Miegamojo oro valytuvas

  Miegamojo oro valytuvas

  Visada gaivus oras

  „Philips“ oro gaiviklyje įmontuota unikali 6 pakopų švaraus oro sistema, kuri pašalina ir sterilizuoja žalingas medžiagas. Aktyvusis deguonis nuolatos atnaujina ceolito filtrą ir užtikrina nepriekaištingą ilgalaikį veikimą. Peržiūrėti visus privalumus

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Visada gaivus oras

su 6 pakopų švaraus oro sistema

 • 6 pakopų „Clean air“ sistema, kad oras būtų tyras

  6 pakopų „Clean air“ sistema, kad oras būtų tyras

  Pažangi ir novatoriška 6 pakopų „Clean air“ sistema pašalina ir sterilizuoja net ir pačias smulkiausias daleles ir įvairias dujas bei kvapus. * 3 pakopų „Electro-clean“ filtravimo sistema veiksmingai pašalina daleles. * 2 pakopų „FreshAir“ filtravimo sistema pašalina dujas ir kvapus. * Aktyvusis deguonis sterilizuoja pagautas daleles ir nuolat atnaujina ceolitinį filtrą, užtikrindamas ilgalaikį ir puikų veikimą.

 • 3 pakopų „Electro-clean“ sistema įkrauna ir pagauna visas daleles

  3 pakopų „Electro-clean“ sistema įkrauna ir pagauna visas daleles

  3 pakopų „Electro-clean“ filtravimo sistema veikia trejopai. * Pirmiausia, priešfiltris sulaiko stambesnes daleles, pvz., plaukus, gyvūnų pleiskanas ir namų dulkėse esančius alergenus. * Tada smulkesnes pro priešfiltrį praėjusias daleles, įskaitant bakterijas ir virusus, įkrauna „Corona field“ įkroviklis.* Galiausiai elektrostatinio nusodinimo (ESP) filtras pritraukia šias įkrautas daleles prie savo paviršiaus ir saugiai jas laiko.

 • Aktyvusis deguonis sterilizuoja teršalus ir atnaujina filtrą

  Aktyvusis deguonis sterilizuoja teršalus ir atnaujina filtrą

  Aktyvusis deguonis, kurį generuoja „Corona Field“ įkroviklis, sterilizuoja kenksmingus mikrobus, pvz., bakterijas ir virusus, pagautus elektrostatinio nusodinimo (ESP) filtre. Tada jis srūva pro ceolitinį filtrą, kuriame oksiduoja pagautas dujas jas nukenksmindamas. Dėl šio proceso ceolitinis filtras nuolat atnaujinamas, ir jo naudojimo trukmę galima padidinti daugeliu metų.

 • 2 pakopų „Fresh air“ sistema veiksmingai pašalina dujas ir kvapus

  2 pakopų „Fresh air“ sistema veiksmingai pašalina dujas ir kvapus

  2 pakopų „Fresh air“ filtravimo sistemoje naudojama pažangi nano-ribojamos katalizinės oksidacijos (NCCO) technologija. Pirmiausia, aukštos klasės ceolitinis filtras sugauna įvairias dujas bei kvapus ir tada naudoja aktyvųjį pro juos tekantį deguonį jiems neutralizuoti, taip nuolat atnaujinamas filtras. Lyginant su tradiciniu aktyvintos anglies filtru, šis aukštos klasės ceolitinis filtras veikia stabiliau įvairiomis drėgmės sąlygomis, o kadangi jį atnaujina aktyvusis deguonis, ji galima naudoti net iki penkerių metų ilgiau.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti