Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Radijas-laikrodis su skaitmeniniu nustatymu

  Pradėkite diena mėgstamo CD melodijomis

  Padarykite kasdienybę prasmingesnę klausydamiesi įkvepiančių garsų. „Philips“ laikrodis-radijas padės jums užmigti girdint raminamą muziką ir pabusti išgirdus mėgstamą CD ar gamtos garsus. Plačiakampiai stereogarsiakalbiai garantuos, kad pakilsite iš miego ir švytėsite. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pradėkite diena mėgstamo CD melodijomis

arba iš anksto įkeltais gamtos garsais

 • Leiskite CD, CD-R ir CD-RW

  Leiskite CD, CD-R ir CD-RW

  „Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. Viename CD diske telpa iki 10 valandų muzikos įrašų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

 • Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Švelnus žadinimas maloniam pabudimui

  Pradėkite dieną maloniai nuo švelnių iki palaipsniui stiprėjančių signalo garsų. Įprasti žadintuvo signalai su iš anksto nustatomu garsu arba skamba per tyliai, kad jus pažadintų, arba taip garsiai, kad atsikeliate piktas. Galite pasirinkti nubusti su mėgstama muzika, radijo stotimi ar signalu. Švelnus žadinimo garsas palaipsniui garsėja nuo subtiliai tylaus iki protingai garsaus, kad maloniai jus pažadintų.

 • Kartoti signalą nusnūdimui

  Kartoti signalą nusnūdimui

  Galvodamas apie ilgesnį pamiegojimą, „Philips“ radijas-laikrodis turi snaudimo funkciją. Jei suskambus žadintuvui, norite ilgiau pasnausti, paspauskite signalo kartojimo mygtuką ir miegokite toliau. Po 9 min. žadintuvas vėl suskambės. Galite ir toliau spausti šį mygtuką kas 9 min., kol išjungsite žadintuvą visai.

 • Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Iš anksto įrašyta atpalaiduojanti muzika leis jums ramiai užmigti

  Atsipalaiduokite arba užmikite klausydami raminančių garsų. „Philips“ laikrodis-radijas turi įrašytų keletą atpalaiduojančios muzikos kūrinių. Paprasčiausiai pasirinkite lietaus garsus, vandenyno bangas, SPA muziką ar daugelį kitų ir mėgaukitės patogiai atsipalaidavę.

 • Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamų melodijų

  Išjungimo laikmatis padės jums nuspręsti, kaip ilgai prieš užmigdami norite klausytis muzikos ar pasirinktos radijo stoties. Nustatykite laiko limitą (iki 1 val.) ir pasirinkite CD ar radijo stotį, kurios norite klausytis prieš užmigdami. Prietaisas gros pasirinktą laiko tarpą ir tada automatiškai persijungs į energiją taupantį budėjimo režimą. Išjungimo laikmatis padės užmigti klausantis mėgstamiausio CD ar radijo laidų vedėjo, o ne skaičiuojant avis ar jaudinantis dėl švaistomos energijos.

 • Dvigubas žadintuvo laikas

  Dvigubas žadintuvo laikas

  „Philips“ garso sistema turi du skirtingus žadinimo laikus. Nustatykite vieną žadinimo laiką sau, o kitą laiką partneriui pažadinti.

 • Išankstinis FM/MW stočių skaitmeninis derinimas

  Išankstinis FM/MW stočių skaitmeninis derinimas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti