Belaidis muzikinis centras ir stotelė

  Muzika mėgaukitės visuose kambariuose

  Visą savo gyvenimo muziką laikykite 80 GB kietajame diske ir mėgaukitės belaidžiu perdavimu iš centro į stotelę. Naudokitės galimybe greitai kopijuoti CD. Be to, naudodami pasirinktinę stotelę „2 viename“, galite perklausyti įrašus iš „GoGear“ ar „iPod.

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Muzika mėgaukitės visuose kambariuose

Visiškas mėgavimasis muzika ir laisvė

 • Belaidžio ryšio transliacija tarp muzikinio centro ir stotelės (-ių)

  Belaidžio ryšio transliacija tarp muzikinio centro ir stotelės (-ių)

  Naudojant belaidžio ryšio transliaciją, nebūtina siųstis ir laikyti didelių muzikos failų garso įrenginyje. Vietoje to galite tiesiog klausytis mėgstamų dainų, kurios nuolat transliuojamos į visas muzikos stoteles tuo pačiu metu. Girdėkite savo muziką visuose kambariuose su „Music Follows Me“ funkcija – nereikės iš naujo pradėti naršyti ar atkurti failų. Muzikos transliacija vienu metu transliuoja norimą muziką iš centro į visas stoteles. O su funkcija „My Room, My Music“ kiekvienas šeimos narys gali mėgautis pasirinkta muzika iš bet kuriame kambaryje saugomos kolekcijos, jei kambaryje yra belaidis muzikinis centras arba stotelė.

 • 80 GB kietasis diskas, kuriame telpa ir galima atkurti 1500 kompaktinių diskų

  80 GB kietasis diskas, kuriame telpa ir galima atkurti 1500 kompaktinių diskų

  80 GB kietajame diske yra daug vietos skaitmeniniams garso failams, todėl laisvai galite saugoti 1500 garso kompaktinių diskų. Vietą taupantis išmanus muzikinės kolekcijos tvarkymas, lengvesnis priėjimas ir viskas vienoje vietoje.

 • „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  „USB Direct“ MP3/WMA muzikos perklausai

  Kai naudojate „USB Direct“ režimą, paprasčiausiai prijunkite savo USB įrenginį prie „Philips“ įrenginio USB prievado, ir jūsų skaitmeninė muzika bus atkuriama tiesiogiai iš „Philips“ įrenginio.

 • „My Room, My Music“: klausykite skirtingos muzikos kiekviename kambaryje

  „My Room, My Music“: klausykite skirtingos muzikos kiekviename kambaryje

  Naudodamas „My Room, My Music“ funkciją, kiekvienas šeimos narys gali pasirinkti ir leisti mėgstamą muziką iš kolekcijos, saugomos „Streamium“ belaidžiame muzikiniame centre. Kelių vartotojų prieigos technologija leidžia transliuoti iš „Streamium“ centro pasirinktą muziką į skirtingas stoteles vienu metu. Viena „Streamium“ sistema gali transliuoti muziką į iki penkių stotelių, todėl visa šeima gali mėgautis šešiais skirtingais muzikos variantais bet kuriame kambaryje – iškart ir vienu metu.

 • „Music Follows Me“: pasiimkite savo muziką su savimi į visus kambarius

  „Music Follows Me“: pasiimkite savo muziką su savimi į visus kambarius

  „Music Follows Me“ funkcija leidžia mėgautis mėgstama muzika kiekviename kambaryje namuose iš naujo neieškant ir neatkuriant tam tikro kūrinio. Tiesiog paspaudę mygtuką girdėsite mėgstamą dainą bet kurioje namo vietoje.

 • Muzikos transliacija atkūrimui į visas stoteles vienu metu

  Muzikos transliacija atkūrimui į visas stoteles vienu metu

  Tapkite šokių muzikos DJ namų vakarėje ir kartu transliuokite mėgstamą muziką iš belaidžio muzikinio centro į visas belaides muzikines stoteles, kurias galite statyti įvairiuose namų vietose. Puikiai tinka vakarėliams!

 • „Super Sound“ skydelis aiškiems ir giliems žemiesiems dažniams

  „Super Sound“ skydelis aiškiems ir giliems žemiesiems dažniams

  „Super Sound“ skydelis yra pažangus plokščių garsiakalbių skydelis, naudojantis naujausią technologiją, kuri leidžia iš plokščių ir kompaktiškų garsiakalbių girdėti aukštos kokybės viso diapazono garsą.

 • Prisijungimo lopšys, skirtas „GoGear“ ir „iPod“ (pasirenkama)

  Ši „2 viename“ stotelė leidžia „Philips“ „GoGear“ grotuvą arba „iPod” prijungti tiesiogiai prie belaidės muzikinės sistemos ir mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Tiesiog prijunkite belaidį muzikinį centrą arba stotelę prie AUX įvesties prieš įstatydami nešiojamąjį grotuvą į lopšį. Tada centro nuotolinio valdymo pultu tvarkykite muziką ir valdykite prijungtus grotuvus, kad galėtumėte mėgautis muzikos kolekcija iš nešiojamųjų įrenginių.

 • Belaidė transliacija iš kompiuterio per UPnP

  Universalus supaprastintas diegimas yra standartinė technologija, kuri leidžia prijungti bet kuriuos universalaus supaprastinto diegimo funkciją palaikančius įrenginius, kad būtų galima priimti ir transliuoti muziką. Belaidis muzikinis centras naudoja universalaus supaprastinto diegimo funkciją, kad užtikrintų lengvą ir įprastą būdą prisijungti prie kitų įrenginių. Belaidį muzikinį centrą galite lengvai prijungti prie kitų medijos įrenginių ir gauti bei transliuoti turinį.

 • D klasės skaitmeninis stiprintuvas aukštai garso kokybei

  D klasės skaitmeninis stiprintuvas paima analogišką signalą, paverčia jį skaitmeniniu ir sustiprina. Signalas praeina pro demoduliavimo filtrą ir duoda galutinę išvestį. Sustiprinta skaitmeninė išvestis siūlo visus skaitmeninio garso įrašo privalumus, įskaitant patobulintą garso kokybę. Be to, D klasės skaitmeninis stiprintuvas yra daugiau nei 90% efektyvesnis, palyginus su tradiciniais AB stiprintuvais. Šis didelis efektyvumas virsta galingu stiprintuvu.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti