Streamium

  Wi-Fi komponentinė Hi-Fi sistema

  Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

  Per šios „Philips MCI900/12 Streamium Wi-Fi“ komponentinės „Hi-Fi“ sistemos su „SoundSphere“ garsiakalbius skleidžiamas garsas bus toks natūralus, jog atrodys, kad atlikėjas koncertuoja jūsų kambaryje. 160 GB standusis diskas, interneto radijas, spalvotas ekranas ir paprastas meniu naršymas.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Pajuskite gyvo garso koncerto emocijas

Sužavėti garsų

 • „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  „SoundSphere“ natūralesnio, gilesnio ir platesnio garso įspūdžiui

  Mėgaudamasi šlove ir muzikos energija „SoundSphere“ technologija tiksliai atkurs kiekvieną atlikėjo natą. Perteikdama aiškų ir natūralų garsą, „SoundSphere“ sukuria gilesnio ir platesnio garso įspūdį, todėl garsas tampa tikroviškas, o jūs galite patikėti, kad prieš jus groja tikri artistai. Kiekvienas „SoundSphere“ garsiakalbis turi aukštųjų dažnių garsiakalbį, kuris kabo virš garsiakalbio dėžės. Aukštųjų dažnių garsiakalbis skleidžia aiškesnį garsą visomis kryptimis. Tiksli dvijuosčio skiriamojo filtro garso inžinerija ir kruopštus žemųjų dažnių garsiakalbio talpinimas jį apgaubiant užtikrina trukdžių sumažinimą ir natūralesnį garsą.

 • Aliumininiai garsiakalbiai optimaliam ir aiškiam garsui

  Aliumininiai garsiakalbiai optimaliam ir aiškiam garsui

  Tegul gamta atneša tai, ką turi geriausio. Įrodyta, kad natūralios medžiagos turi puikias akustines savybes. Garsiakalbiai, pagaminti naudojant aliuminį, yra tvirtesni, turi geresnį korpusą, kuris natūraliai trikdo vibracijas, optimizuoja garso bangos sklidimą ir sukuria raiškesnį garsą. To pasekoje, garsiakalbiai atrodo puikiai ir perteikia originalui artimą įrašo garsą.

 • „FullSound“ papildys jūsų muziką sodresniais bosais ir aiškesniu garsu

  „FullSound“ papildys jūsų muziką sodresniais bosais ir aiškesniu garsu

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl galite klausytis CD muzikos be jokių iškraipymų. „FullSound“, veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą, sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą, todėl žemieji dažniai yra sodresni, gilesni ir efektyvesni, o balsas skamba stipriau, instrumentai aiškiau ir sodriau. Atraskite iš naujo suglaudintą muziką su tikrovišku garsu, kuris palies jūsų sielą, o kojos ims pačios judėti.

 • Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis geram signalo perdavimui

  Paauksuota garsiakalbio jungtis užtikrina geresnį garso signalą, palyginus su kitomis tradicinėmis jungtimis. Ji taip pat sumažina elektros signalo iš stiprintuvo į garsiakalbio dėžę praradimo galimybę, todėl garso atkūrimas yra labai artimas realybei.

 • Tūkstančiai nemokamų internetinių radijo stočių

  Tūkstančiai nemokamų internetinių radijo stočių

  „Streamium“ turi tūkstančius nemokamų internetinių radijo stočių. Dabar jūs girdėsite populiariausią muziką pasaulyje. Prijunkite „Streamium“ prie interneto ir klausykitės savo mėgstamų internetinių programų savo garso sistemoje, net neįjungdami kompiuterio.

 • 160GB standusis diskas saugantis iki 2000 muzikos albumų

  160GB standusis diskas saugantis iki 2000 muzikos albumų

  160 GB standusis diskas yra didelės talpos, todėl galite laikyti PC/MAC skaitmeninės muzikos failus ir iki 2000 muzikinių albumų. Vietą taupantis, išmanus muzikinės kolekcijos tvarkymas, lengva prieiga ir viskas vienoje vietoje.

 • 2x50W RMS „Hi-Fi“ garsas su D klasės skaitmeniniu stiprintuvu

  2x50W RMS „Hi-Fi“ garsas su D klasės skaitmeniniu stiprintuvu

  Pripildykite kambarį mėgstamos muzikos su 2x50W RMS muzikos išvesties galia ir D klasės skaitmeniniu stiprintuvu. Stiprintuvas paima analogišką garsą, kurį paverčia skaitmeniniu ir sustiprina. Signalas pereina per demoduliavimo filtrą ir suteikia galutinę išvestį. Sustiprinta skaitmeninė išvestis suteikia visus skaitmeninio garso įrašo privalumus, įskaitant patobulintą garso kokybę. Stiprintuvas yra daugiau nei 90 % efektyvesnis, palyginti su tradiciniais AB stiprintuvais. Šis didelis efektyvumas virsta galingu stiprintuvu.

 • Beleidžiu ryšiu persiųskite arba perkelkite muziką ir nuotraukas iš savo PC/ MAC kompiuterio

  Beleidžiu ryšiu persiųskite arba perkelkite muziką ir nuotraukas iš savo PC/ MAC kompiuterio

  Jūsų PC / MAC kompiuteryje daugybė muzikos, kurią dabar galite patogiai persiųsti į savo „Philips“ garso įrenginį be jokių laidų. Dalykitės savo mėgstamomis dainomis su pobūvio svečiais arba paprasčiausiai mėgaukitės jomis patogiai įsitaisę savo namuose. Dar geriau: perkelkite ir įrašykite muziką į įrenginio standųjį diską ir mėgaukitės savo kolekcija bet kuriuo metu, net kai šalia nėra jūsų PC / MAC kompiuterio. Tą patį padarykite ir su nuotraukų rinkiniais ir žiūrėkite jas laisvalaikiu klausydamiesi muzikos. Atverkite savo PC / MAC kompiuterio lobius naudodamiesi belaidžiu srautiniu persiuntimu.

 • Spalvotas LCD ekranas patogiam reguliavimui

  Spalvotas LCD ekranas patogiam reguliavimui

  Pagyvinkite savo klausymosi patirtį gyvybingu spalvotu LCD ekranu ir mėgaukitės lengvu bei patogiu visos muzikos reguliavimu. Klausantis mėgstamų dainų, ekrane pasirodo albumo viršelis, suteikdamas dainoms gyvybingumo ir kibirkštėlės. Takelių pasirinkimas tampa paprastas, nes daugialinijinis LCD ekranas rodo dainas, rūšiuojamas pagal žanrą, atlikėją ar albumą.

 • Leiskite DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ir JPG

  Leiskite DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ir JPG

  Leiskite DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ir JPG.

 • HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  HDMI 1080p pagerina vaizdą, suteikiant aukštos raiškos standartą

  Aukštos raiškos multimedijos sąsaja (HDMI) yra tiesioginė skaitmeninė jungtis, kuri perteikia skaitmeninį aukštos raiškos vaizdo įrašą ir skaitmeninį daugiakanalį garsą. Šalinant analoginių signalų konversiją, HDMI perteikia puikią vaizdo ir garso kokybę be jokio triukšmo.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Napster“ yra prieinamas tik Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti