TV all

  Universalus nuotolinio valdymo pultas

  Visiškas funkcijų pakeitimas

  Šis universalusis valdymo pultas yra puikus pasirinkimas, jei norite naudotis visomis 3 įrenginių (galima pasirinkti iš 6) funkcijomis ir džiaugtis patogumu. Patogu laikyti rankoje, valdyti. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Universalus nuotolinio valdymo pultas

„Trys viename“ (TV / DVD / STB) SRU5130/86 Surasti panašius produktus

Visiškas funkcijų pakeitimas

Veikia daugiau kaip su 1000 modelių

 • Valdysite iki 3 įrenginių iš turimų 6

  Vienu valdymo pulteliu galėsite patogiai valdyti 3 iš 6 namų pramogų įrenginių. Pultelį lengva programuoti, kad būtų galima valdyti beveik bet kokio modelio garso / vaizdo įrangą, nes jame yra universalaus IR kodo duomenų bazė. Tik vienas nuotolinio valdymo pultelis visiems įrenginiams – daugiau jokios sumaišties bandant surasti konkrečiam įrenginiui tinkantį pultelį!

 • Ergonomiška forma – patogus valdymas

  Nuotolinio valdymo pulto forma puikiai tinka norint patogiai laikyti rankoje. Be to, jis puikiai atrodo!

 • Paruošta Philips prietaisų valdymui

  Jeigu turite Philips prietaisų, tai galite naudotis universaliu nuotolinio valdymo pultu be jokio programavimo, nes universalus nuotolinio valdymo pultas paruoštas Philips prietaisų valdymui.

 • Su šia funkcija labai lengva sukonfigūruoti pultelį

  Greito klavišų atpažinimo funkcija – galėsite greitai atkurti pultelio mygtukų, kurie neveikia įdiegus naują įrenginį, funkcijas. Nukreipkite pultelį į įrenginį ir spauskite norimą mygtuką 5 sek., o kai įrenginys pradės reaguoti, mygtuką užfiksuokite.

 • Jei turite klausimų arba reikia pagalbos, susisiekite su mūsų URC techninės pagalbos linija

  Jei dėl universalaus nuotolinio valdymo pulto kilo problemų ar klausimų arba kuris nors originalaus nuotolinio valdymo pulto mygtukas prietaise integruotoje kodų bibliotekoje neturi jam priskirto kodo, susisiekite su pagalbos linija. Ji veikia septynias dienas per savaitę.

 • Patogus funkcijų grupių naudojimas

  Turėsite galimybę grupuoti funkcijas, todėl bus paprasta atskirti mygtukus, kurių reikės konkrečiam garso ir vaizdo prietaisui valdyti. Visos vieno prietaiso funkcijos yra sutelkiamos į vieną grupę. Be to, pultelio viršutinė dalis yra pagaminta iš skirtingų spalvų (juodos, sidabrinės, aliuminio...) detalių, skiriasi ir mygtukų apdaila (juoda, sidabrinė, matinė, blizgi...), todėl galima greitai nustatyti konkrečiam prietaisui valdyti naudojamus mygtukus.

 • URC techninės pagalbos paslauga skirtiniame tinklapyje

  Techninės pagalbos paslauga, taikoma nuotolinio valdymo pultui: „Philips“ URC tinklalapyje rasite visų prietaisų modelių kodus.

 • Komplekte yra ir maitinimo elementai

  Jų nebereikės pirkti atskirai, todėl naudoti savo universalųjį pultelį galėsite iš karto jį išpakavę!

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti