Itin plonas „Smart Full HD LED“ televizorius

  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/42pfk7179_12/42pfk7179_12_elr_.pdf" target="_blank">Energijos etiketė</a>
  Norėdami gauti daugiau informacijos, atsisiųskite Energijos etiketė

  Itin plonas „Smart Full HD LED“ televizorius

  Itin plonas „Smart Full HD LED“ televizorius

  „Philips“ 7100 serijos „Smart LED“ televizorius su itin siauru rombo formos apvadu tikrai pavergs jūsų širdį. Šis televizorius ne tik gerai atrodo, čia rasite tokias funkcijas kaip „Ambilight“, 3D, „Skype™“ ir daugiau. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

7000 series Itin plonas „Smart Full HD LED“ televizorius

107 cm (42 in), „Full HD“ LED TV, „Dual Core“, DVB-T/C/S/S2 42PFK7179/12 Surasti panašius produktus

Itin plonas „Smart Full HD LED“ televizorius

Su 2 pusių „Ambilight“

 • Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Ekrano apšvietimo funkcija „Ambilight“ amžiams pakeis televizoriaus žiūrėjimo būdą

  Jei jums namai yra daug daugiau nei vien tik namas, pasirinkite televizorių, su kuriuo namų atmosfera bus šiltesnė ir jaukesnė. Su unikalia „Philips“ „Ambilight“ technologija jūsų ekranas atrodys dar platesnis, o vaizdai dar labiau įtraukiantys, nes ant gretimos sienos projektuojama itin plati šviesa iš dviejų ekrano pusių. Spalvos, dinamiškumas ir jaudulys persikels iš ekrano į jūsų kambarį, o žiūrėjimo pojūčiai bus dar labiau jaudinantys, intensyvūs ir įtraukiantys.

 • Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Itin plonos „Ultra Slim“ linijos suteikia grakštumo

  Elegantiškas. Inovatyvus. Grakštus. Preciziškas. Itin plona „Philips Ultra Slim“ konstrukcija. Nenuostabu, kad toks plonas įrenginys patraukia dėmesį ir suteikia interjerui rafinuotumo.

 • 800 Hz PMR – visiškai sklandūs judantys vaizdai

  800 Hz PMR – visiškai sklandūs judantys vaizdai

  Kas gali būti smagiau nei žaisti įtraukiančius žaidimus, žiūrėti sporto varžybas ar veiksmo filmus. Šiame „Philips“ televizoriuje įdiegta 800 Hz „Perfect Motion Rate“ sistema, todėl judantys vaizdai rodomi neįtikėtinai sklandžiai, net žiūrint kvapą gniaužiančias scenas.

 • 3D perkels jus ten, kur dar niekada nebuvote

  3D perkels jus ten, kur dar niekada nebuvote

  Ištisas valandas mėgaukitės komfortu – tai užtikrina pasyvioji 3D technologija, perteikianti aukštos kokybės 3D vaizdus. Paverskite bet kurį 2D turinį gyvu ir nepriekaištingu 3D vaizdu. Stilingi, lengvi 3D akiniai yra patogūs, jiems nereikia baterijų.

 • „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  „Smart TV“ – atraskite naują dar neištirtą pasaulį

  Įgykite išmanesnės patirties, nei žiūrėdami įprastą televizorių. Nuomokitės ir siųskitės filmus, vaizdo įrašus, žaidimus iš internetinių vaizdo įrašų parduotuvių. Žiūrėkite mėgstamus televizijos kanalus internete ir mėgaukitės augančia internetinių programų, pvz., „YouTube“, pasiūla. Bendraukite su šeima ir draugais per „Skype™“, „Facebook“ ir „Twitter“.

 • Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Nuotolinio valdymo pultas su klaviatūra ir žymekliu – daugiau valdymo nei kada nors anksčiau

  Mūsų visiškai intuityviame nuotolinio valdymo pulte rasite visas įprastas funkcijas, pvz., žymeklio klavišus, garsumo valdymo ir sparčiuosius mygtukus. Jeigu norite daugiau, paprasčiausiai palietę laikykite klavišą OK ir galėsite lengvai naršyti. Žymeklis veikia kaip pelė, kuria galite nurodyti, spustelėti ir lengvai slinkti ekrane. Apverskite nuotolinio valdymo pultą – ir kitoje pusėje rasite visą klaviatūrą, kuria lengvai galėsite rašyti tekstą! Svarbiausia, kad mūsų išmanusis nuotolinio valdymo pultas turi giroskopinius jutiklius, nustatančius, kuri pusė viršuje, todėl rašydami tekstą galite nesirūpinti, kad netyčia perjungsite kanalą.

 • „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  „Wi-Fi Miracast™“ – peržiūrėkite išmaniojo telefono turinį televizoriaus ekrane

  Peržiūrėkite išmaniojo įrenginio turinį ir dalykitės juo su draugais ir šeima televizoriaus ekrane. Panaudoję paprastą komandą žiūrėkite televizoriaus ekrane nuotraukas, vaizdo įrašus ir žaidimus, esančius jūsų išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

 • „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  „MultiRoom“ televizija – dalykitės tiesioginėmis transliacijomis ir įrašais tarp televizorių

  Neapsiribokite vien tradicinėmis transliacijomis. Naudokite „Philips Smart TV“ kaip serverį ir prisijunkite prie kito televizoriaus, esančio tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle. Prisijunkite ir dalykitės skaitmeninės televizijos transliacijomis ir įrašais iš šio televizoriaus į kliento televizorių be papildomų kabelių ir abonementų.

 • Berėmė konstrukcija – mėgaukitės didesniu televizoriaus ekranu

  Plonas. Minimalistinis. Nekrintantis į akis. Sukūrėme gražią berėmę konstrukciją iš aukštos kokybės stiklo ir itin plono aliuminio apvado; mažesnis rėmelis – didesnė žiūrėjimo erdvė.

 • „Pixel Precise HD Engine“ – atraskite ryškaus vaizdo kokybę

  Su „Philips“ technologija „Pixel Precise HD Engine“ pasaulis bus arčiau jūsų. Žiūrėkite mėgstamas laidas apie gamtą ir keliones tikroviškai ryškiai. Tamsiausia juoda ir šviesiausia balta spalva išryškina sodrias spalvas ir kontrastą, todėl patirsite naujų įspūdžių nepakilę nuo sofos.

 • Programos „Cloud TV“ ir „Cloud Explorer“ sujungia skirtingus pasaulius

  Jūs esate unikalūs, todėl mes stengiamės, kad žiūrėdami televizorių galėtumėte mėgautis ir unikaliais vaizdais. „Philips“ nuolat plečia „Cloud TV“ programų pasiūlą, todėl galite rinktis iš šimtų viso pasaulio televizijos kanalų. Naudodamiesi „Cloud Explorer“ per televizoriaus meniu galite pasiekti savo „Dropbox™“ paskyrą ir lengvai dalytis turiniu su draugais, jį peržiūrėti dideliame ekrane.

Žiūrėti visas specifikacijas
 • Programa „MyRemote“ ir susijusios funkcijos skiriasi skirtinguose televizorių modeliuose ir skirtingose šalyse, o taip pat priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir OS. Daugiau informacijos rasite apsilankę: www.philips.com/TV.
 • Jeigu naudojate „Smart TV“, apsilankykite www.philips.com/TV ir raskite jūsų šalyje siūlomas paslaugas
 • „Cloud TV“ pasiūla priklauso nuo šalies pasiekiamumo ir reglamentų
 • Suderinama priklausomai nuo „WiFi Miracast“ sertifikavimo ir su „Android 4.2“ arba naujesne versija. Daugiau informacijos rasite savo įrenginio dokumentacijoje.
 • USB įrašymas, naudojamas tik skaitmeniniams kanalams įrašyti, gali būti ribojamas transliacijos apsauga nuo kopijavimo (CI+). Gali būti taikomi šalies ir kanalo ribojimai.
 • „Philips“ televizoriaus kamera (PTA317) parduodama atskirai.
 • Tėvai turi stebėti 3D formatą žiūrinčius vaikus ir įsitikinti, kad jie nepatiria jokio pirmiau minėto diskomforto. 3D nerekomenduojama žiūrėti mažesniems kaip 6 metų vaikams, kadangi jų regėjimo sistema dar nėra visiškai išsivysčiusi.
 • Televizorius palaiko DVB „nemokamas transliacijas“. Gali būti nepalaikomi tam tikri DVB operatoriai. Naujausią sąrašą galima rasti internetinės „Philips“ palaikymo svetainės DUK skyrelyje. Kai kurie operatoriai reikalauja sąlyginės prieigos ir prenumeratos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į savo operatorių.
 • Energijos suvartojimas (kWh) per metus, apskaičiuotas remiantis televizoriaus, veikiančio 4 valandas per dieną 365 dienas, energijos sąnaudomis. Tikrosios energijos sąnaudos priklausys nuo to, kaip dažnai žiūrimas televizorius.
 • EPG ir realus programų rodymas (iki 8 dienų) priklauso nuo šalies ir transliuotojo.
 • („Philips“) suderinamas tik su tam tikrais „Philips“ leistuvais.

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti