ProCare Auto Curler Ionic

Automatinis garbanų formavimo prietaisas

  ProCare Auto Curler Ionic

  Automatinis garbanų formavimo prietaisas

  Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms

  „Philips ProCare“ automatinis garbanų formavimo prietaisas automatiškai suformuoja tobulas garbanas. Profesionalus bešepetėlis variklis ir keramine titano danga dengtas vamzdelis automatiškai vynioja, įkaista ir garbanoja plaukus bei kaskart sukuria nepriekaištingas garbanas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

ProCare Auto Curler Ionic Automatinis garbanų formavimo prietaisas

Jonų ir titano keramika, Bešepetėlis variklis, 3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai, Salono rezultatai HPS950/00 Surasti panašius produktus

Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms

joninis kondicionavimas ir keramine titano danga dengtas vamzdelis

 • Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms

  Profesionalus automatinis garbanojimas tobuloms garbanoms

  „Philips“ automatinis garbanų formavimo prietaisas vynioja plaukus ant įkaitusio vamzdelio ir kaskart suformuoja tobulas garbanas.

 • Joninis kondicionavimas – lygūs, nesigarbanojantys ir žvilgantys plaukai

  Joninis kondicionavimas – lygūs, nesigarbanojantys ir žvilgantys plaukai

  Neigiami jonai apsaugo nuo plaukų įelektrinimo, purena plaukus, juos kondicionuoja, nuramina plaukų šaknis, todėl plaukai labiau žvilga ir spindi. Galėsite džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais.

 • Keramine titano danga dengtas vamzdelis

  Keramine titano danga dengtas vamzdelis

  Profesionalus titano danga dengtas vamzdelis garbanoja plaukus greitai, lengvai slysta, o plaukai išlieka žvilgantys. Keramine titano danga dengtame vamzdelyje puikiai suderintas šilumos laidumas ir glotnus paviršius, kad garbanos būtų tobulos.

 • Profesionalus bešepetėlis variklis

  Profesionalus bešepetėlis variklis

  Patvarus ir profesionalus bešepetėlis variklis formuoja garbanas skirtingomis kryptimis. Kad šukuosena atrodytų simetriška, tobulai suformuoja garbanas į kairę ir į dešinę. Taip pat galite naudoti automatinio garbanojimo funkciją, jei pageidaujate maišyti abiejų garbanojimo krypčių garbanas ir atrodyti natūraliai.

 • 3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai skirtingiems plaukų tipams

  3 karščio ir 3 laikmačio nustatymai skirtingiems plaukų tipams

  3 karščio nustatymai (180°C, 210°C, 230°C) ir 3 laiko nustatymai (12 s, 10 s, 8 s) padės pasiekti geriausių rezultatų formuojant skirtingų tipų plaukų laisvai krentančias arba tvirtesnes garbanas. Pavyzdžiui, naudojant aukštesnę temperatūrą ir ilgesnį garbanojimo laiką suformuojamos tvirtesnės garbanos. Puikiai tinka tvarkant storesnius plaukus. Žemesnė temperatūra ir trumpesnis garbanojimo laikas puikiai tinka silpnesniems plaukams.

 • Greitai įkaista – reikia tik 30 sek.

  Greitai įkaista – reikia tik 30 sek.

  Didelio efektyvumo kaitintuvas pagreitina įkaitimą – reikia tik 30 sek.

 • Grožio salonų pripažintas 2,0 m ilgio pasukamas laidas

  Grožio salonų pripažintas 2,0 m ilgio pasukamas laidas

  Salonui tinkamas ilgas 2,0 m ilgio laidas teikia lankstumo ir supaprastina naudojimą. Dėl šio salonui tinkamo ilgio laido naudodamiesi šiuo „Philips“ automatiniu garbanų formavimo prietaisu niekada nepritrūksite vietos, kad pasiektumėte pageidaujamą išvaizdą.

 • 3 reguliuojamos garbanojimo kryptis

  3 reguliuojamos garbanojimo kryptis

  3 reguliuojamos garbanojimo kryptys (kairė, dešinė ir automatinė) – formuokite šukuoseną kūrybingai. Dešininės garbanos, kairinės garbanos – tobulai ir simetriškai formuokite garbanas kiekvienoje galvos pusėje arba rinkitės automatinį garbanojimą ir visiškai natūraliai atrodančias garbanas, kai formuojant garbanas maišomos kairinės ir dešininės garbanos.

 • Lengva formuoti garbanas net ir užpakalinėje galvos dalyje

  „Philips“ automatinis garbanų formavimo prietaisas yra ergonomiškas ir tikslus, todėl galėsite suformuoti tobulas garbanas net ir užpakalinėje galvos dalyje.

 • Nenusideginkite formuodami šukuoseną

  Pritaikius patobulintą naująją kamerą formuodami šukuoseną daugiau niekada nebenusideginsite. Kitaip nei naudojant įprastus garbanų formavimo prietaisus, pirštus nuo nudegimo apsaugo sumanus dizainas, nukreipiantis karštį tik į formuojamus plaukus.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti