Kombinuotas kūdikio maitinimas krūtimi ir buteliuku

Mamos ir kūdikio priežiūra ›› Kombinuotas kūdikio maitinimas krūtimi ir buteliukas

Kūdikio maitinimas krūtimi ir iš buteliuko


Maitinimas krūtimi ir maitinimas iš buteliuko. Galite pasirinkti kurį nors vieną būdą arba derinti juos abu. Tai vadinama mišriu maitinimu.


Mišrus maitinimas yra puikus būdas, leidžiantis užtikrinti, kad jūsų kūdikis niekada nebūtų alkanas ir visada galėtų gauti maistingo mamos pieno tiek tiesiai iš krūties, tiek ir buteliuko, naudojant anksčiau pientraukiu nusitrauktą pieną.

Vis dėlto ne visos mamos gali maitinti krūtimi ir taip nutinka dėl įvairių priežasčių. Tačiau skirdama šiek tiek laiko, pasitelkdama kantrybę ir naudodama inovatyvaus dizaino buteliuką, tikrai galite rasti maitinimo būdą, kuris geriausiai atitiktų jūsų ir jūsų kūdikio poreikius.

Buteliuko paslaptis? Technologija!


Kūdikių buteliukų technologija taip pažengė į priekį, kad mažylių „nenoras imti krūtį“ – taip vadinama situacija, kai kūdikis pripranta prie buteliuko žinduko ir sunkiai valgo iš krūties, – pamažu tapo nebeaktualia problema.

Pavyzdžiui, inovatyvaus dizaino „Philips Avent Natural“ buteliukas su „Natural Response“ žinduku tiksliai atkartoja natūralią krūties išvaizdą, pojūtį ir funkciją. Krūties formą primenantis dizainas ir specialus buteliuko žindukas su galiuku pienui tekėti leidžia palaikyti natūralų kūdikio maitinimosi ritmą, kuriuo maitinasi kūdikis valgydamas iš mamos krūties, t. y. čiulpti, nuryti, kvėpuoti ir daryti poilsio pertraukėles. Iš minkšto buteliuko žinduko pienas teka tik tada, kai kūdikis aktyviai čiulpia, apžiojęs ir suspaudęs žinduko galiuką. Todėl maitinimą krūtimi ir iš buteliuko suderinti galima sklandžiai ir lengvai.

Jei ketinate ateityje maitinti kūdikį iš buteliuko, jums pravers šie penki patarimai, kaip sklandžiai pereiti nuo maitinimo krūtimi prie maitinimo iš buteliuko.

Kuris gali jums pasitarnauti

Patogu nutraukti, kad ir kur keliautumėte

Mėgaukitės švelniu nešiojamo rankinio pientraukio „Philips Avent“ teikiamu komfortu. Natūralaus kūdikio žindymo įkvėpta technologija „Natural Motion“ skirta greičiau pradėti pieno nutraukimo procesą. Galite lengvai reguliuoti ritmą ir traukimą. Tinka praktiškai visiems speneliams.

Peržiūrėti visus privalumus

Penki patarimai, kaip sklandžiai pereiti nuo žindymo prie maitinimo iš buteliuko


1. Pratinkite po truputį


Buteliuką galite pradėti naudoti tuomet, kai jūsų kūdikiui sukanka maždaug šešios savaitės ir maitinimo krūtimi rutina jau yra nusistovėjusi. Pradėti galima tarp įprastų maitinimų mažyliui pasiūlant buteliuką su šiek tiek mamos pieno. Puikus laikas pratintis, kai kūdikis nėra labai išalkęs.

2. Priglauskite kūdikį ir pasiūlykite buteliuką


Laikykite kūdikį prie savęs ant kelių pusiau vertikalioje padėtyje. Šioje padėtyje patogu palaikyti gerą akių kontaktą su mažyliu, kad jis jaustųsi ramiai ir pasitikėtų. Prieš priglaudžiant buteliuko žinduką kūdikiui prie lūpų, reikėtų pakreipti buteliuką taip, kad kaklelis ir žindukas prisipildytų pieno. Tada mažylis nenuris oro burbuliukų, kurie gali sukelti dujų kaupimąsi.

3. Keiskite maitinimo puses


Maitinant iš buteliuko, patariama keisti kūdikio laikymą iš vienos pusės į kitą. Ištuštinus pusę buteliuko, kai kūdikiui leidžiate atsirūgti, apsukite ir maitinkite iš kitos pusės.

4. Laikykite kūdikį padėtyje „po pažastimi“


Maitinimo padėtis „po pažastimi“ yra patogi, jei jums buvo atliktas cezario pjūvis arba susilaukėte dvynių. Ant kelių pasidėkite pagalvę, kad mažyliui ši padėtis būtų patogi.

5. Išrinkite tinkamą žinduką


Labai svarbu, kad buteliuko žinduko anga būtų tinkama jūsų kūdikiui. Žindukai būna lėtos, vidutinės ir greitos tėkmės. Naujagimiui paprastai reikia nestiprios, lėtos tėkmės žinduko. Tačiau kūdikiui augant, jo mitybos poreikiai keičiasi ir žinduką parinksite į tai atsižvelgdami. Stebėti savo kūdikį ir tikrai suprasite, kuris buteliuko žindukas yra tinkamiausias.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsų svetainę geriausiai galima peržiūrėti naudojant naujausią „Microsoft Edge“, „Google Chrome“ ar „Firefox“ versiją.