plačiaekranis televizorius

  Žiūrėti bus dar maloniau,

  Mėgaukitės neprilygstamais pojūčiais žiūrėdami „Philips Cineos“ plokščią TV su „Pixel Plus 2 HD“, „Ambilight 2“ kanalu ir naujausiomis LCD technologijomis. USB skaitmeninės laikmenos skaitytuvas suteikia galimybę naudotis bet kokiu multimedijos turiniu. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Cineos plačiaekranis televizorius

81 cm (32 in), LCD, „HD Ready“ 32PF9541/10 Surasti panašius produktus

Žiūrėti bus dar maloniau,

su „Pixel Plus 2 HD“

 • „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  „HD Ready“ aukščiausia kokybe atkuria HD signalus

  Mėgaukitės išskirtine didelės raiškos vaizdo kokybe ir būkite visiškai pasiruošę priimti HD šaltinius, pavyzdžiui, iš HDTV imtuvo arba „Blu-ray Disc“ leistuvo. „HD Ready“ yra saugomas ženklas, užtikrinantis vaizdo kokybę, kokią gali pasiūlyti progresinė skleistinė. Jis atitinka griežtus EICTA nustatytus standartus ir užtikrina, kad HD ekranas leis panaudoti visus didelės raiškos signalo raiškos ir vaizdo kokybės privalumus. Jis turi universalią sąsają, leidžiančią naudoti tiek analoginio YPbPr, tiek nesuglaudinto skaitmeninio signalo DVI arba HDMI jungtis, palaikančias HDCP. Jis gali rodyti 720p, ir 1080i signalus 50 ir 60 Hz dažniais.

 • „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ – gylis, aiškumas ir puikiai matomos detalės

  „Pixel Plus 2 HD“ siūlo aukštos raiškos ekranams unikalų tobulo ryškumo, natūralių detalių, didesnio sodrumo, gyvybingų spalvų ir sklandaus veiksmo derinį standartiniams TV, aukštos raiškos signalams ir multimedijos šaltiniams. Kiekvienas vaizdo pikselis pakoreguojamas, kad prisitaikytų prie gretimų pikselių ir perteiktų natūralesnį vaizdą. Artefaktai suspaustame multimedijos turinyje aptinkami ir sumažinami užtikrinant, kad vaizdas bus aiškus ir ryškus. Skaitmeninio triukšmo mažinimo funkcija garantuoja, kad vaizdas yra visiškai tolygus ir itin ryškus.

 • 2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  2 kanalų aktyvus „Ambilight“ pagerina žiūrėjimo kokybę

  „Ambilight“ sistema pagerina bendrą žiūrėjimo kokybę pagal aplinkos apšvietimą pakoreguodama ekrano spalvų ir apšvietimo intensyvumą. Ji suteikia galimybę mėgautis naujais pojūčiais visiškai įtraukdama jus į žiūrimą turinį. Ji sukuria tinkamą atmosferą, leidžia geriau atsipalaiduoti žiūrint ir pagerina vaizdo detalių perteikimą, kontrastingumą bei spalvas. „Ambilight“ automatiškai ir nepriklausomai pritaiko spalvas pagal besikeičiantį turinį ekrane.

 • USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leis lengvai ir greitai paleisti įrašus iš laikmenų

  USB jungtis leidžia žiūrėti jpg, mp3 ir alb formatų multimedijos failus iš daugelio USB atmintinių ir skaitmeninių fotoaparatų (USB 1.1 atminties klasės įrenginys). Įkiškite USB atmintinę į lizdą televizoriaus šone ir mėgaukitės nuotraukomis ar muzikos failais. Taip galėsite lengvai kartu su draugais mėgautis nuotraukomis ir klausytis muzikos.

 • HD LCD WXGA ekranas, su 1366 x 768p raiška

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • Dinaminio kontrasto stiprintuvas, išryškinantis juodas detales

  Norite, kad LCD plokščias ekranas net ir plačiu kampu rodytų didžiausio kontrasto, gyvus vaizdus? „Philips“ dinaminio kontrasto stiprintuvas naudoja vaizdo apdorojimo technologiją ir unikalią foninio apšvietimo pritemdymo technologiją. Ji suteikia gilių tamsių atspalvių ir išryškina detales. Foninio apšvietimo pritemdymas iki 5 kartų* padidina kontrastą ir pagerina žiūrėjimo kampą. Vaizdui tai suteikia šviesumo ir tikroviškumo, padidina kontrastą ir pagyvina spalvas. (* Nuo 2 iki 5 kartų, priklausomai nuo vaizdo turinio.)

 • „Virtual Dolby Digital“ leidžia mėgautis natūraliu garsu

  „Virtual Dolby Digital“ yra apdorojimo technologija, pagerinanti erdvinio garso efektus. Ji leidžia mėgautis „Dolby Pro Logic“ pojūčiais be papildomų galinių garsiakalbių. Būsite visiškai pasinėrę į televizoriaus žiūrėjimą.

 • HDMI įvestis užtikrins skaitmeninę HD jungtį vienu laidu

  HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. Kadangi signalas nekonvertuojamas į analoginį, užtikrinamas nepriekaištingas vaizdas. Nepakitusios kokybės signalas sumažina ekrano mirgėjimą ir perteikia aiškesnį vaizdą. HDMI sumaniai suderina didžiausią išvesties gebą su šaltinio įrenginiu. HDMI įvestis yra visiškai suderinama su ankstesniais DVI šaltiniais, tačiau turi ir skaitmeninį garsą. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti