CD grotuvas

  CD grotuvas

  Žingsniuokite smagiai

  Leiskite mėgstamas melodijas per šį „Philips“ CD grotuvą AZ250/12. Įdėkite diską arba prijunkite nešiojamąjį grotuvą per „MP3 Link“. Prie jo pridedamas minkštas medžiaginis nešiojimo dėklas. Be to, kadangi yra maksimalaus garso apribojimas, klausysitės saugiai

Vaizdo įrašai

[trigger to render Video Gallery]

Nuotraukos

Žingsniuokite smagiai

su šia garso sistema

 • Leiskite CD, CD-R ir CD-RW

  Leiskite CD, CD-R ir CD-RW

  „Philips“ gamina produktus, kuriuos visada galima naudoti su daugeliu prekyboje esančių diskų. Garso sistema suteikia galimybę mėgautis muzika iš CD, CD-R ir CD-RW diskų. CD-RW (suderinama su CD-RW) reiškia, kad garso sistema gali leisti įrašomuosius kompaktinius diskus (CD-R) ir daugkartinio rašymo kompaktinius diskus (CD-RW). CD-R diskai yra įrašomi vieną kartą ir juos galima leisti bet kuriuo CD grotuvu, tačiau CD-RW diskus galima įrašyti kelis kartus ir leisti tik suderinamais garso CD grotuvais.

 • „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ nešiojamos muzikos atkūrimui

  „MP3 Link“ jungtis leidžia tiesiogiai atkurti MP3 turinį iš nešiojamų medijos grotuvų. Be to, kad galite mėgautis ypatinga mėgstamos muzikos kokybe savo garso sistemoje, „MP3 Link“ naudoti yra labai patogu, nes visa, ko jums reikia, tai prijungti nešiojamą MP3 grotuvą prie garso sistemos.

 • Minkštas ir lankstus medžiaginis dėklas – lengva transportuoti

  Minkštas ir lankstus medžiaginis dėklas – lengva transportuoti

  Pasiimkite savąjį CD grotuvą, kur tik norite – tiesiog įdėkite jį į dėklą. Pagamintos iš minkšto ir lankstaus audinio, pagalvėlės apsaugos jūsų CD grotuvą nuo smūgių ir sutrenkimų keliaujant. Gražaus dizaino angos garsiakalbio priekyje ir virš pagrindinių valdymo mygtukų leidžia naudotis CD grotuvu net tada, kai jis įdėtas į krepšį. Krepšys paslepia ne taip dažnai naudojamus mygtukus, pavyzdžiui, CD durelių užblokavimo mygtuką. Kai norėsite išimti grotuvą iš krepšio, tiesiog pasinaudokite užtrauktuku – greita prieiga ir išėmimas be trikdžių.

 • Reguliuojamo garsumo riba – saugu klausytis

  Reguliuojamo garsumo riba – saugu klausytis

  Per ilgas garsios muzikos klausymas gali neigiamai paveikti klausos organus. Siekint užtikrinti muzikos klausymą, nustačius saugų garsumo lygį, „Philips“ CD grotuve yra iš anksto nustatytas didžiausias garsumas, kuriuo galima klausyti muzikos. Net jei jūsų vaikas užsidės ausines, o jūs negirdėsite, ko jis klauso, galėsite būti ramūs, kad muzika nebus per garsi. „Philips“ pasirūpino, kad galėtumėte būti ramūs.

 • CD durelių užraktas – nenutrūkstamas muzikos atkūrimas keliaujant

  CD durelių užraktas – nenutrūkstamas muzikos atkūrimas keliaujant

  „Philips“ CD grotuvas gali būti tiek horizontalioje, tiek vertikalioje padėtyje, abiejose padėtyse jis užtikrina nepriekaištingą atkūrimo kokybę. Siekiant užtikrinti, kad CD durelės neatsidarytų atsitiktinai grotuvą pastačius vertikaliai, durelių konstrukcija leidžia jas atidaryti tik paspaudus mygtuką. Taip pat yra CD durelių mygtuko užraktas, kuris apsaugo nuo atsitiktinio CD durelių atidarymo mygtuko paspaudimu. Šis stumdomasis užraktas yra CD grotuvo viršuje, mažoms ir žaismingoms rankoms nepasiekiamoje vietoje, o kai grotuvas yra krepšyje, šis mygtukas tiesiog pasislepia. „Philips“ svarbi kiekviena smulkmena.

 • Mažas ir lengvas

  Kompaktiško ir žaismingo dizaino paketas su multimedijos funkcijomis. Palaikykite ryšį su savo adresatais ir draugais, pritaikykite telefono funkcijas keliaudami.

 • Jei norite muzikos klausytis vienas, prie stereofoninių ausinių lizdo prijunkite ausines

  Prijunkite ausines prie šio „Philips“ įrenginio ir mėgaukitės muzika vieni, kad ir kur būtumėte. Prijunkite prie grotuvo ausines ir klausykitės nepakartojamos garso kokybės muzikos netrukdydami kitiems.

Žiūrėti visas specifikacijas

Neseniai peržiūrėti produktai

Jus galėtų sudominti