Internetinis muzikinis grotuvas

  Streamium

  Internetinis muzikinis grotuvas

  Klausykite muzikos iš PC / MAC ir interneto – bevieliu būdu

  „FullSound™“ pagyvina suspaustą MP3 formato muziką. Galėsite mėgautis kokybiškų muzikos įrašų kolekcija naudodamiesi „Philips NP3700/12“ belaidžiu ryšiu. Be to, spalvinis jutiklinis ekranas užtikrins patogiausią valdymą.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Klausykite muzikos iš PC / MAC ir interneto – bevieliu būdu

Sužavėti garsų

 • 10W RMS bendra išvesties galia

  10W RMS bendra išvesties galia

  Ši „Philips“ muzikos sistema turi 10 W RMS bendros išvesties galią. RMS (angl. „Root Mean Square“) yra tipinis garso galios matavimo vienetas arba vatais matuojama elektros energija, kuri yra perduodama iš garso stiprintuvo į garsiakalbius. Elektros energijos kiekis, perduodamas į garsiakalbius, ir jo jautrumas apibrėžia generuojamo garso galią. Kuo didesnė galia, tuo didesnė garsiakalbių išskiriamo garso jėga.

 • Belaidis muzikos ir nuotraukų siuntimas iš jūsų PC/MAC

  Belaidis muzikos ir nuotraukų siuntimas iš jūsų PC/MAC

  Jūsų PC/ MAC yra muzika, kurią galite patogiai siųstis į savo „Philips“ garso prietaisą - be jokių laidų. Dalinkitės savo mėgstamomis dainomis su kitais vakarėlyje arba mėgaukitės jomis namuose. Tą patį darykite ir su savo nuotraukomis, kurias galite peržiūrėti klausydamiesi muzikos. Naudokitės savo PC/ MAC lobiais siųsdamiesi bevieliu būdu.

 • Spalvotas jutiklinis ekranas palengvina naršymą

  Spalvotas jutiklinis ekranas palengvina naršymą

  Jutiklinio ekrano nustatymas leidžia reguliuoti savo prietaisą paprasčiausiai spaudžiant mygtukus ekrane, o ne iškilius prietaiso mygtukus. Paprasčiausiai įjunkite savo prietaisą, ir LCD ekrane atsiras jutiklinio ekrano sąsajos su visomis nustatymų parinktimis. Jutiklinio ekrano nustatymas suderina LCD ekrano technologiją su slėginiais davikliais ir galingu skaitmeniniu mikroprocesoriumi. Kai pirštu paspaudžiate tam tikrą vietą ekrane, atitinkamas signalas siunčiamas į procesorių ir nedelsiant vykdoma komanda.

 • Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  Įjunkite savo „Smartphone“ nuotolinį valdymą ir valdykite „Philips“ AV produktus

  „Philips MyRemote“ programa leidžia naudoti „iPhone“, „iPod Touch“ ar „Android Smartphone“ kaip nuotolinio valdymo pultą jūsų „Philips“ tinklo AV produktams valdyti. Programa automatiškai atpažįsta „Philips Blu-ray“ grotuvą, namų kino teatrą ar „Streamium“ garso sistemą, sujungtą su jūsų namų „Wi-Fi“ tinklu, ir jūs galite kontroliuoti prietaisus iš bet kurios namų vietos. O jei turite daugiau nei vieną „Philips“ tinklo AV produktą, programa leis perjungti jas ir reguliuoti kiekvieną jų atskirai. Ši nemokama programa buvo išskirtinai sukurta „Philips“.

 • Siųskitės ir mėgaukitės daugiau nei 10 milijonų nuostabių dainų iš „Napster“*

  Siųskitės ir mėgaukitės daugiau nei 10 milijonų nuostabių dainų iš „Napster“*

  Visą norimą muziką galite rasti „Napster“ - internetinėje muzikos paslaugų svetainėje, kuri siūlo daugiau nei 10 milijonų iš 790 000 atlikėjų, 980 000 albumų ir visų žanrų takelių. Lengvai pasieksite „Napster“ naudodamiesi „Philips“ mikrosistema, dėka LCD ekrano panelių su ikonėlėmis, kur siūloma visa pageidaujama muzika - greitai ir lengvai. Vos keliais paspaudimais „Napster“ didžiulė biblioteka siunčiama iš jūsų PC ar MAC bevieliu būdu, todėl galite mėgautis „Philips“ sistema. Pakeiskite muzikos klausymosi įpročius dabar.

 • Prisijunkite ir naudokitės tūkstančiais radijo stočių internete

  Prisijunkite ir naudokitės tūkstančiais radijo stočių internete

  „Streamium“ turi tūkstančius nemokamų internetinių radijo stočių. Dabar jūs girdėsite populiariausią muziką pasaulyje. Prijunkite „Streamium“ prie interneto ir klausykitės savo mėgstamų internetinių programų savo garso sistemoje, net neįjungdami kompiuterio.

 • Nustatomas „iPod/iPhone“ prijungimas patogiam muzikos atkūrimui

  Nustatomas „iPod/iPhone“ prijungimas patogiam muzikos atkūrimui

  Jūsų galimybės padidėjo. Jūs galite ne tik groti CD ir siųstis muziką naudodamiesi „MP3 Link“, AUX įvestimi ir belaidžiu PC/MAC, bet ir leisti visą „iPod“ ir „iPhone“ turinį. Paprasčiausiai prijunkite „iPod“ ir „iPhone“, perjunkite į prisijungimo režimą ir pasirinkite dainas, kurių norite klausytis, naudodamiesi nuotoliniu valdymu. Prijungimo įrenginys yra papildomas priedas, persiunčiantis jūsų asmeninę kolekciją į aukštos kokybės garso sistemą.

 • Veikia su namų plačiajuosčiu ryšiu ir Wi-Fi maršrutizatoriumi

  Veikia su namų plačiajuosčiu ryšiu ir Wi-Fi maršrutizatoriumi

  Jūsų „Philips Hi-Fi“ sistema turi eterneto jungtį, leidžiančia prijungti interneto jungtį per DHCP. Be to, sistema yra sertifikuota B/G Wi-Fi, todėl yra suderinama su bet kokiais sertifikuotais B/G Wi-Fi maršrutizatoriais rinkoje. Paprasta ir patogu, šios sistemos turi vieno paspaudimo Wi-Fi apsaugotus nustatymus, užtikrinančius saugią Wi-Fi jungtį per kelias sekundes.

 • „FullSound“ papildys jūsų muziką sodresniais bosais ir aiškesniu garsu

  „FullSound“ papildys jūsų muziką sodresniais bosais ir aiškesniu garsu

  Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl galite klausytis CD muzikos be jokių iškraipymų. „FullSound“, veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą, sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą, todėl žemieji dažniai yra sodresni, gilesni ir efektyvesni, o balsas skamba stipriau, instrumentai aiškiau ir sodriau. Atraskite iš naujo suglaudintą muziką su tikrovišku garsu, kuris palies jūsų sielą, o kojos ims pačios judėti.

 • Žiūrėkite spalvotą albumo viršelį

  Pagyvinkite savo klausomą muziką albumo viršelio spalvomis. Įterpta į muzikos failus, albumų meninė grafika automatiškai rodoma ekrane renkantis ir leidžiant dainas. Jūsų muzika atgyja su albumo viršeliu.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • „Napster“ yra prieinamas tik Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti