LCD televizorius

  LCD televizorius

  Akivaizdžiai sumanus pasirinkimas

  Patirkite puikią vaizdo ir garso kokybę su šiuo HD 1366 x 768p televizoriumi. Taip lengva mėgautis ir tokie aukšti kokybės standartai, kad galite būti tikri, jog šis „Philips“ plokščias televizorius yra teisingas pasirinkimas. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

LCD televizorius

56 cm (22 in), „HD Ready“, Skaitmeninis televizorius 22PFL3404D/12 Surasti panašius produktus

Akivaizdžiai sumanus pasirinkimas

Su lengvai naudojama ir ateičiai parengta technologija

 • „Digital Crystal Clear“ – itin sodrūs ir aiškūs vaizdai

  „Digital Crystal Clear“ – itin sodrūs ir aiškūs vaizdai

  „Digital Crystal Clear“ yra vaizdo naujovių, kurios skaitmeniniu būdu prisitaiko ir optimizuoja vaizdo kokybę – taip suteikiamas optimalus kontrastas, spalva ir ryškumas – paketas, todėl atrodo, kad matote ryškius vaizdus, tarsi būtumėte kino teatre.

 • 28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  28,9 milijardo spalvų nuostabiems natūraliems vaizdams

  Gyvi ir natūralūs vaizdai dėl pažangiausio spalvų apdorojimo. 3 spalvų kanalai (RGB) yra optimizuoti bendrai 28,9 milijardo spalvų apdorojimo galiai. Pažangūs algoritmai aptinka subtiliausius spalvų šešėlius, odos spalvos tonus ir sukuria geriausias įmanomas spalvas.

 • „Incredible Surround“ – didesnis mėgavimasis garsu

  „Incredible Surround“ – didesnis mėgavimasis garsu

  „Incredible Surround“ yra „Philips“ garso technologija, kuri dramatiškai sustiprina garso lauką ir įtraukia jus į garsą. Naudojant aukščiausios kokybės elektroninės fazės keitimą, „Incredible Surround“ sumaišo garsą iš kairės ir dešinės padidinant virtualų atstumą tarp dviejų garsiakalbių. Toks platus sklidimas žymiai padidina stereo efektą ir sukuria natūralesnio garso dimensiją. „Incredible Surround“ leidžia patirti visą erdvę su gilesniu ir platesniu garsu, nenaudojant papildomų garsiakalbių.

 • Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  Mėgaukitės nuotraukomis ir muzika per USB

  USB sąsaja suteikia prieigą prie jpeg formato nuotraukų ir mp3 muzikos naudojantis dauguma USB atmintinių (USB atminties klasės prietaisai). Įjunkite USB į televizoriaus šone esančią angą ir pasiekite visą multimedijos turinį, naudodamiesi paprasta ekrano turinio naršykle. Dabar galite žiūrėti ir dalintis vaizdo įrašais, nuotraukomis ir muzika.

 • HD LCD ekranas su 1366 x 768p skiriamąja geba

  Šis WXGA ekranas su modernia LCD ekrano technologija pateikia jums plačiaformatę HD 1366 x 768p pikselių raiška. Jis perteikia puikų nemirgantį progresyvaus skenavimo vaizdą su optimaliu šviesumu ir nuostabiomis spalvomis. Šis gyvas ir ryškus vaizdas pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį.

 • 1 HDMI įvestis su „Easylink“ – „Full HD“ jungtis

  „EasyLink“ naudoja HDMI CEC pramoninio standarto protokolą, kad būtų galima bendrai naudotis prijungtų įrenginių ir televizoriaus funkcijomis. Esant „EasyLink“ reikia tik vieno nuotolinio valdymo pultelio, kad galėtumėte naudotis pagrindinėmis televizoriaus ir prijungtų įrenginių funkcijomis. HDMI leis perteikti nesuglaudintą skaitmeninį RGB signalą iš šaltinio į ekraną. HDMI naudojama HDCP apsauga nuo kopijavimo. Kadangi televizoriuje yra 1 HDMI jungtis, galite prijungti HD šaltinių, pvz., HD priedėlį, „Blu-ray“ grotuvą, žaidimų pultą ar skaitmeninę kamerą.

 • Kompiuterio įvestis – galite naudoti televizorių kaip kompiuterio monitorių

  Kompiuterio įvestimi galite prijungti televizorių prie kompiuterio VGA kabeliu ir naudotis juo kaip kompiuterio monitoriumi.

 • Sumanusis vaizdas ir garsas, pritaikyti jums

  „Philips“ išankstinio nustatymo režimai, skirti sumaniajam vaizdui ir garsui, suteikia jums tiesioginę prieigą paspaudus vienintelį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką. Galite pasirinkti optimizuotus vaizdo ir garso nustatymus, skirtus skirtingiems vaizdo ir garso režimams.

 • „Active Control“ optimizuoja vaizdo kokybę, nesvarbu, koks šaltinis

  „Active Control“ technologija užtikrina, kad triukšmas būtų nuolatos mažinamas, o vaizdas ryškesnis 60 kartų per sekundę greičiu. Nuolatos reguliuodama vaizdo nustatymą greičiau nei 3000 kartų per minutę, „Active Control Plus“ užtikrina, kad vaizdo kokybė būtų optimali.

 • Integruotas skaitmeninis imtuvas leidžia priimti DVB-T transliacijas

  Integruotas skaitmeninis DVB-T imtuvas leidžia priimti skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijas be papildomo imtuvo. Mėgaukitės kokybiška televizija be papildomos painiavos.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti