Originalus radijas

  Originalus radijas

  Įsijauskite į retro dvasią klausydamiesi šio originalaus „Philips“ radijo. Šio radijo dizainas primena šeštąjį dešimtmetį, o pats radijas skleidžia sodrius žemuosius dažnius iš „Bass Reflex“ garsiakalbių sistemos ir turi didelį apšviestą LCD ekraną. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Originalus radijas

 • Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Garsiak. sist. su žemųjų dažnių atspindžiu leidžia mėgautis galingais, sodriais žemaisiais dažniais

  Dėl garsiakalbių sistemos su žemųjų dažnių atspindžio funkcija sodriais žemaisiais dažniais galite mėgautis iš kompaktiškų garsiakalbių sistemos. Ši sistema skiriasi nuo kitų įprastinių garsiakalbių sistemų, nes joje yra papildomas žemųjų dažnių vamzdis, kuris akustiškai suderintas su žemųjų dažnių garsiakalbiu, todėl iš sistemos skleidžiami optimalūs žemieji garsai. To rezultatas – sodresni ir mažiau iškraipyti žemųjų dažnių garsai. Sistema veikia rezonuodama oro srautą žemųjų dažnių vamzdyje ir sukurdama tokią pat vibraciją kaip įprastiniuose žemųjų dažnių garsiakalbiuose. Kartu su žemųjų dažnių garsiakalbiams būdingu jautrumu sistema išplečia bendrą žemųjų dažnių garsų diapazoną ir sukuria visiškai naują tokių garsų dimensiją.

 • Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Naudodami garso įvestį paprasčiau atkursite muziką iš nešiojamųjų įrenginių

  Tereikia vieno paprasto sujungimo, ir galėsite mėgautis visa savo muzika iš nešiojamųjų įrenginių ir kompiuterių. Paprasčiausiai prijunkite įrenginį prie „Philips“ komplekto garso įvesties (3,5 mm) prievado. Kompiuteriai paprastai jungiami per ausinių išvesties lizdą. Prisijungę galite mėgautis visa savo muzikos kolekcija tiesiogiai per aukštos kokybės garsiakalbių komplektą. „Philips“ tiesiog perteikia geresnį garsą.

 • Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Didelis LCD ekranas – patogu peržiūrėti informaciją tamsoje

  Yra apšviestas LCD ekranas, todėl vos pažvelgę galėsite aiškiai peržiūrėti informaciją ir naudotis prietaisu net esant prieblandai.

 • Šiuolaikiška legendinio „Philetta“ dizaino interpretacija

  Šiuolaikiška legendinio „Philetta“ dizaino interpretacija

  Įkvėptas 1955 metų originalaus radijo – šis originalus radijas perėmė neužmirštamus elementus iš legendinio 1955 metų „Philips“ radijo imtuvo, dar vadinamo „Philetta 254“. Savo laiku šis kompaktiškas radijas džiugino savo klausytojus paprastu dizainu, stipriu garsu ir itin aiškiu priėmimu. „Philips“ radijo imtuvų ištakos siekia 1927 metus. Per dešimtmečius daugelis modelių tapo gerai žinomomis radijo legendomis ir kolekcionierių vertinamais gaminiais.

 • Aukštos kokybės stereofoninis garsas, leidžia geriau mėgautis muzika

  Aukštos kokybės stereofoninis garsas, leidžia geriau mėgautis muzika

  Pastatyti atskirai, šie vienodi nešiojamieji garsiakalbiai sukuria tikroviško stereofoninio garso aplinką. Rezultatas – natūralesnis garsas, kurio klausytis maloniau.

 • FM / MW / LW stereofoninis imtuvas

  FM / MW / LW stereofoninis imtuvas
 • Integruotas laikrodžio ekranas

  Integruotas laikrodžio ekranas
Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti