„SoundBar“ garsiakalbis

  „SoundBar“ garsiakalbis

  Galingas bet kokio televizoriaus garsas

  Atskleiskite maksimalias visų savo medijos įrenginių garso galimybes. Kadangi į sistemą integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis ir padėties jutiklis, galėsite laisvai pastatyti garsiakalbių sistemą ten, kur norite. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

„SoundBar“ garsiakalbis

„Virtual Surround“, Integruota žemųjų dažnių kolonėlė, 2 HDMI įvestys ir HDMI išvestys ARC, „Bluetooth®“ HTL5120S/12 Surasti panašius produktus

Galingas bet kokio televizoriaus garsas

su integruota žemųjų dažnių kolonėle

 • Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus erdvinis garsas tikroviškesniam filmo potyriui

  Virtualus „Philips“ erdvinis garsas sukuria sodrų ir įtraukiantį garsą mažiau nei penkiose garsiakalbių sistemose. Itin pažangūs erdviniai algoritmai tiksliai atkartoja garsines savybes, kurios atsiranda idealioje 5.1 kanalo aplinkoje. Bet koks aukštos kokybės stereo šaltinis virsta tikrovišku daugiakanaliu erdviniu garsu. Nereikia jokių papildomų garsiakalbių, jų stovų ar laidų, kad galėtumėte mėgautis namus pripildančiais garsais.

 • Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Prisijunkite prie 2 HDMI jungčių, užtikrinančių puikią vaizdo ir garso kokybę

  Mėgaukitės įspūdingesniais 3D vaizdais ir itin aiškiu 5.1 ar 7.1 kanalų garsu tiesiog prijungę mūsų leistuvo garso HDMI x 2 išvestis prie jungties savo ne 3D AV imtuve.

 • Padėties jutiklis užtikrina geriausią garsą bet kurioje vietoje

  Padėties jutiklis užtikrina geriausią garsą bet kurioje vietoje

  Garso kokybę lemia garsiakalbių sistemos padėtis kambaryje. Laimei, į šią sistemą orientuotas išmanus automatinis padėties jutiklis, kuris akimirksniu optimizuoja garso kokybę, kai tik nustato, ar „SoundBar“ garsiakalbių sistema pastatyta horizontaliai, ar vertikaliai. Taigi, ar pastatytumėte savo „SoundBar“ garsiakalbių sistemą ant lentynos, ar primontuotumėte ją prie sienos, galite būti tikri, kad visada girdėsite nepriekaištingą garsą.

 • Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  Belaidis muzikos srautinis perdavimas per „Bluetooth“

  „Bluetooth“ yra trumpo atstumo belaidžio ryšio technologija, kuri yra stabili ir suvartoja mažai energijos. Naudojantis šia technologija galima lengvai belaidžiu ryšiu prijungti kitus „Bluetooth“ įrenginius, todėl per „Bluetooth“ funkciją turinčius garsiakalbius galite leisti mėgstamus muzikos įrašus iš bet kokio išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio, įskaitant „iPod“ arba „iPhone“.

 • „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  „Dolby Digital“ puikiai filmų žiūrėjimo patirčiai

  Pasaulyje pirmaujantis skaitmeninis daugiakanalis garso standartas „Dolby Digital“ pagal žmogaus ausies natūraliai apdorojamą garsą atkuria puikios kokybės tikrovišką erdvinį garsą.

 • Integruotas aktyvus žemųjų dažnių garsiakalbis galingiems bosams

  Integruotas aktyvus žemųjų dažnių garsiakalbis galingiems bosams
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti