Mini Hi-Fi sistema

  Mini Hi-Fi sistema

  Galingas belaidis garsas

  Transliuokite muziką per „Bluetooth®“ iš bet kurio išmaniojo įrenginio, nes NFC technologija susies įrenginius akimirksniu. Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnę garso kokybę, o 300 W RMS bendra išvesties galia užtikrina energingą ritmą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Galingas belaidis garsas

 • Transliuokite muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth™“ iš išmaniojo telefono

  Transliuokite muziką belaidžiu būdu per „Bluetooth™“ iš išmaniojo telefono

  „Bluetooth“ yra trukdžiams atspari ir mažai energijos naudojanti nedidelio atstumo belaidžio ryšio technologija. Naudojant šią technologiją galima lengvai belaidžiu ryšiu prisijungti prie „iPod“ / „iPhone“/ „iPad“ arba kitų „Bluetooth“ įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai arba net nešiojamieji kompiuteriai. Todėl per šį garsiakalbį be jokių laidų galite mėgautis mėgstama muzika, vaizdo įrašų arba žaidimų garsu.

 • Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas

  Dvigubas stiprintuvas užtikrina geresnes garso charakteristikas dėl mažesnės kryžminės moduliacijos tarp žemųjų ir aukštųjų dažnių garsiakalbių, nes kiekvienas keitiklis veikia nuo savo atskiro stiprintuvo. Taip išgaunamas sodrus ir galingas žemųjų dažnių skambėjimas, paliekantis gilų įspūdį ir nepersidengiantis su aukštesniais dažniais, todėl jis išlieka natūralus ir tikslus. Panaudojus kartu su tikslia, aktyvios sankirtos schema, išgaunamas geresnis fazės valdymas ir platesnis dažnių diapazonas kiekvienam keitikliui, todėl garsas labiau subalansuotas ir natūralesnis.

 • „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ momentiniam galios padidinimui

  „MAX Sound“ technologija sukuria momentinį žemų dažnių padidinimą, sustiprindama garsą ir sukurdama įspūdingą klausymosi patirtį - vieno mygtuko paspaudimu. Jos rafinuota elektroninė grandinė kalibruoja esamą garsą ir garsumą, akimirksniu padidindama žemus dažnius ir garsą iki maksimumo be jokių iškraipymų. To pasekoje yra pastebimas spektro ir garso padidėjimas bei stiprus garso augimas, kuris pagerina bet kokią muziką.

 • Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvestis – atkurkite iš nešiojamųjų muzikos įrenginių

  Garso įvesties jungtis leidžia tiesiogiai atkurti muziką iš nešiojamųjų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, garso įvestį naudoti labai patogu, nes visa, ko jums reikia, – prijungti nešiojamąjį MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p patobulinimas perteikia krištolo skaidrumo vaizdus. Standartinės raiškos filmais galima mėgautis ypač aukštos raiškos skiriamąja geba - perteikiant daugiau detalių ir tikroviškesnius vaizdus. Progresyvus skenavimas (žymimas „p“ - „1080p“) pašalina linijas televizoriaus ekrane ir užtikrina itin aiškius vaizdus. Be to, HDMI sukuria tiesioginę skaitmeninę jungtį, kuri perteikia nesuglaudintus skaitmeninius aukštos raiškos vaizdus ir skaitmeninius daugiakanalius garsus, nekeičiant jų analogiškais ir perteikiant puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

 • Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija leis mėgautis nesibaigiančiu dainavimu

  Karaoke funkcija jūsų DVD leistuve suteikia nesibaigiančią pramogą ir leidžia maksimaliai mėgautis muzika bei dainavimu. Galite pagerinti savo atlikimą suteikdami aido efektą savo balsui. Tonacijos valdikliai leis pasirinkti optimalią tonaciją savo vokalo diapazonui.

 • 300 W RMS bendra išvesties galia

  300 W RMS bendra išvesties galia
 • Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu

  Susiekite su savuoju NFC įrenginiu vienu palietimu be jokio vargo. Šalin sudėtingus belaidžius ausinių siejimus. Mūsų naująją NFC technologiją lengva ir paprasta naudoti: NFC išmanųjį įrenginį susiesite vos vienu palietimu.

 • Leiskite DVD, „DivX®“, (S)VCD, MP3-CD, CD(RW) ir nuotraukų CD

  „Philips“ grotuvas yra suderinamas su dauguma DVD ir CD diskų rinkoje. DVD, „DivX®“, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) ir „Picture CD“ – visus galima leisti grotuve. SVCD („Super VideoCD“) kokybė yra daug geresnė nei VCD ir dėl aukštesnės skiriamosios gebos perteikia ryškesnius vaizdus nei VCD. Kadangi palaikomas „DivX®“, galite mėgautis „DivX®“ formato vaizdo įrašais. „DivX®“ medijos formatas yra MPEG4 paremta vaizdo glaudinimo technologija, kuri leidžia saugoti didesnius failus: filmus, anonsus ir muzikinius klipus CD-R/RW ir DVD įrašomų diskų laikmenose.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti