įjungtumėte.
Verkimo vertimo paslaugą 90 dienų galima bandyti nemokamai. Jeigu ja norėsite naudotis toliau, paslaugą galėsite užsiprenumeruoti sistemoje „ZoundreamTM“. Taikomos sąlygos. Naudojimas bus matuojamas dienomis. Bet kokie kurią nors dieną atlikti veiksmai bus traktuojami kaip visa naudojimosi paslauga diena.
Pastaba. Verkimo vertimas veikia tik tada, kai kūdikio įrenginys prijungtas prie interneto.
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Verkimo vertimas“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte verkimo vertimo funkciją.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką norėdami verkimo vertimo funkciją įjungti arba išjungti.
Ekrano apatinėje juostoje rodomas verkimo vertimo rezultatas.
Patarimas: ventiliatorius, ūžiančius prietaisus ir kitus triukšmą skleidžiančius įrenginius laikykite toliau nuo kūdikio įrenginio, kad jie netrikdytų mikrofono ir nesumažėtų funkcijos tikslumas.
Ryšys su kūdikio įrenginiu
Šioje meniu funkcijoje galite pasirinkti skirtingas ryšio parinktis.
Tiesioginis: tėvų ir kūdikio įrenginiai susiejami iš anksto ir susijungs tiesiogiai.
Automatinis: tiesioginis arba „Wi-Fi“: pasirinkus šį nustatymą automatiškai parenkamas optimalus kūdikio ir tėvų įrenginių ryšys: tiesioginis arba per „Wi-Fi“ tinklą.
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Ryšys su kūdikio įrenginiu“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte meniu „Ryšys su kūdikio įrenginiu“.
  3. Paspauskite valdymo mygtuko viršutinę arba apatinę dalį ir patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte norimą ryšį.
Naktinė lempelė
Norėdami tėvų įrenginiu aktyvuoti naktinės lempelės funkciją, vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais.
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Naktinė lempelė“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte naktinės lempelės funkciją.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad naktinės lempelės funkciją įjungtumėte arba išjungtumėte.
Kai naktinė lempelė įjungta, ekrano būsenos juostoje rodoma lemputės piktograma.
Kūdikio įrenginio naktinė lempelė įjungiama.
Naktinės lempelės ryškumo lygį galite nustatyti naudodamiesi tėvų įrenginiu.
Paspauskite valdymo mygtuko kairę arba dešinę dalį, kad pasirinktumėte žemą, vidutinį arba aukštą lygį.
Naktinės lempelės laikmatį galite nustatyti naudodamiesi tėvų įrenginiu.
Paspauskite valdymo mygtuko kairę arba dešinę dalį ir pasirinkite norimą laiką.
Naktinę lempelę taip pat galite valdyti kūdikio įrenginiu.
  1. Paspauskite naktinės lempelės mygtuką ant kūdikio įrenginio, kad šią funkciją įjungtumėte.
  2.  Naktinė lempelė įjungiama.

  3. Naktinės lempelės mygtuką paspauskite dar kartą, kad išjungtumėte.
Mastelio keitimas
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Mastelio keitimas“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte mastelio keitimo funkciją.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką norėdami pakoreguoti rodomą vaizdą. Norėdami pasirinkti, kuri vaizdo dalis bus rodoma tėvų įrenginyje, naudokite valdymo mygtuko viršutinę / apatinę / dešiniąją / kairiąją dalį.
  4. Paspauskite meniu mygtuką, kad išsaugotumėte naują nustatymą ir išjungtumėte parinktį.
  5. Jei norite vaizdą tėvų įrenginyje sumažinti, eikite į mastelio keitimo meniu ir mastelio keitimo funkciją išjunkite.
  6. Patarimas: Dvi sekundes spauskite patvirtinimo mygtuką, kad greitai įjungtumėte mastelio keitimo funkciją.
Įspėjimas dėl temperatūros
Temperatūros jutiklis padeda stebėti kūdikio kambario temperatūrą.
Pastaba. Dabartinė kūdikio kambario temperatūra rodoma tėvų įrenginio būsenos juostoje.
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Įspėjimas dėl temperatūros“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte įspėjimo dėl temperatūros funkciją.
  3. Įspėjimą apie temperatūrą galima įjungti arba išjungti; paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad įjungtumėte arba išjungtumėte.
  4. Norėdami pakeisti didžiausią ir mažiausią temperatūros nustatymą įspėjimui apie temperatūrą įjungti, temperatūros meniu pasirinkite norimą temperatūrą.
  5. Patarimas: temperatūros vienetus galite perjungti pasirinkdami vienetų parinktį ir C (Celsijaus) arba F (Farenheito) vienetus.
  6. Paspauskite valdymo mygtuko kairę dalį, kad išsaugotumėte naują nustatymą ir grįžtumėte į pagrindinį meniu.
    Tėvų įrenginyje šis įspėjimas rodomas, kai išmatuota temperatūra nebepatenka į intervalą tarp mažiausios ir didžiausios verčių.

Nustatymai
  1. Paspauskite meniu mygtuką tėvų įrenginio apatinėje dešinėje pusėje.
  2. Pasirinkite „Nustatymai“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte nustatymų meniu.
Galite keisti tėvų įrenginio kalbos nustatymą.
  1. Norėdami įjungti kalbų sąrašą, paspauskite patvirtinimo mygtuką.
  2. Paspauskite valdymo mygtuko viršutinę arba apatinę dalį ir slinkite visomis kalbomis, tada paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte norimą kalbą.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad išsaugotumėte naują nustatymą ir grįžtumėte į pagrindinį meniu.
Galite patikrinti esamą kūdikio įrenginio programinės aparatinės įrangos versiją.
  1. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad įjungtumėte programinės aparatinės įrangos meniu.
  2. Ekrane rodoma naujausia tėvų įrenginio ir kūdikio įrenginio programinės aparatinės įrangos versija.
  3. Pastaba. Jei prieinamas programinės aparatinės įrangos naujinys, jis bus įdiegtas automatiškai, o jūs gausite pranešimą.
Oranžinė
Nuolat šviečia oranžine spalva: kūdikio įrenginys paleidžiamas.
Mirksi oranžine spalva: atnaujinama kūdikio įrenginio programinė aparatinė įranga. Neišjunkite atnaujinimo metu.
Pastaba. Atnaujinant programinę aparatinę įrangą kūdikio įrenginys gali būti paleistas iš naujo.
Žalia
Nuolat šviečia žaliai: kūdikio įrenginys paruoštas prijungti prie tėvų įrenginio.
Balta
Nuolat šviečia baltai: kūdikio įrenginys paruoštas prijungti prie tėvų įrenginio ir programos.
Mirksi baltai: kūdikio įrenginys ieško namų tinklo.
Raudona (tik nustatymo metu)
Nuolat šviečia raudonai: kūdikio įrenginio nepavyko prijungti prie interneto.
Mirksi raudonai: įvedėte klaidingą SSID arba slaptažodį.
Violetinė
Nuolat šviečia violetine spalva: vienas ar daugiau programos naudotojų yra įjungę tiesioginę vaizdo transliaciją.
Mėlyna
Nuolat šviečia mėlynai: aktyvuotas privatumo režimas.
Tėvų įrenginio garsiakalbį galite nustatyti veikti pageidaujamu garsumu.
  1. Norėdami reguliuoti garsumą, paspauskite valdymo mygtuko viršutinę arba apatinę dalį.
  2. Ekrane parodoma garsumo juosta, kurioje rodomas pasirinktas garsumas.
  3. Pastaba. Jei nustatytas aukštas garso lygis, tėvų įrenginys naudoja daugiau energijos.
  4. Pastaba. Kai garsumo juosta yra ties minimumu, garsas nutildytas. Tėvų įrenginio būsenos juostoje rodoma nutildymo piktograma; iš tėvų įrenginio gausite tik įspėjimus ir matysite vaizdą.
Tėvų įrenginio ekraną galite nustatyti veikti pageidaujamu ryškumu.
  1. Paspauskite valdymo mygtuko kairiąją arba dešiniąją dalį norėdami pakoreguoti tėvų įrenginio ekrano ryškumą.
  2. Ekrane parodoma ryškumo juosta, kurioje rodomas pasirinktas ryškumas.
  3. Pastaba. Tėvų įrenginys naudoja daugiau energijos, kai nustatytas didesnis ryškumas.
Tėvų įrenginys nuolat stebi garso lygį kūdikio kambaryje. Tėvų įrenginio garso lygio lemputės rodo, ar kūdikio kambaryje girdimas koks nors garsas.
Kai nefiksuojamas joks garsas, garso lygio lemputės nešviečia.
Kai kūdikio įrenginys užfiksuoja garsą, viena ar daugiau tėvų įrenginio garso lygio lempučių šviečia baltai. Lempučių skaičius priklauso nuo skleidžiamo garso garsumo.
Šiame kūdikių stebėjimo prietaise yra trys skirtingi režimai, kurie padeda pasirinkti norimą kūdikio stebėjimo būdą: Video, Audio, Eco.
Nuo kūdikio įrenginio jautrumo lygio priklauso, ką girdėsite per tėvų įrenginį. Kai nustatytas lygis yra aukštas, išgirsite daug garsų, įskaitant silpnus foninius garsus. Kai jautrumo lygis yra žemas, išgirsite tik garsesnius garsus.
Kai kūdikio stebėjimo prietaisas įjungtas, paspauskite tėvų įrenginio viršutinėje kairėje pusėje esantį režimo mygtuką. Paspauskite viršutinę arba apatinę valdymo mygtuko dalį norėdami perjungti šiuos skirtingus režimus, tada paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte norimą režimą.
Galite pasirinkti skirtingus jautrumo lygius skirtingiems režimams, paspausdami valdymo mygtuko kairę arba dešinę dalį.
Ekrane rodomas pasirinktas režimas.
Pasirinktas režimas taip pat rodomas būsenos juostoje.
Įjungus prietaisą, bus įjungtas paskutinį kartą naudotas režimas.
Jei kūdikis skleidžia tik silpnus garsus, tėvų įrenginyje reikia nustatyti aukštą kūdikio įrenginio jautrumo lygį.
Kuo garsesni kūdikio garsai, tuo mažesnis jautrumas gali būti nustatytas tėvų įrenginyje.
Pastaba. Jei nustatytas aukštesnis jautrumo lygis, naudodami garso ir vaizdo režimus nuolat girdėsite garsą. Priešingu atveju tylūs garsai bus nutildyti.
Patarimas: jautrumo lygį galima reguliuoti, taigi visada girdėsite savo kūdikį nenutraukdami kitų garsų. Kai yra daug foninio triukšmo, sumažinkite jautrumą iki tokio lygio, kad šių garsų per tėvų įrenginį negirdėtumėte.
Norėdami išsaugoti naujus nustatymus, paspauskite patvirtinimo mygtuką.
Vaizdo režimas
  1. Paspauskite režimo mygtuką tėvų įrenginio viršutinėje kairėje pusėje.
  2. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte režimą Vaizdas.
Kai įjungtas režimas Vaizdas, ekranas visada yra įjungtas.
Pastaba. Nustatykite didžiausią jautrumo lygį, kad tėvų įrenginyje nuolat girdėtumėte garsą.
Garso režimas
  1. Paspauskite režimo mygtuką tėvų įrenginio viršutinėje kairėje pusėje.
  2. Paspauskite apatinę valdymo mygtuko dalį, kad įjungtumėte režimą „Garsas“.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte režimą „Garsas“.
Aktyvavus režimą „Garsas“, tėvų įrenginio ekranas išjungiamas.
Pastaba. Kai ekranas išjungtas, būsenos juosta nerodoma.
Pastaba. Balta ryšio lemputė rodo, kad tėvų įrenginys vis dar įjungtas ir prijungtas prie kūdikio įrenginio.
Pastaba. Kai nustatytas jautrumo lygis nėra aukščiausias, tylūs garsai bus nutildyti.
Pastaba. Nustatykite didžiausią jautrumo lygį, kad tėvų įrenginyje nuolat girdėtumėte garsą. Daugiau informacijos rasite skyriuje „Režimai ir jautrumas“.
Jei kūdikis skleidžia bet kokį garsą, garso lygio lemputės įsijungia, o kūdikio įrenginio aptikti garsai perduodami į tėvų įrenginį. Kai nefiksuojamas joks garsas, garso lygio lemputės nešviečia.
„Eco” režimas
  1. Paspauskite režimo mygtuką tėvų įrenginio viršutinėje kairėje pusėje.
  2. Paspauskite apatinę valdymo mygtuko dalį, kad įjungtumėte režimą „Eko“.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad pasirinktumėte režimą „Eko“.
  4. Pastaba. Kai ekranas įjungtas, pasirinktas režimas matomas būsenos juostoje. Kai ekranas išjungtas, būsenos juosta nerodoma.
Ekranas ir garso lygio lemputės išsijungia, kai 20 sek. nefiksuojamas joks garsas. Režimo „Eco“ lemputė ima šviesti baltai ir nurodo, kad tėvų įrenginys vis dar įjungtas ir veikia režimas „Eco“.
Kai kūdikio įrenginys aptinka garsą, iškart įjungiamas tėvų įrenginio ekranas ir garso lygio lemputė. Vaizdas ir garsai perduodami į tėvų įrenginį, o garso lygio lemputės įsižiebia baltai.
Kai nefiksuojamas joks garsas, garso lygio lemputės nešviečia.
Pastaba. Minimalus garso lygis, kuriam esant įjungiamas garsas ir ekranas, apibrėžiamas jautrumo nustatymu.
Privatumo režimas
  1. Paspauskite režimo mygtuką tėvų įrenginio viršutinėje kairėje pusėje.
  2. Paspauskite apatinę valdymo mygtuko dalį, kad įjungtumėte privatumo režimą.
  3. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad aktyvuotumėte privatumo režimą.
Kai privatumo režimas aktyvuotas:
  1. vis tiek galite stebėti kūdikį naudodamiesi tėvų įrenginiu.
  2. Pastaba. Kai ekranas įjungtas, būsenos juostoje rodomas privatumo režimo indikatorius. Kai ekranas išjungtas, būsenos juosta nerodoma.
  3. Naudodamiesi programa kūdikio stebėti negalite.
  4. Pastaba. Kūdikio įrenginio būsenos lemputės spalva pasikeičia į mėlyną. Programoje gausite tiesioginį pranešimą.
  5. Pastaba. Jei kūdikį bandysite stebėti naudodamiesi programa, bus rodomas pranešimas, kad kūdikio įrenginys veikia privatumo režimu.
Norėdami juos įjungti naudodamiesi tėvų įrenginiu, vadovaukitės toliau pateiktais nurodymais.
  1. Tėvų įrenginyje paspauskite raminančių garsų mygtuką, kad atvertumėte meniu.
  2. Pastaba. Paspaudus mygtuką, kai meniu jau įjungtas, meniu bus išjungtas.
  3. Paspauskite apatinę valdymo mygtuko dalį ir slinkite žemyn prie meniu punkto „Pasirinkti garsą“, tada paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad atvertumėte raminančių garsų sąrašą.
  4. Paspauskite valdymo mygtuko viršutinę arba apatinę dalį ir slinkite sąrašu.
  5. Paspauskite patvirtinimo mygtuką, norėdami pasirinkti arba panaikinti norimo leisti garso pasirinkimą. Taip pat galite pasirinkti „Visos lopšinės“, kad perklausytumėte pirmąsias 5 lopšines.
  6. Eikite į „Leisti“ ir paspauskite patvirtinimo mygtuką, kad paleistumėte pasirinktą garsą. Jei norite sustabdyti, dar kartą paspauskite patvirtinimo mygtuką. Tėvų įrenginio būsenos juostoje rodomas grojamo garso pavadinimas.

  7. Patarimas: paspauskite ir palaikykite raminančių garsų mygtuką norėdami pasirinktą garsą leisti arba sustabdyti.
Garso arba lopšinės garsumo lygį galite nustatyti tėvų įrenginiu.
Norėdami pasirinkti garsumo lygį, paspauskite valdymo mygtuko kairę arba dešinę dalį.
Galite nustatyti raminančio garso sustabdymo laikmatį. Tai galite atlikti naudodamiesi tėvų įrenginiu.
Paspauskite valdymo mygtuko kairę arba dešinę dalį ir pasirinkite norimą laiką.
Norėdami kūdikio įrenginiu aktyvuoti raminančių garsų funkciją, paspauskite kūdikio įrenginio raminančių garsų mygtuką.
Paskutinis tėvų įrenginyje pasirinktas garsas leidžiamas nuolat, atsižvelgiant į paskutinį laikmačio nustatymą.
Norėdami kūdikio įrenginiu raminančius garsus sustabdyti, dar kartą paspauskite raminančių garsų mygtuką.
Norėdami pasikalbėti su kūdikiu, galite naudoti tėvų įrenginio „True talk-back“ mygtuką.
  1. Tėvų įrenginyje paspauskite mygtuką „True talk-back“.
  2. Tėvų įrenginio ekrane rodoma „True talk-back“ piktograma, nurodanti aktyvų ryšį. Aiškiai kalbėkite į mikrofoną tėvų įrenginio priekyje 15–30 cm atstumu.
  3.  Kūdikis girdi, kad kalbate į tėvų įrenginį. Tuo pačiu metu išgirsite bet kokius kūdikio skleidžiamus garsus.

  4. Baigę kalbėti ir norėdami išjungti, dar kartą paspauskite mygtuką „True talk-back“.
  5. Pastaba. Kai „True talk-back“ funkcija baigsite naudotis, svarbu ją išjungti, kad iš kūdikio įrenginio nepasigirstų netikėtų garsų.
Įspėjimas. Tėvų įrenginio, kūdikio įrenginio ir maitinimo adapterių nemerkite į vandenį ir nevalykite po vandentiekio čiaupu.
Įspėjimas. Nenaudokite valymo purškalų arba skystų valiklių.
  1. Kūdikio įrenginį išjunkite, nuo kūdikio įrenginio atjunkite maitinimo adapterį, o maitinimo adapterį atjunkite nuo sieninio elektros lizdo.
  2. Nuvalykite kūdikio įrenginį sausa šluoste.
  3. Pastaba. Pirštų atspaudai ir nešvarumai ant kūdikio įrenginio objektyvo gali pabloginti vaizdo kameros veikimą. Venkite liesti objektyvą pirštais.
  4. Išjunkite tėvų įrenginį, atjunkite maitinimo adapterį nuo tėvų įrenginio ir sieninio elektros lizdo.
  5. Nuvalykite tėvų įrenginį sausa šluoste.
  6. Nuvalykite adapterius sausu audeklu.
Jei kūdikio stebėjimo prietaiso ilgą laiką nenaudosite, tėvų įrenginį, kūdikio įrenginį ir adapterius laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.
Kai tėvų įrenginys ilgai nenaudojamas arba laikomas, prieš jį išjungiant rekomenduojama iki 50 % lygio įkrauti bateriją. Tokiu būdu bus galima užtikrinti kuo ilgesnę baterijos veikimo trukmę.
Norėdami įsigyti priedų ar atsarginių dalių, apsilankykite www.philips.com/parts-and-accessories arba kreipkitės į „Philips“ platintoją. Taip pat galite susisiekti su „Philips“ klientų aptarnavimo centru savo šalyje (kontaktinius duomenis žr. tarptautinės garantijos lankstinuke).
  • Šis simbolis reiškia, kad elektros produktai ir akumuliatoriai negali būti išmetami su buitinėmis atliekomis.
  • Laikykitės šalies taisyklių, skirtų atskiram elektros produktų ir akumuliatorių surinkimui.
Integruotą įkraunamą bateriją turi išimti tik kvalifikuotas specialistas, kai prietaisas yra utilizuojamas. Prieš išimdami bateriją, įsitikinkite, kad prietaisas atjungtas nuo sieninio elektros lizdo ir kad baterija yra visiškai išsikrovusi.
Imkitės visų reikiamų atsargumo priemonių, kai naudojatės įrankiais, norėdami atidaryti prietaisą, ir kai šalinate pakartotinai įkraunamą bateriją.
Prieš tvarkydami baterijas įsitikinkite, kad jūsų rankos, produktas ir baterijos yra sausi.
Norėdami išvengti išimtų baterijų netyčinio trumpojo jungimo, saugokite baterijų gnybtus nuo sąlyčio su metaliniais objektais (pvz., monetomis, plaukų segtukais, žiedais). Draudžiama vynioti baterijas į aliuminio foliją. Prieš šalindami baterijas apvyniokite jų gnybtus lipnia juosta arba įdėkite baterijas į plastikinį maišelį.
Procedūra
  1. Naudodamiesi moneta atlaisvinkite tėvų įrenginio užpakalinėje pusėje esančias baterijos skyriaus angas.
  2. Nuimkite 2 gumines kojeles tėvų įrenginio apačioje.
  3. Atsukite 2 sraigtus, kurie dabar yra matomi tėvų įrenginio apačioje.
  4. Baterijos skyrių ištraukite iš tėvų įrenginio.
  5. Išimkite bateriją.
Jeigu jūsų šalyje nėra elektroninių gaminių surinkimo ar perdirbimo sistemos, galite apsaugoti aplinką išimdami ir pateikdami perdirbti akumuliatorių prieš išmesdami gaminį.
Visą informaciją apie gaminių palaikymą, išsamius elektros energijos suvartojimo duomenis ir ES atitikties deklaraciją rasite apsilankę svetainėje www.philips.com/support.
Šiame skyriuje trumpai aprašomos dažniausios problemos, kurių kyla naudojantis šiuo prietaisu. Jei toliau pateikta informacija nepadės išspręsti problemos, apsilankykite www.philips.com/support, ten rasite dažnai užduodamų klausimų sąrašą, arba kreipkitės į savo šalies klientų aptarnavimo centrą.
Problema
Sprendimas
Kodėl tėvų įrenginio negaliu prijungti prie kitų „Philips Avent“ kūdikio įrenginių?
Kūdikio stebėjimo prietaiso „Philips Avent Premium Connected Baby Monitor“ tėvų įrenginį galima prijungti tik prie toje pačioje pakuotėje pridedamo kūdikio įrenginio.
Jeigu norite matyti kitus „Philips Avent“ kūdikio stebėjimo prietaisus (SCD641, SCD643, SCD921, SCD923), galite juos pridėti programoje „Philips Avent Baby Monitor+“.
Kodėl tėvų įrenginys nėra įkraunamas, kai jį prijungiu prie elektros tinklo?
Gali būti pažeistas adapteris.
Patikrinkite, ar problema išlieka, kai naudojate kitą pakuotėje pridėtą adapterį. Jei adapteris pažeistas, jį būtinai pakeiskite tik originaliu adapteriu, kad išvengtumėte pavojaus (žr. skyrių „Priedų užsakymas“).
Galbūt įvyko baterijos klaida.
Patikrinkite tėvų įrenginio baterijos būsenos lemputę. Jei ji nuolat šviečia raudonai, kreipkitės į savo šalies klientų aptarnavimo centrą.
Kodėl tėvų įrenginio įkrovimas trunka ilgiau nei 3 valandas?
Galbūt temperatūra viršijo leistiną įkrovimo temperatūros nuokrypį, dėl kurio, kaip apsauginis mechanizmas, gali būti nutraukta įkrovimo grandinė. Norėdami tęsti įkrovimą, patraukite įkrovimo stotelę nuo bet kokių šilumos šaltinių, pvz., radiatorių, šilumos sklendžių, viryklės ar kitų šilumą skleidžiančių prietaisų (įskaitant stiprintuvus).
Galbūt naudojate netinkamą maitinimo adapterį. Jei matote piktogramą kairėje, tai reiškia, kad aptiktas netinkamas adapteris. Visada naudokite pateiktą adapterį, kad įkrovimo veiksmingumas būtų optimalus.
Kodėl mano kūdikių stebėjimo prietaisas veikia kur kas mažesniu atstumu, nei nurodyta naudotojo vadove?
Nurodytas tėvų įrenginio ir kūdikio įrenginio veikimo nuotolis yra iki 400 m. Tai galioja tik lauke, atviroje erdvėje, kai abu įrenginiai yra vienoje matymo linijoje. Atsižvelgiant į aplinkos ir kitus trikdančius veiksnius, veikimo nuotolis gali būti mažesnis.
Namuose veikimo nuotolis yra iki 50 m., jį taip pat riboja sienų ir lubų tarp tėvų įrenginio ir kūdikio įrenginio skaičius bei tipas.
Kodėl negaliu užmegzti ryšio tarp tėvų ir kūdikio įrenginių? Kodėl vis dingsta ryšys? Kodėl girdimi garso trikdžiai?
Kūdikio ir tėvų įrenginiai tikriausiai yra netoli veikimo atstumo ribos arba yra kitų trukdžių, kuriuos kelia 2,4 GHz belaidžiai įrenginiai.
Pabandykite kitą vietą, sumažinti atstumą tarp įrenginių arba išjungti kitus 2,4 GHz belaidžius įrenginius (nešiojamuosius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, mikrobangų krosneles ir kt.).
Galbūt ryšys tarp kūdikio įrenginio ir maršrutizatoriaus nėra stiprus ar stabilus.
Naudodamiesi programa „Baby Monitor+“ patikrinkite maršrutizatoriaus, prie kurio kūdikio įrenginys prijungtas, signalo stiprumą. Jei signalas silpnas, pabandykite maršrutizatorių perkelti arčiau kūdikio įrenginio arba naudoti „Wi-Fi“ plėstuvus, kad užtikrintumėte stiprų ir stabilų ryšį bei optimalų veikimą.
Kodėl programa ir (arba) tėvų įrenginys per greitai reaguoja į kitus, ne kūdikio garsus?
Gali būti nustatytas per didelis jautrumo lygis. Kai kūdikis skleidžia tylius garsus, jautrumas turi būti didesnis. Vis dėlto, kuo triukšmas vaikų kambaryje didesnis, tuo mažesnį jautrumo lygį galima nustatyti. Kūdikio stebėjimo prietaiso jautrumą galite keisti tėvų įrenginio meniu.
Kodėl iš tėvų įrenginio negirdžiu garso? Kodėl tėvų įrenginys neskleidžia garsų?
Galbūt tėvų įrenginio garsas nutildytas. Įjunkite garsą paspausdami viršutinę valdymo mygtuko dalį ir sureguliuokite garsumą.
Galbūt garsą nutildėte naudodamiesi programa. Įjunkite garsą paliesdami garso išjungimo piktogramą vaizdo ekrane.
Nustatytas per mažas jautrumas. Padidinkite jautrumą tėvų įrenginio meniu arba programoje.
Kūdikio įrenginys gali būti per toli nuo kūdikio. Įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys nuo kūdikio yra ne toliau kaip 1,5 m. atstumu. Tokiu būdu užtikrinsite optimalų garso aptikimą.
Kodėl atsiranda tėvų įrenginio trukdžių? Kodėl tėvų įrenginyje mirga vaizdas? Kodėl tėvų įrenginys zvimbia?
Kai tėvų įrenginys yra už kūdikio įrenginio veikimo ribos, gali atsirasti trukdžių. Taip gali nutikti, kai tarp tėvų įrenginio ir kūdikio įrenginio yra per daug sienų ar lubų. Arba, kai įjungiami kiti 2,4 GHz belaidžiai įrenginiai (pvz., mikrobangų krosnelė, „Wi-Fi“ maršrutų parinktuvas).
Tėvų įrenginį padėkite kitoje vietoje, arčiau kūdikio įrenginio, arba išjunkite kitus belaidžius įrenginius.
Kodėl nepateikiama kvėpavimo ir judesių analizė?
Galbūt neaktyvavote / neįjungėte funkcijos „SenseIQ“.
Į telefoną atsisiųskite programą „Philips Avent Baby Monitor+“ (žr. skyrių „Programos „Baby Monitor+“ atsisiuntimas“), tada funkciją „SenseIQ“ aktyvuokite / įjunkite tėvų įrenginio meniu ar programoje.
Galbūt kūdikio įrenginys netinkamai nustatytas.
Norėdami įsitikinti, kad visi įrenginiai yra tinkamoje vietoje ir tinkamai sumontuoti, galite patikrinti padėtį naudodamiesi programos meniu „Žinynas ir palaikymas“ skyriuje „Mokomieji vaizdo įrašai ir patarimai“ pateikta parinktimi. Kai padėties patikrinimas bus baigtas, įjungus funkciją „SenseIQ“ ji turėtų veikti be pertrūkių.
Kad būtų geresnis matomumas, nenaudokite vienspalvių antklodžių ar miegmaišių. Verčiau naudokite raštuotas antklodes ir kūdikio drabužėlius. Įsitikinkite, kad kūdikio antklodė / miegmaišis ir čiužinio apsauga yra kontrastingų spalvų.
Galbūt kūdikio įrenginys yra per toli nuo kūdikio.
Jei naudojate lovelės laikiklį, jį būtinai tvirtinkite prie ilgojo lovelės šono. Jei naudojate sieninį laikiklį, įsitikinkite, kad atstumas tarp lovelės ir kūdikio įrenginio nėra per didelis. Tokiu būdu bus lengviau užtikrinti aiškų visos kūdikio čiužinio srities matomumą, kad kūdikį galėtumėte veiksmingai stebėti.
Neveikia verkimo vertimas, ką turėčiau daryti?
Galbūt „Wi-Fi“ ryšys yra silpnas ar nestabilus.
Programos nustatymų puslapyje patikrinkite „Wi-Fi“ signalo stiprumą. Ryšys geriausiai veikia, kai signalas yra „Puikus“ arba „Geras“.
Galbūt yra prastas ryšys su kūdikio įrenginiu.
Įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys tinkamai prijungtas prie tėvų įrenginio arba programos.
Įsitikinkite, kad kūdikio įrenginys yra arti kūdikio. Tokiu būdu jis galės aptikti kūdikio verksmą ir bus mažiau trikdomas aplinkos triukšmo.
Galbūt nebegalioja prenumerata.
Verkimo vertimo paslaugą 90 dienų galite bandyti nemokamai. Jeigu ja norite naudotis toliau, turite užsiprenumeruoti mokamą paslaugą sistemoje „ZoundreamTM“.
Galbūt aplinkoje yra per daug triukšmo.
Kūdikio įrenginio stenkitės nestatyti šalia garsaus triukšmo šaltinių (pvz., televizorių) arba garsus ir vibraciją skleidžiančių įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų su įjungtu vibravimo režimu). Toks triukšmas gali įrenginiui trukdyti kūdikio verksmą tiksliai aptikti ir išversti.
Problema
Sprendimas
Negaliu prisijungti prie kūdikio stebėjimo prietaiso. Kiekvieną kartą man parodomas ryšio klaidos ekranas. Kodėl taip yra?
Įsitikinkite, kad išmaniajame prietaise naudojamas tas pats „Wi-Fi“ tinklas, prie kurio norite prijungti kūdikių stebėjimo prietaisą.
Patikrinkite kūdikio įrenginio būsenos lemputę; jeigu ji mirksi raudonai, įvestas neteisingas „Wi-Fi“ slaptažodis. Iš naujo paleiskite nustatymo procesą. Iš naujo įveskite „Wi-Fi“ slaptažodį ir įsitikinkite, kad slaptažodis yra teisingas.
Galbūt maršrutų parinktuvo SSID (tinklo pavadinime) arba slaptažodyje yra specialių simbolių. Jei taip, atitinkamai pakeiskite maršrutų parinktuvo SSID arba slaptažodžio pavadinimą.
Jei bandant prijungti būsenos lemputė pradeda nuolat šviesti raudonai, kūdikių stebėjimo prietaisas sėkmingai prijungtas prie maršrutų parinktuvo, tačiau jo nepavyksta prisijungti prie interneto. Tokiu atveju pabandykite prisijungti prie kitų programų (pvz., „YouTube“, „Facebook“ ir kt.), kad patikrintumėte, ar turite prieigą prie 2,4 GHz „Wi-Fi“ tinklo. Jei kitos programos nereaguoja, įsitikinkite, kad veikia interneto ryšys. Jei interneto ryšys veikia, serveris gali būti laikinai nepasiekiamas. Bandykite nustatyti dar kartą vėliau.
Galbūt kūdikio stebėjimo prietaisą bandėte prijungti prie 5 GHz tinklo.
Patikrinkite, ar pasirinkote 2,4 GHz dažnį palaikančio tinklo SSID.
Kūdikio stebėjimo prietaisui nepavyksta nuskaityti QR kodo mano išmaniajame įrenginyje. Ką daryti?
QR kodą būtinai laikykite maždaug 20 cm atstumu nuo kūdikio įrenginio objektyvo. Pabandykite šiek tiek pajudinti išmanųjį prietaisą aukštyn, žemyn, į kairę arba į dešinę, kad QR kodas būtų tiesiai priešais kūdikių stebėjimo prietaiso objektyvą. Taip pat galite pabandyti išmanųjį įrenginį prie kūdikio stebėjimo prietaiso objektyvo priartinti arba nuo jo atitolinti, kad jis būtų tinkamai sufokusuotas. Įsitikinkite, kad kambaryje yra pakankamai šviesos, bet venkite per ryškios šviesos. Kūdikio stebėjimo prietaisui QR kodą nuskaičius išgirsite patvirtinimo garsą ir kūdikio įrenginio būsenos lemputė įsižiebs baltai.
Galbūt dalis jūsų rankos uždengia QR kodą. Laikykite prietaisą taip, kad ranka neuždengtų QR kodo.
Dažnai nutrūksta ryšys su programėle. Kodėl taip yra?
Jei kūdikio stebėjimo prietaiso priekyje esanti būsenos lemputė nuolat šviečia baltai ir nuolat nutrūksta ryšys, gali būti, kad kilo maršrutizatoriaus, išmaniojo telefono ar kūdikio stebėjimo prietaiso interneto ryšio problema. Patikrinkite „Wi-Fi“ signalą arba 4G ar 5G spartą išmaniajame telefone bandydami žiūrėti filmą, pvz., „YouTube“. Arba iš naujo nustatykite „Wi-Fi“ maršrutų parinktuvą.
Kodėl programoje neveikia tiesioginė vaizdo transliacija?
Programos nustatymų puslapyje patikrinkite „Wi-Fi“ signalo stiprumą. Ryšys geriausiai veikia, kai signalas yra „Puikus“ arba „Geras“.
Galbūt jau yra trys jūsų kūdikį stebintys žmonės. Programėlė leidžia vienu metu stebėti tik trims žmonėms. Jei turite administratoriaus teises, galite pašalinti vieno iš svečių prieigą ir stebėti pats.
Galbūt įjungtas privatumo režimas, kuris laikinai išjungia ryšį su kūdikio įrenginiu. Privatumo režimą galite išjungti tėvų įrenginyje (žr. skyrių „Privatumo režimas“).
Kodėl vietoj spalvotų vaizdų matau nespalvotus vaizdus?
Kūdikių stebėjimo prietaise įsijungė naktinio matymo režimas, nes kambarys, kuriame yra kūdikių stebėjimo prietaisas, yra tamsus.
Jei kambaryje yra pakankamai šviesos, kūdikių stebėjimo prietaiso šviesos jutiklis gali būti uždengtas arba nešvarus. Įsitikinkite, kad šis jutiklis yra visiškai apšviestas kambario šviesos.
Kodėl programėlė nepraneša, kad kūdikis verkia?
Programos nustatymų puslapyje patikrinkite „Wi-Fi“ signalo stiprumą. Ryšys geriausiai veikia, kai signalas yra „Puikus“ arba „Geras“.
Galbūt nustatėte per žemą pranešimų garso ribą. Tokiu atveju programėlė praneš tik tada, kai kūdikis skleis daug garsų. Atidarykite nustatymą programoje ir nustatykite aukštesnę garso ribą, kad pranešimus gautumėte anksčiau.
Galbūt nutildėte išmanųjį prietaisą, įjunkite garsą.
Patikrinkite, ar aktyvavote pranešimų funkciją programos nustatymuose.
Patikrinkite, ar aktyvavote pranešimų funkciją išmaniojo įrenginio nustatymuose.
Patikrinkite, ar turite teisę peržiūrėti kaip svečias. Pranešimų funkcija svečiams naudotojams yra išjungta.
Kodėl mano partneris ir aš negalime prisijungti prie kūdikių stebėjimo prietaiso tuo pačiu metu?
Antrajam naudotojui administratoriui to paties prisijungimo proceso dar kartą pakartoti nereikia. Tiesiog naudodamiesi programa savo partnerį pakvieskite kaip administratorių.
Jei nenorite, kad partneris turėtų pilną prieigą, pakvieskite partnerį prisijungti kaip svečią naudotoją. Svečių naudotojų prieigos teisės yra ribotos. Išsamesnės informacijos rasite skyriuje „Paskyros tvarkymas“.
Kodėl negaliu kalbėti su kūdikio įrenginiu, kai programoje paspaudžiu „True talk-back“ mygtuką?
Galbūt funkcija „True talk-back\" šiuo metu naudojama tėvų įrenginyje arba jūsų partnerio programoje.
Tėvų įrenginiui nustatytas didesnis prioritetas naudojant funkciją „True talk-back“.
Aš jau esu svečias, kodėl negaliu gauti tiesioginės vaizdo transliacijos?
Galbūt administratorius laikinai įjungė privatumo režimą. Apie tai jums turėjo būti pranešta.
Kūdikių stebėjimo prietaisas gali būti neprijungtas prie tinklo. Norėdami gauti pranešimą, kai ateityje kūdikių stebėjimo prietaisas bus atjungtas nuo tinklo, įjunkite programėlės pranešimų funkciją iš programėlės nustatymų meniu.
Ar turiu laikyti programėlę įjungtą, kad galėčiau stebėti kūdikį?
Ne, programėlė gali veikti fone, kol užsiimate kitais reikalais.
Kūdikio stebėjimo prietaiso nustatymų meniu „Stebėjimas ir vaizdo nustatymai“ įjunkite stebėjimą fone, tada programą perkelkite į foną užrakindami išmanųjį telefoną arba atverdami išmaniojo telefono pradžios ekraną. Kūdikio skleidžiamus garsus galėsite girdėti, net jei programa nebus atverta. Be to, ir toliau galėsite gauti tiesioginius pranešimus.
Kodėl negirdžiu garso iš kelių kūdikio įrenginių / vaizdo kamerų?
Programos peržiūros puslapyje galite stebėti kelias tiesiogines transliacijas suskaidyto ekrano formatu, tačiau garsą girdėsite tik iš pasirinkto kūdikio įrenginio / vaizdo kameros.
Ar kūdikių stebėjimo prietaisas apsaugotas nuo programišių?
Imamės visų įmanomų priemonių, kad išvengtume įsilaužimų ir užtikrintume aukščiausią saugumo lygį. Tai apima saugos naujinių išleidimą, kai jų prireikia tam, kad galėtume laikytis savo standartų. Įsitikinkite, kad visada naudojate naujausią programėlės programinę aparatinę įrangą ir kūdikių stebėjimo prietaiso programinę aparatinę įrangą. Jei prarasite išmanųjį prietaisą, atlikite kūdikių stebėjimo prietaiso gamyklinių nustatymų atkūrimą, kad nutrauktumėte bet kokius jo ryšius. Taip pat galite prisijungti prie programėlės iš kito išmaniojo prietaiso ir ištrinti savo paskyrą. Jei esate vienintelis administratorius, visi svečiai naudotojai bus atjungti nuo kūdikių stebėjimo prietaiso.
Pamečiau savo telefoną. Kaip galiu užkirsti kelią nepažįstamiems stebėti kūdikį?
Prisijunkite prie programos iš kito išmaniojo prietaiso ir panaikinkite paskyrą. Jei esate vienintelis administratorius, visi programėlės svečiai naudotojai bus atjungti nuo kūdikių stebėjimo prietaiso. Taip pat galite atlikti kūdikių stebėjimo prietaiso gamyklinių nustatymų atkūrimą, kad nutrauktumėte visus ryšius su prarastu prietaisu. Norėdami atkurti gamyklinius parametrus, paspauskite ir 10 sekundžių palaikykite kūdikio įrenginio įjungimo / išjungimo mygtuką.
Kodėl negaunu pranešimų apie programos ar kūdikio stebėjimo prietaiso programinės aparatinės įrangos naujinius?
Galbūt „App Store“ arba „Play Store“ pasirinkote programą atnaujinti rankiniu būdu. Norėdami įsitikinti, kad naudojate naujausią versiją, reguliariai tikrinkite, ar nėra naujinių. Jeigu naujinys prieinamas, „App Store“ arba „Play Store“ paragins jį įdiegti.
Spausdinimo instrukcijos:Šį puslapį spausdinkite 100 % masteliu ir naudodami šabloną ant sienos tiksliai pažymėkite sraigtų skylučių vietą.

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.