LCD televizorius

  LCD televizorius

  Būkite veiksmo sūkuryje!

  Moderniausias itin plonas LED foninio apšvietimo „Philips“ televizorius su „Pixel Precise HD“ technologija. Galite mėgautis filmais namuose. „Full HD“ 1080p ekranas ir itin plonas korpusas leis visada būti veiksmo dalimi. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

102 cm (40 in), „Full HD 1080p“, Skaitmeninis televizorius 40PFL7664H/12 Surasti panašius produktus

Būkite veiksmo sūkuryje!

Itin plonas korpusas ir LED technologija

 • „Pixel Precise HD“ su LED užtikrina ypatingą ryškumą ir aiškumą

  „Pixel Precise HD“ su LED užtikrina ypatingą ryškumą ir aiškumą

  „Pixel Precise HD“ technologija sukurta apdovanojimus laimėjusios „Pixel Plus“ technologijos pagrindu. Ji perkelia vaizdo kokybę į naują lygmenį – naudojamos 4 trilijonai spalvų ir „HD Natural Motion“ technologija, kuri užtikrina sklandų judesių vaizdą ir ypatingą ryškumą. Dėl 100 Hz LCD technologijos šis LCD TV yra greičiausias 3 ms reakcijos laiko kategorijoje. Ši ir LED technologijos užtikrina kvapą gniaužiančių filmų ir sporto renginių vaizdų šviesumą ir judesių ryškumą.

 • „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ LCD ekranas, su 1920x1080p raiška

  „Full HD“ ekranas turi plačiaformatę 1920 x 1080p raišką. Tai aukščiausia HD šaltinio raiška su geriausia įmanoma vaizdo kokybe. Jis orientuotas į ateitį, nes palaiko 1080p signalus iš visų šaltinių, įskaitant pačius naujausius, tokius kaip „Blu-ray“ ir modernios HD žaidimų konsolės. Signalų apdorojimas yra pagerintas, kad palaikytų šią kur kas aukštesnę signalo kokybę ir raišką. Jis sukuria puikų, nemirgantį progresinio skenavimo vaizdą, kuris yra neįtikėtinai šviesus ir spalvotas.

 • Itin plonas ir lengvas televizorius puikiai atrodo svetainėje

  Itin plonas ir lengvas televizorius puikiai atrodo svetainėje

  Dėl naudojamų naujausių technologijų šio 40 colių TV ekranas yra ypač dailus ir plonas. Jo 2,8 cm rėmas telpa į nedideles erdves, taigi toje pačioje vietoje galima matyti geresnės kokybės vaizdą. Ypač plonas 3,9 cm profilis suteikia minimalistinę išvaizdą, kuri tinka bet kokiam interjerui. Šį TV galima tvirtinti prie sienos ar ant elegantiško stovo. Pažangios technologijos ir kvapą gniaužiantis dizainas.

 • Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Populiariausios internetinės „Net TV“ paslaugos „Philips Net TV“ televizoriuje

  Išbandykite internetines paslaugas su „Philips Net TV“. Mėgaukitės filmais, vaizdais, informaciniu-pramoginiu ir kitu turiniu internete tiesiai savo televizoriuje bet kuriuo metu. Paprasčiausiai prijunkite savo namų kino teatro sistemą tiesiai prie savo namų tinklo per eterneto jungtį ir naršykite bei pasirinkite, ką norite žiūrėti, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. „Philips“ meniu leidžia prisijungti prie populiarių „Net TV“ paslaugų jūsų televizoriaus ekrane. Be to, su DLNA sertifikuotu kompiuterio tinklu galite žiūrėti vaizdo įrašus ir pasiekti vaizdus, saugomus jūsų kompiuteryje, naudodami nuotolinio valdymo pultą.

 • 100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD, 3 ms reakcijos laikas ypatingam judesių ryškumui

  100 Hz LCD užtikrina neįtikėtiną judesių ryškumą ir aiškų bei gyvą vaizdą net ekrane vykstant greitam veiksmui. Dvigubo dažnio kadro įterpimas veikia dideliu 100 Hz atnaujinimo dažniu. Jis padidina judesio atkūrimo ryškumą daugiau nei dukart, palyginti su įprastiniais LCD, ir užtikrina 3 milisekundžių reakcijos laiką (matuojant suvokiamą neryškaus krašto plotį; BEW). Ši unikali „Philips“ technologija perkelia LCD ekranų judesio ryškumą į nepaprastą lygį.

 • „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „HD Natural Motion“ užtikrina itin sklandžius judesius „Full HD“ filmuose

  „Philips“ sukūrė „HD Natural Motion“, kad sumažintų virpėjimo efektą, kuris pastebimas žiūrint kino filmus. Apdovanojimus pelnęs algoritmas įvertina vaizdo judesius ir koreguoja judesio virpėjimą tiek televizijos transliacijose, tiek įrašytuose filmuose (pvz., DVD ir „Blu-ray Disc“). Sklandžiai perteikiamas vaizdas ir puikus ryškumas – žiūrėkite mėgaudamiesi.

 • 40 % efektyviau vartojantys energiją, nei įprastiniai plokšti televizoriai

  40 % efektyviau vartojantys energiją, nei įprastiniai plokšti televizoriai

  Televizoriai, energiją vartojantys 40 % efektyviau, nei įprastiniai plokšti televizoriai. Naujausią LED foninio apšvietimo technologiją naudojantys LED foninio apšvietimo televizoriai yra ekologiškesnis pasirinkimas. Jie yra ilgaamžiškesni ir vartoja kur kas mažiau energijos nei plazminiai ar įprastiniai LCD televizoriai. Kitaip nei CCFL foninio apšvietimo elementų gamyboje, šviesos diodų gamyboje nenaudojamas gyvsidabris. Be to, „Philips“ TV konstrukcija nuolat tobulėjo, todėl medžiagų naudojimo efektyvumas ir mažesnės energijos sąnaudos buvo pasiektos neaukojant saugos ar gerovės. Tai geros naujienos jums šiandien – ir jūsų vaikams rytoj.

 • DLNA kompiuterio tinklo sąsaja kompiuteryje laikomiems vaizdo įrašams žiūrėti

  DLNA kompiuterio tinklo sąsaja leidžia mėgautis kompiuteryje laikomais vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika

Žiūrėti visas specifikacijas
 • DVB-T MPEG4 tik: Prancūzijoje, Ispanijoje, Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. DVB-C MPEG4 tik pasirinktiems paslaugų teikėjams: Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje. Pačios naujausios informacijos galite rasti televizoriaus lentelėje, kurioje nurodyti tipai, arba apsilankę www.philips.com/support ir ieškodami pagal konkretaus tipo numerį.
 • „Net TV“ paslauga priklauso nuo šalies ir naudojimo sąlygų.
 • Reikalingas atskirai įsigyjamas „Philips“ DVB-S modulis (dalies Nr. PFS0001, pateikiamas tik Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje)

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti