Atgal
×

PHILIPS IR XCOR VIENIJA JĖGAS

Kartu mes atversime duris ir kiekvienas galės keliauti į kosmosą

„Philips“ neabejotinai tiki naujovių galia, todėl ilgiau nei šimtmetį siūlo vis naujus gaminius, kurie gali pagerinti žmonių gyvenimą. Nuo buitinių apšvietimo prietaisų, garso įrangos, barzdaskučių ir asmeninės priežiūros prietaisų iki modernios medicininės įrangos – kiekvienas „Philips“ gaminys tobulinamas dėl jų nuolatinio tikėjimo naujovių galia.
 

Nebijokite svajoti
Būtent todėl mus žavi žmonės, kurie nebijo svajoti, kurti ir diegti naujoves. Kalifornijoje įsikūrusios XCOR Space Expeditions įgyvendina iš pirmo žvilgsnio neįtikinamai atrodančius sprendimus: jie tobulina erdvėlaivius, kurie galėtų išskraidinti mus iš šios planetos ir 100 km į erdvę. XCOR komanda turi tikslą – jie nori, kad kelionės į kosminę erdvę būtų prieinamos ne tik profesionaliems astronautams, bet ir kiekvienam iš mūsų. Jie siekia perteikti neįtikėtiną patirtį futuristiškiausiose raketose. Todėl norėdami pagerbti jų novatoriškus darbus, nusprendėme sukurti bendrą komandą su XCOR ir pasiūlyti jums galimybę pilotuoti šią neįtikėtiną kosminės erdvės erą. Domina toks bandomasis skrydis?

Sveiki atvykę į kosminę erdvę
Dėl „Philips“ ir „XCOR Space Expeditions“ partnerystės atsirado galimybė pasiūlyti skrydžius į kosminę erdvę išrinktiems laimingiesiems. Vienas jų galite būti ir jūs. Daugiau apie tai papasakosime netrukus. Raktas: tai tarsi jūsų inovacinės galios demonstravimas mums ir kitiems planetos gyventojams.

Nuo „MoonShaver“ iki „Philips“ 9000 serijos barzdaskučių
O kol kas atraskite ryšį tarp „Philips“ ir kosminės erdvės būdami žemėje. Ar žinojote, kad „Philips“ naujovės, įskaitant „MoonShaver“, buvo pristatytos pirmą kartą žmogui išlipus mėnulyje? Žinoma, tai nutiko beveik prieš 50 metų, bet jau tada buvo pristatyta besisukančios skutimosi galvutės sistema – technologija, privertusi mus tobulėti toliau, siekiant pasiūlyti vartotojui šiandien populiariausią planetoje skutimosi sistemą.*

Savaime supranta, kad tai mūsų nesustabdė – mes ir toliau stengiamės tobulinti savo gaminius. Pažvelkite į naujausią inovaciją: patobulintą naująją „Philips“ S9000. Dėl kelių naujų patobulintų technologijų ji skuta taip švariai ir patogiai kaip niekada anksčiau. O norėdami įsitikinti jos veikimu kitame pasaulyje, patikrinome jos galimybes nesvarumo būsenoje. Norite sužinote daugiau apie mūsų veiklą už Žemės ribų? Prisijunkite prie misijos.

*Remiantis gaminio pardavimais